Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

A żeby było łatwiej sejwować po każdej wygranej partii. Jeśli się przegra load i próbować od początku. Tak robilem by zarobić na zbroje i podziałało.

Tylko mnie martwi gra pod koniec. Mam wtedy z 20 000 orenów i praktycznie nie ma na co wydać bo miecze w krypcie można znaleźć, Pani Jeziora daje mi dobry miecz srebrny, zdobywam dobrą zbroje wiedźmińską (a tak przy okazji jest ich więcej niż 3). A co do bugów podobno ma wyjść patch 1.4 tak gdzieś z wersją rozszeżoną gry i mam nam nadzieje, że naprawi te bardziej irytujące bugi (np. zawieszanie się wiedźmina w walce wręcz. Chodzi mi o to, że czasem wiedźmin staje i durnie podskakuje, nie reagując na wciskanie lewego przycisku przez co dostaje głupio po mordzie i jak nie uciekne w tył to będzie gość mnie lał przez 5 min zanim jakieś reakcje do wiedźmina dotrą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takiego sejwa z wszystkie mi umiejętnościami wyuczonymi na 5 poziomy 2 miliony orenów chce ktoś takiego sava a i po 1000 chyba srebrnego brązowego i złotego talentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak żeś to uczynił skoro ilość talentów na rozdanie jest specjalnie ograniczona przez twórców gry, żeby komuś do głowy nie przyszło przypadkiem zdobyć wszystkich...
W ilość kasy jeszcze byłbym w stanie uwierzyć, bo to w sumie kwestia cierpliwości (choć w tym wypadku skrajnej i zupełnie niepotrzebnej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 01:45, Nufiko napisał:

> Mam taki problem- w trakcie gry w Witchera co mniej więcej 30 minut mi sie gra minimalizuje

> i pojawia się - przepraszamy, wystąpił błąd z programem TheWitcher.exe itd. Wie
ktoś
> co to za błąd i jak go usunąć??

Czy zainstalowałeś najnowszego patcha, jaką masz konfigurację komputera? A z takich porad
na chybił trafił: wyłącz w czasie gry program antywirusowy, zaktualizuj sterowniki i
DirectX.


mama dwurdzeniowego procka 2.4GHz, GeForca9600 GT i 2GB 800MHz ramu, do tego DirectX 9.0 c chyba, najnowsze stery do karty, no i najnowszego patcha... i tak jak sobie np. grę zapisałem, to jakieś 10 sekund potem mi sie to zrobiło, a chcąc wczytać nie mogę bo mi od razu ten sam błąd znów pojawia, help :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 12:17, karolek44 napisał:

sciągnołem z internetu sava

Jak nic głupia jazda na trainerach i tyle. Tylko jaka przyjemność z takiej gry? Nawet przeciwnika wystarczająco trudnego nie będzie.
BTW - powinni zrobić takiego moda, że ma się wszystkie umiejętności na maksymalnym poziomie, za to potwory dużo trudniejsze, by było wyzwanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 12:41, lukesky16 napisał:

mama dwurdzeniowego procka 2.4GHz, GeForca9600 GT i 2GB 800MHz ramu, do tego DirectX
9.0 c chyba, najnowsze stery do karty, no i najnowszego patcha... i tak jak sobie np.
grę zapisałem, to jakieś 10 sekund potem mi sie to zrobiło, a chcąc wczytać nie mogę
bo mi od razu ten sam błąd znów pojawia, help :((


Jeśli posiadasz windows Vista to spróbuj uruchomić grę z prawami administratora i zacząć od jakiegoś wcześniejszego sejva albo od początku, bo nic innego mi na razie do głowy nie przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 12:27, ellasar napisał:

A propos nowej przygody, niedługo wyjdzie Maskarada, w której tworzeniu mam przyjemność
uczestniczyć.


A może powiesz coś więcej o tej Twojej przygodzie? Bo tak to nie wiemy czy warto czekać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do swojego gramsajta, znajduje się tam garść informacji, a także link do strony projektu, gdzie jest wszystko ładnie opisane i okraszone sporą ilością materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 13:40, ellasar napisał:

Zapraszam do swojego gramsajta, znajduje się tam garść informacji, a także link do strony
projektu, gdzie jest wszystko ładnie opisane i okraszone sporą ilością materiałów.


Hmm zapowiada się ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 10:55, karolek44 napisał:

mam takiego sejwa z wszystkie mi umiejętnościami wyuczonymi na 5 poziomy 2 miliony
orenów chce ktoś takiego sava a i po 1000 chyba srebrnego brązowego i złotego talentu



Mozesz mi przeslac. Przeszedlem wieska juz 2 razy i troche mi sie nudzi to moge sprobowac go teraz przejsc na ulepszonej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 13:14, Nufiko napisał:

> mama dwurdzeniowego procka 2.4GHz, GeForca9600 GT i 2GB 800MHz ramu, do tego DirectX

> 9.0 c chyba, najnowsze stery do karty, no i najnowszego patcha... i tak jak sobie
np.
> grę zapisałem, to jakieś 10 sekund potem mi sie to zrobiło, a chcąc wczytać nie
mogę
> bo mi od razu ten sam błąd znów pojawia, help :((

Jeśli posiadasz windows Vista to spróbuj uruchomić grę z prawami administratora i zacząć
od jakiegoś wcześniejszego sejva albo od początku, bo nic innego mi na razie do głowy
nie przychodzi.


To nie chodzi ten jeden sejv, tylko w ogóle o grę... co z tego że grę wczytam z wcześniejszego sejva, skoroza 10 albo 20 minut i tak mi sie wyłączy?? poza tym mam XP-ka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 13:52, Kraju92 napisał:

> Zapraszam do swojego gramsajta, znajduje się tam garść informacji, a także link
do strony
> projektu, gdzie jest wszystko ładnie opisane i okraszone sporą ilością materiałów.


Hmm zapowiada się ciekawie.


Gwarantuję, że dostarczy sporo frajdy. Przygoda, oprócz wątku głównego, będzie oferowała sporo drobiazgów. Zależy nam na tym, żeby tło było naprawdę ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 12:27, ellasar napisał:

A propos nowej przygody, niedługo wyjdzie Maskarada, w której tworzeniu mam przyjemność
uczestniczyć.

Kurcze... bardzo fajny projekt. Życzę z całego serca powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 16:04, Bartek 93 napisał:

> A propos nowej przygody, niedługo wyjdzie Maskarada, w której tworzeniu mam przyjemność

> uczestniczyć.
Kurcze... bardzo fajny projekt. Życzę z całego serca powodzenia :)

Dziękuję i zachęcam do śledzenia prac na bieżąco, na swoim gsie będę informował o postępach i wrzucał rozmaite ciekawostki z tym związane. Chcielibyśmy, żeby gracze poznali Ifrita, ponieważ Maskarada to dopiero pierwszy projekt, nasz debiut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 15:27, ellasar napisał:

Gwarantuję, że dostarczy sporo frajdy. Przygoda, oprócz wątku głównego, będzie oferowała
sporo drobiazgów. Zależy nam na tym, żeby tło było naprawdę ciekawe.


Oby wszystkie obietnice były spełnione. A na kiedy wyznaczona jest premiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 16:22, Kraju92 napisał:

> Gwarantuję, że dostarczy sporo frajdy. Przygoda, oprócz wątku głównego, będzie oferowała

> sporo drobiazgów. Zależy nam na tym, żeby tło było naprawdę ciekawe.

Oby wszystkie obietnice były spełnione. A na kiedy wyznaczona jest premiera?


W zasadzie powoli kończymy już pracę, ale zależy nam na tym, żeby wszystko było w jak największym stopniu dopracowane, więc na testy, wyłapywanie i poprawianie błędów zamierzamy poświęcić trochę czasu.
Z pewnością można będzie pobawić się w Maskaradę w wakacje.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, zapraszam na gs czy też stronę Ifrita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować