Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2007 o 09:45, szczena napisał:

> /.../ Wracając do wątku królowej kiki to nie wiem
jak wyglądała walka KrzysztofMarek z nią, ale dawałem mu linka do forum na którym gościu załatwił
ją mieczem. On używał zamieci i oleju na insekty, najpierw kiki podpalał, a następnie atakował
głównie atakami specjalnymi. /.../

Używałem Zamieci i oleju na insekty, podpalałem i próbowałem mieczem. Ale jedno dziabnięcie i 2/3 życia do tyłu, drugie i jestem martwy. Może Yrdenem spróbuję (bo mam sejwa, zchowałem)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanko: Czy już w I akcie można zdobyć 3 czerwone meteoryty? Mam dwa (od Vesemira i z krypty) czy można,gdzieś znaleźć trzeci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 11:30, WIELKus napisał:

mam pytanie dlaczego podczas rozmowy mam całą twarz tego z kim rozmawiam rozpikselowaną ;/
nie da sie tego jakoś naprawi


może to jakiś artefakt przez kartę grafy spowodowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też miałem ten problem z rozpikselowanymi twarzami, podczas rozmowy. Pomoga zmniejszenie jakości oświetlenia. Ostatno pogrzebałem w panelu sterowania NVIDIA, zakładka zarządzanie ustawieniami 3d dając wszystko na max i pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 11:25, mati285 napisał:

Mam kolejne pytanko: Czy już w I akcie można zdobyć 3 czerwone meteoryty? Mam dwa (od Vesemira
i z krypty) czy można,gdzieś znaleźć trzeci?

Spoiler
Nie możesz w pierwszym akcie zdobyć trzech czerwonych meteorytów dopiero w drugim (krypta na cmentarzu lub wieża maga na bagnach). Za to na początku drugiego aktu możesz skompletować trzy niebieskie kupując u krasnoluda kowala lub płatnerza zakonu.
Spoiler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą mój stary kupił sobie wiedźmina.pograłem trochę(20 minut),i całkiem fajnie.Grafika bardzo dobra,klimat też.Ale na ta grę trzeba poświęcić duużo czasu :D.System walki już mnie znudził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 12:28, Serafin42 napisał:

Gdzie w III akcie można spotka zoltana?? szukam go juz długo i nigdzie nie mogę znaleśc...

Łazi sobie po mieście poszukaj dobrze w rejonie nieludzi... on tam na targ chodzi i często kręci sie przy domu Vivalidiego i kowala krasnoluda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 12:32, NyGgA MiLy napisał:

Przed chwilą mój stary kupił sobie wiedźmina.pograłem trochę(20 minut),i całkiem fajnie.Grafika
bardzo dobra,klimat też.Ale na ta grę trzeba poświęcić duużo czasu :D.System walki już mnie
znudził...


Ja już mam Wiedźmina od początku grudnia i szczerze jeszcze w niego nie grałem (brak czasu) Słyszałem, że system walki właśnie jest bardzo dobry ale kto wie może i mnie znudzi... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij najnowszego patcha (1.2),bo to jest właśnie "krytyczny błąd z rozdziału V uniemożliwiający zakończenie gry" o którym mowa w przypiętym poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 13:01, Robin Good napisał:

Elo mam problemik mam sie dostać do ostatniego oddzialu w rozdziale V odzial elfow probuje
kazda barykade Aarden i nic na obkolo tez sie nei da jak to zrobic?

Masz wgrany przynajmniej patch 1.1a bo wcześniejsze wersje gry zawierały właśnie ten bug z nie możnością rozwalenia tych barykad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 13:03, mati285 napisał:

Ściągnij najnowszego patcha (1.2),bo to jest właśnie "krytyczny błąd z rozdziału V uniemożliwiający
zakończenie gry" o którym mowa w przypiętym poście.



aha sorkki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, zablokowałem się w IV akcie. Nigdzie nie mogę znaleźć kapłana vodyanoi. Idę pod ołtarz w nocy, wcześniej zabijam wszystkich wyznawców Dagona na brzegu, a jego i tak nie ma. Nie mogę przez to kontynuować quesu Kręgi na Wodzie. Wziąłem od Juliana alabastrową figurkę, idę z nią do Pani Jeziora, tak jak w dzienniku jest napisane, wybieram "Pani, czy o te przedmioty chodziło?", a ona mówi, że nie mam niczego co by ją zainteresowało. Może ktoś mi pomóc rozwiązać ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler
Kapłan vodyanoi pojawia się gdy wykonamy misje do momentu (bynajmniej ja tak zauważyłem): Porozmawiamy z Berengarem i odbierzemy mu zlecenie na pogodzenie ludzi i vodyanoi; w pełnym słońcu: Julian zleci nam poszukać na polach Aliny i chyba misja z Alvinem:do momentu kiedy będziemy musieli dać mu amulet z dwimerytu, albo po. O pojawieniu się kapłana oznajmi nam rezolutna dziewczynka.
Spoiler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe,a jednak udało mi się zdobyć 3 czerwony meteoryt jeszcze w I akcie ;) Znajdował się w szczątkach Leo (a właściwie jego zjawy). Teraz wystarczy ograć parę razy w pokera Zoltana czy Oda,aby zebrać trochę orenów i już w I akcie będę miał dość dobrą broń :) Wiedźmin nigdy nie przestaje zaskakiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 16:28, mati285 napisał:

Hehe,a jednak udało mi się zdobyć 3 czerwony meteoryt jeszcze w I akcie ;) Znajdował się w
szczątkach Leo (a właściwie jego zjawy). Teraz wystarczy ograć parę razy w pokera Zoltana czy
Oda,aby zebrać trochę orenów i już w I akcie będę miał dość dobrą broń :) Wiedźmin nigdy nie
przestaje zaskakiwać.


Najprawdopodobniej zaskoczy cię jeszcze wiele razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować