Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2007 o 19:18, Bartek 93 napisał:

PS: dokładnie tak jak na tym partackim filmiku podanym przez szczenę :P

To nie ja go nagrywałem. Osobiście inaczej to rozgrywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 19:32, JayL napisał:

Tylko na tym filmiku strasznie mało tych kikimor jest. U mnie było ze 3x tyle...

Wystarczy tylko się zatrzymać wtedy się od nich zaroi. Popatrz, że on na filmiku nie zatrzymuje się po te fanty w ciele, w korytarzu, gdzie możesz znaleźć runę księżycową do srebrnego miecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 19:10, Raukar napisał:

> /.../. Można próbować ale już mnie to /.../

Spróbuj przeskakiwać te kikimory, które Cię atakuja. Gdybyś nie wiedział jak, to trzeba kliknąć dwukrotnie za nimi, to Gelalt przeskoczy. Tak z dwa razy i mozesz strop zawalić, zanim Cię królowa dopadnie.

20071212213428

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/spam mode on/
pytałem już o to, ale nie uzyskałem odpowiedzi. podobnie w innych tematach :D
kiedy [tak pi razy oko] będzie nowy patch do wiedźka? [bo ponoć ma wczytywanie - czasy - poprawić, tak?]
/spam mode off/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 21:48, szypek26 napisał:

/spam mode on/
pytałem już o to, ale nie uzyskałem odpowiedzi. podobnie w innych tematach :D
kiedy [tak pi razy oko] będzie nowy patch do wiedźka? [bo ponoć ma wczytywanie - czasy - poprawić,
tak?]
/spam mode off/


Jedyne co wiemy to to że wyjdzie przed świętami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 21:48, szypek26 napisał:

/spam mode on/
pytałem już o to, ale nie uzyskałem odpowiedzi. podobnie w innych tematach :D
kiedy [tak pi razy oko] będzie nowy patch do wiedźka? [bo ponoć ma wczytywanie - czasy - poprawić,
tak?]
/spam mode off/

Prawdopodobnie nie długo skoro demo już jest na patchu 1.2 to kwestia dni. Niech jeszcze po testują nim ma się coś znowu wykrzaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 21:56, Kraju92 napisał:

Jedyne co wiemy to to że wyjdzie przed świętami.

no to mi pasuje :) bo w wiedźka sobie pogram PO świętach xD dzięki za info, nareszcie przestanę spamować i wkurzać modków... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 21:46, Bartek 93 napisał:

Co ma Tajemniczy człowiek do królowej? :P

Nie wiesz? To tajny agent, on rozpracowywał królową, ale olał zadanie. Dlatego potem tak ciężko idzie ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 21:58, szczena napisał:

> /spam mode on/
> pytałem już o to, ale nie uzyskałem odpowiedzi. podobnie w innych tematach :D
> kiedy [tak pi razy oko] będzie nowy patch do wiedźka? [bo ponoć ma wczytywanie - czasy
- poprawić,
> tak?]
> /spam mode off/
Prawdopodobnie nie długo skoro demo już jest na patchu 1.2 to kwestia dni. Niech jeszcze po
testują nim ma się coś znowu wykrzaczyć.



Demo jest jakby na patchu przejściowym pomiędzy 1.1.a a 1.2. Wszystkie zmiany nie mogły byc wprowadzone, ponieważ w demie jest prolog i część I aktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 22:18, fish13 napisał:

Demo jest jakby na patchu przejściowym pomiędzy 1.1.a a 1.2. Wszystkie zmiany nie mogły
byc wprowadzone, ponieważ w demie jest prolog i część I aktu.

Właśnie o tym wspomniałem, najwyraźniej już patch jest prawie skończony skoro wypuścili na nim demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 22:23, szczena napisał:

> Demo jest jakby na patchu przejściowym pomiędzy 1.1.a a 1.2. Wszystkie zmiany nie mogły

> byc wprowadzone, ponieważ w demie jest prolog i część I aktu.
Właśnie o tym wspomniałem, najwyraźniej już patch jest prawie skończony skoro wypuścili na
nim demo.


Zapewne, lada chwila i patch będzie dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 22:52, rimfiztrik napisał:

Jak przejdę Prolog w demie do podczas wczytywania gra się zawiesza.
Wie ktoś jak to naprawić?


Jakiego masz kompa?? I czy za każdym razem Ci się zawiesza przy wczytywaniu w identycznym miejscu?? I czy pojawia się jakiś komunikat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój komputer:
karta graficzna Hightech Radeon 9600XT, Procesor AMD Sempron(tm) 2500+ 1,75GHz
512 MB RAM. Nie pojawia się żaden komunikat i zawsze się zawiesza w tym samym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 13:45, castlerock napisał:

tylko z jednym malutkim szczególikiem popolemizuję: nie rozumiesz brachu co to znaczy brak
czasu na pierdoły. Ale kiedyś zrozumiesz.


Po pierwsze: Jeśli dla ciebie nawet pobieżne zapoznanie się z instrukcją, lub skupienie uwagi na grze w którą akurat grasz to pierdoły, to szczerze współczuję. Tyle że twoja głupota (bo to jest właśnie głupota) nadal nie usprawiedliwia zrzucania własnych błędów na fabułę gry - co było głównym tematem mojego postu. Może kiedyś zrozumiesz, co znaczy być dorosłym.

Dnia 12.12.2007 o 13:45, castlerock napisał:

I jeszcze jedno marcus...poczytałem sobie twoje posty w tym topiku i widzę ze wiedzminia przeszedłeś ze dwa > razy chyba albo wiecej....ponoć 12 h spedzasz za kompem jako administrator i jestem święcie przekonany ze > nieraz w robocie pocinasz sobie w tą grę ;) znasz ją zatem na wylot


Oszczędź mi twoich domysłów. Jeśli myślisz że każdy admin gra w pracy, to twój problem i twoja fantazja. Powiem ci tylko tyle, że mało wiesz o takiej pracy i o komputerach w niej używanych. Np. jak mam grać w Wiedźmina na serwerze linuxowym na którym stoi baza danych? Albo na terminalu, który ma kartę graficzną wystarczającą zaledwie do pracy biurowej? A o czymś takim jak urlop, to słyszałeś kiedyś? Oszczędź sobie na przyszłość śmieszności i nie wypowiadaj się na tematy, o których mało wiesz.

To nie ja napisałem, że mam 5 zaległych gier do przejścia. Dla twojej informacji: ja gram w jedną grę na raz - właśnie dla tego, że mam za mało czasu na granie w każdy nowy tytuł, który zwróci moją uwagę. Pewnie w niektóre z nich nie zagram zbyt prędko, bo nawet za rok czasu nie znajdę. Cóż - z czegoś trzeba umieć zrezygnować. To się nazywa "ustawić sobie priorytety i zaplanować czas". Może kiedyś posiądziesz tą umiejętność, czego ci akurat szczerze życzę, bo inaczej to na nic konkretnego ci czasu nie starczy i zawsze będziesz zalatany.

Dnia 12.12.2007 o 13:45, castlerock napisał:

ja sam mógłybym jedzic po wielu osobach np. w temacie gothica czy jeszcze paru gier ale wiem ze człowiek
siada pierwszy raz do danej gierki i wiele rzeczy nie wie albo bgo itrytują bo do nich zwyczajnie nie przywykł
dlatego błagam brutusie, mniej zarozumialstwa i wkurzających zarzutów typu nie znasz mechaniki gry i takich > tam...nie każdy zyje Wiedźminem brutusie, nie każdy.



Słuchaj człowieku: nie chodzi o to, że czegoś nie wiesz o grze - takich ludzi jest tu sporo i jakoś ich nie krytykuję. Chodzi o to, że zrzucasz odpowiedzialność za własne niedociągnięcia, których mógłbyś łatwo uniknąć (przeglądając dwie strony klawszologi w Instrukcji, na ten przykład), na grę. Jeśli nie widzisz różnicy to, jak już napisałem - twój problem, ale robisz się po prostu śmieszny próbując dorobić do tego całą tę otoczkę "dorosły nie ma czasy na pierdoły i nie pyskujcie mi tutaj, ja w innych grach dobry jestem". Jeśli cię zarzuty wkurzają to na przysłość nie pieprz głupot, że gra jest niedorobiona, bo ty masz w niej jakiś problem. To jest zachowanie gówniarskie i jako takie będzie przeze mnie tępione, szczególnie kiedy pisze to człowiek jednocześnie podający się za osobę dorosłą.

Na tym kończę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 19:45, szczena napisał:

> Tylko na tym filmiku strasznie mało tych kikimor jest. U mnie było ze 3x tyle...
Wystarczy tylko się zatrzymać wtedy się od nich zaroi. Popatrz, że on na filmiku nie zatrzymuje
się po te fanty w ciele, w korytarzu, gdzie możesz znaleźć runę księżycową do srebrnego miecza.


<SPOILER>

Dokładnie rzecz biorąc to one się chowają pod ziemią po zawaleniu każdego z trzech stemplowań w korzytarzu. Ja mam taki patent że zawalam pierwsze i potem tnę kikimor do woli. Póki nie zawalę drugiego, lub trzeciego stemplowania i nie wyjdę z korzytarza królowa jakoś nie przechodzi poza pierwszy zawał (o ile przy nim nie stoję) - więc staję pomiędzy drugim a trzecim, obok ciała i nabijam sobie XP. Sprawdzone dwukrotnie.

</SPOILER>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować