Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2007 o 18:00, mlodyx666 napisał:

Czy wie ktoś gdzie znajdę w sieci demo Wiedźmina prócz środowej "Gazety Wyborczej"?? Z góry
dzięki



Polskiego dema nie znajdziesz jeszcze będzie dostępne od 17 grudnia 2007 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 18:00, mlodyx666 napisał:

Czy wie ktoś gdzie znajdę w sieci demo Wiedźmina prócz środowej "Gazety Wyborczej"?? Z góry
dzięki


Demo pojawi się w sieci dopiero 17.12 więc musisz jeszcze poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler
Zdziwiła mnie jedna rzecz, w książce o pogromie Rivijskim opisana jest śmierć Geralta i to jak Triss Merigold sama wywołała burzę
Koniec spoilera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czytałeś tom "Pani Jeziora"? SPOILERY DOTYCZĄCE TEJ KSIĄŻKI Przecież Yennefer była dla Loży zdrajczynią więc oficjalnie przyjęto wersję, że to Triss sama wywołała kataklizm. Ale przecież ta czarodziejka i jej uczennica (nie pamiętam jak się nazywały - czytałem sagę z pół roku temu) domyślały się, że Triss sama nie mogła wykonać tak potężnego zaklęcia i że to właśnie Yennefer jej pomogła. ;) Mam nadzieję, że rozwiałem Twoje wątpliwości. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę, wiele stron temu, w listopadzie, ktoś podawał link do cudownego programu mającego poprawić płynność działania gry, siedzę prawię godzinę i nie potrafię tego znaleźć. Jeżeli ktoś by się na to natknął - proszę pisać tu lub jakoś się skontaktować :P
Przeszedłbym sobie Wieśmina drugi raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W akcie czwartym jest wspomniana Yennefer przez karczmarza jak poprosi się o opowiedzenie jakieś historii, (opowiada nam o dziejach Ciri). Co prawda nie pada jej imię, ale umiera z wyczerpania próbując wskrzesić Geralta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 18:43, JayL napisał:

A czytałeś tom "Pani Jeziora"?

czytałem czytałem:)

SPOILERY DOTYCZĄCE TEJ KSIĄŻKI Przecież Yennefer była

Dnia 13.12.2007 o 18:43, JayL napisał:

dla Loży zdrajczynią więc oficjalnie przyjęto wersję, że to Triss sama wywołała kataklizm.

o tym zapomniałem:/

Dnia 13.12.2007 o 18:43, JayL napisał:

Ale przecież ta czarodziejka i jej uczennica

Nimue i ta druga:P

Dnia 13.12.2007 o 18:43, JayL napisał:

Mam nadzieję, że rozwiałem Twoje wątpliwości. ;)

owszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOJLER [choć nie wiem, czy potrzebny; już praktycznie nikt nie używa :P]
Gdzie mogę znaleźć zapiski elfiego minstrela dotyczące tajemniczej wiedźmińskiej zbroi? Mam już fragmenty zbroi tego barona, czy innego hrabiego, ale zapisków odnaleźć nie mogę...
SPOJLER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 20:10, glizda101 napisał:

SPOJLER [choć nie wiem, czy potrzebny; już praktycznie nikt nie używa :P]
Gdzie mogę znaleźć zapiski elfiego minstrela dotyczące tajemniczej wiedźmińskiej zbroi? Mam
już fragmenty zbroi tego barona, czy innego hrabiego, ale zapisków odnaleźć nie mogę...
SPOJLER

Spoiler
Akt piąty, krypta strzygi.
Spoiler

E:glizda101: w czwartym akcie jest jakaś skucha z tymi zapiskami elfiego minstrela, niby na mapie wskazuje, że są przy kurchanach koło domu pustelnika, ale nikomu jeszcze się ich tam nie udało odnaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 20:12, szczena napisał:

Spoiler
Akt piąty, krypta strzygi.
Spoiler


Cóż, to wiele wyjaśnia, bom dopiero w czwartym akcie jest. :] Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy raz (nie licze tego na event''cie wiedzminskim) zagralem w Wiedzmina - u kolegi :)
Wrazenie bardzo pozytywne, fajna walka, spoko dobrane glosy. Grafika tez dobra, mimo, ze nie gralem na maks detalach. Straaaasznie mnie wkurza natomiast czas ladowania lokacji - po prostu zajmuje to okolo 40% czasu gry (ja lubie w kazde miejsce zajrzec, wiec odwiedzam wszystkie domy itp.). Po prostu cholery mozna dostac.

Na dzisiaj zrobilem tylko Kapliczki, Utopce i Jaskinie przy murach miasta. Ale i tak bylo fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. W czwartym akcie gdy razem z Jaskrem mam załatwić sprawe Aliny przy drzewie czekam na niego tak jak jest napisane w poradniku po 20 i go nie ma. Już pare razy przychodziłem tam wieczorem i nic. Może mi ktoś powiedzieć o której dokładnie sie zjawić by był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 22:12, Raukar napisał:

Mam problem. W czwartym akcie gdy razem z Jaskrem mam załatwić sprawe Aliny przy drzewie czekam
na niego tak jak jest napisane w poradniku po 20 i go nie ma. Już pare razy przychodziłem tam
wieczorem i nic. Może mi ktoś powiedzieć o której dokładnie sie zjawić by był?


Spróbuj przyjść może przed 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle karczmarz opowiada właśnie historię z sagi. ;) A ja się pochwalę, że w końcu Wiedźmina skończyłem, o. Niby nic wielkiego a cieszy. I już chciałbym zagrać ponownie, ale inne produkcje czekają. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 22:16, JayL napisał:

Tak w ogóle karczmarz opowiada właśnie historię z sagi. ;) A ja się pochwalę, że w końcu Wiedźmina
skończyłem, o. Niby nic wielkiego a cieszy. I już chciałbym zagrać ponownie, ale inne produkcje
czekają. ^^

Wstyd się przyznać, ale ja całej Sagi nie przeczytałem, tylko wybiórczo przejrzałem, jakoś nigdy czasu nie miałem, ale gierkę już zaliczyłem, nie raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 22:39, Raukar napisał:

Przed 20 też byłem i nie wiem już w czym jest problem.

Spoiler
Ta misja powinna wyglądać tak: Po oddaniu Alinie lustra powinieneś porozmawiać kolejno z Pustelnikiem - Abigail lub Panią Jeziora - Jaskrem i dopiero udać się na pole wieczorem. Ta opcja jest dostępna jak uratowałeś Abigail w pierwszym akcie.
Spoiler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

mam problem w drugim akcie, moze ktos mnie oswieci? dotyczy on zadania tajemnica berengara. vasca w wiosce ceglarzy mowi mi, ze powinienem przeszukac doly z glina. tak tez jest napisane w dzienniku, ale nic tam nie moge znalesc..ktos wie o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować