Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Jedyny minus według mnie (jak do tej pory) to długo

Dnia 05.11.2007 o 15:53, Maciek_89 napisał:

wczytujące się lokacje no i strasznie wciąga...


Mnie też strasznie denerwuje to ciągłe wczytywanie przy zmienianiu lokacji no i jeszcze to ,że ręce czy włosy przenikają przez ubrania. Poza tym gra jest przednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą byłem na stronie: Przed chwilą http://witcher.elkander.join.pl/ i tam był taki news:

Jak można przeczytać w najnowszym numerze Przekroju Twórcy Wiedźmina mają bardzo ambitne plany, o czym zresztą było wiadomo od dawna. Jednak teraz pojawiło się kilka ciekawych informacji. Otóż CD Projekt chce związać z Wiedźminem kilka najbliższych lat. Na początku mamy otrzymać dodatki do części pierwszej, później pełnowymiarową kontynuację gry. Chodzą też nieśmiałe wiadomości o tym, jakoby mogła powstać gra sieciowa osadzona w świecie Wiedźmina. Poza nowym komiksem Przemka Truścińskiego najprawdopodobniej otrzymamy również reedycję starszych komiksów Polcha i Parowskiego. I na koniec informacja, która może być największą niespodzianką. Jak pisze Przekrój liczący się producent jest gotów zainwestować w pełnometrażowy film o wiedźminie, tym razem wykonany techniką komputerową przez ekipę Platige Image z Tomkiem Bagińskim na czele.

W numerze znajduje się cały artykuł na temat Wiedźmina. Głównie poświęcony historii studia oraz fenomenowi tej produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 15:57, stasiecki napisał:


Mnie też strasznie denerwuje to ciągłe wczytywanie przy zmienianiu lokacji no i jeszcze to
,że ręce czy włosy przenikają przez ubrania. Poza tym gra jest przednia.


Ja jeszcze nie zaobserwowałem żeby ręce przenikały przez ubrania, ale co do włosów to niestety tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest zaletą? To,że gra Cię wciąga jest przede wszystkim zaletą.A wadą swoją drogą,gdy zapominasz o bożym świecie i nie możesz się od niej oderwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 15:58, Kraju92 napisał:

Przed chwilą byłem na stronie: Przed chwilą http://witcher.elkander.join.pl/ i tam był taki
news:

Jak można przeczytać w najnowszym numerze Przekroju Twórcy Wiedźmina mają bardzo ambitne plany,
o czym zresztą było wiadomo od dawna. Jednak teraz pojawiło się kilka ciekawych informacji.
Otóż CD Projekt chce związać z Wiedźminem kilka najbliższych lat. Na początku mamy otrzymać
dodatki do części pierwszej, później pełnowymiarową kontynuację gry. Chodzą też nieśmiałe wiadomości
o tym, jakoby mogła powstać gra sieciowa osadzona w świecie Wiedźmina. Poza nowym komiksem
Przemka Truścińskiego najprawdopodobniej otrzymamy również reedycję starszych komiksów Polcha
i Parowskiego. I na koniec informacja, która może być największą niespodzianką. Jak pisze Przekrój
liczący się producent jest gotów zainwestować w pełnometrażowy film o wiedźminie, tym razem
wykonany techniką komputerową przez ekipę Platige Image z Tomkiem Bagińskim na czele.

W numerze znajduje się cały artykuł na temat Wiedźmina. Głównie poświęcony historii studia
oraz fenomenowi tej produkcji.



Naprawdę świetna informacja, niezwykle cieszy. Mam nadzieję ,że plany się powiodą i już wkrótce będziemy mogli zagrać w jakiś dodatek do Wiedźmina. Chyba kupię ten numer Przekroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 16:00, mati285 napisał:

Nie jest zaletą? To,że gra Cię wciąga jest przede wszystkim zaletą.A wadą swoją drogą,gdy zapominasz
o bożym świecie i nie możesz się od niej oderwać :)


No tak ale jeżeli musisz iść do pracy lub do szkoły i zaczynasz grać w Wiedźmina i gra cię tak wciągnęła że zapominasz że musiałeś wyjść to nie jest na pewno zaletą. Dlatego ja nie zaliczam tego ani do zalet, ani do wad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 16:02, stasiecki napisał:


Naprawdę świetna informacja, niezwykle cieszy. Mam nadzieję ,że plany się powiodą i już wkrótce
będziemy mogli zagrać w jakiś dodatek do Wiedźmina. Chyba kupię ten numer Przekroju.


Ja też mam zamiar kupić, ale nie wiem jaka jest cena. Mam nadzieję że już na początku przyszłego rok (mam na myśli od stycznia do marca) pojawi się pierwszy dodatek do Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 15:58, Kraju92 napisał:

Przed chwilą byłem na stronie: Przed chwilą http://witcher.elkander.join.pl/ i tam był taki news..


No świetnie, świetnie. W sumie to podejrzewałem, że wyjdzie jakiś dodatek, albo następna część. Pytanie tylko - kiedy? Podejrzewam, że raczej długo sobie poczekamy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 16:10, kuko7 napisał:

> Przed chwilą byłem na stronie: Przed chwilą http://witcher.elkander.join.pl/ i tam był
taki news..

No świetnie, świetnie. W sumie to podejrzewałem, że wyjdzie jakiś dodatek, albo następna część.
Pytanie tylko - kiedy? Podejrzewam, że raczej długo sobie poczekamy. :)



Skoro pierwszą część robili 5 lat, to oznacza że drugą część też będą tyle robili. Jak dla mnie mogą robić nawet 7 lat, tylko żeby zrobili grę świetną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpie,żeby aż tak szybko się pojawił dodatek. Na pewno byłoby wtedy wiadomo o nim coś więcej niż,że tylko będzie. W końcu taki dodatek to też kupa roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 16:19, mati285 napisał:

Wątpie,żeby aż tak szybko się pojawił dodatek. Na pewno byłoby wtedy wiadomo o nim coś więcej
niż,że tylko będzie. W końcu taki dodatek to też kupa roboty.


Coś mi się wydaje że wyjdzie za rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 16:16, donaan napisał:

Ma ktoś jakieś sugestię co do tożsamości skrytobójcy z zakończenia gry ?

Szpieg Redański. Myślisz, że król interesował się tylko politycznym aspektem sytuacji zaistniałej w Wyzimie? Neee.

Co oznacza, że zwiedzimy w przyszłości Novigrad (aj, 30 tys. mieszkańców, cztery młyny wodne, osiem banków, dziewiętnaście lombardów, trzydzieści pięć oberży, dwanaście zamtuzów...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 15:52, stasiecki napisał:

> Haha a mi dzisiaj dopiero wysla gre bo byl blad w magazynie i poczta polska bo biuro
wysyla
> na swoj koszt hahaha i wiecie co to dostalem za to ze zlamali promocje ? jaki bonus? 50%
zniki
> w sklepiku wiedzminskim hahaha ale ZENADA I PORAZKA nawet bestariusza nie mogli wzucic
w ramach
> przeprosin!


Ja na twoim miejscu wkurzyłbym się nieziemsko. Za takie opóźnienie powinieneś dostać grę 50%
taniej. To byłaby dobra rekompensata.



eee z ust pani po 6 tel uslyszalem ze tylko tyle moze zrobic i to jeszcze z laska jakby robila to od siebie ze mi gre wogle wysle a ja nawet ze zagrac nie moglem jeszcze PORAZKA :( a tak na wiedzmina czekalem bo ksiazki nie dawno skonczylem znaczy doszly 2 ek ale to nie byly dla mnie ja zamowilem zwykla i tej zwyklem w pakunku nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 16:28, tableta1 napisał:


eee z ust pani po 6 tel uslyszalem ze tylko tyle moze zrobic i to jeszcze z laska jakby robila
to od siebie ze mi gre wogle wysle a ja nawet ze zagrac nie moglem jeszcze PORAZKA :( a tak
na wiedzmina czekalem bo ksiazki nie dawno skonczylem znaczy doszly 2 ek ale to nie byly dla
mnie ja zamowilem zwykla i tej zwyklem w pakunku nie bylo


Ja miałem podobną sytuację, tylko że mi nie przysłali World in Conflict.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 23:25, Flagun napisał:

dziwne bo ja wpierw bylem na cmentarzu a potem dopiero przeprowadziłem sekcje zwłok

to dlatego ze u ciebie żył coleman a u mnie nie ;P czytaj dokladnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować