Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2008 o 16:52, KrzysztofMarek napisał:

>/.../ > Mam tylko jeden problem: czy da się zainstalować wersję rozszerzoną bez
dostępu do netu?
> Bo na tym lepszym kompie mam najlepszy antywirus, jaki istnieje - brak łącza.
Hmmm. to jak piszesz na forum?
Skoro piszesz na forum, to masz dostep do netu. Podobno wersja ściągnięta ma przewagę
nad tą na DVD: nie wymaga obecności płyty w napędzie. Piszę "podobno ma przewagę" bo
wprawdzie mam wersje na płycie - ale instalowałem tylko tę ściągnietą. Nie wiem z własnego
doświadczenia, czy wersja z DVD wymaga obecności płyty.

z jego postu wynika ze ma 2 kompy. a co dojego problemu to antywirusa mozna wylaczyc a nawet jak kupisze na dvd to musisz miec neta zby sprawdzil czy gra jest zarejestrowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 16:52, KrzysztofMarek napisał:

/.../


Nie wziąłeś pod uwagę jednej prostej rzeczy - że może mieć dwa komputery (słabszy z internetem i mocniejszy [laptop?] bez niego). Czy tak, Flash?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 16:54, lord0 napisał:

> /.../ > z jego postu wynika ze ma 2 kompy.

No, to już żadnego problemu nie widzę. Ściągnąć na jeden, zainstalować na drugim.

Dnia 04.11.2008 o 16:54, lord0 napisał:

a co dojego problemu to antywirusa mozna wylaczyc

A tutaj to jest malutki problemik. Nie każdy o tym wie. Jeszcze parę lat temu sam się na tym potknąłem.
>

Dnia 04.11.2008 o 16:54, lord0 napisał:

a nawet jak kupisze na dvd to musisz miec neta zby sprawdzil czy gra jest zarejestrowana

Nawet o tym nie wiedziałem. Tak, jak pisałem - mam wersję na DVD, ale przyszła później, niż ja ściągnąłem i zainstalowałem. To, ze wersja ściągnięta wymaga rejestracji uważałem za normalne, ale wersja kupiona? No, w sumie może też... ale to dla mnie lekkie przegięcie. Zresztą nieważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie pośrednio związane z Wieśkiem =p, a mianowicie czy w pierwsze edycji gry dodawali jakaś kartę do zarejestrowania wPLN ? Przez ostatnią akcję gram.pl zacząłem się zastanawiać bo wcześniej nic nie rejestrowałem, a kod z tyłu instrukcji jest tylko do rejestracji gry na jej stronie. Grę kupowałem w preorderze więc już nie pamiętam jak to było ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 16:52, KrzysztofMarek napisał:

Skoro piszesz na forum, to masz dostep do netu. Podobno wersja ściągnięta ma przewagę
nad tą na DVD: nie wymaga obecności płyty w napędzie. Piszę "podobno ma przewagę" bo
wprawdzie mam wersje na płycie - ale instalowałem tylko tę ściągnietą. Nie wiem z własnego
doświadczenia, czy wersja z DVD wymaga obecności płyty.


Owszem, mam dostęp do neta, ale w kompie, który wyzionąłby ducha przy Wiedźmaku. Radiówka za diabła nie dojdzie do drugiego. Hmm, chyba jednak pożegnam się z 20zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 17:18, drblase napisał:

A ja mam pytanie pośrednio związane z Wieśkiem =p, a mianowicie czy w pierwsze edycji
gry dodawali jakaś kartę do zarejestrowania wPLN ? Przez ostatnią akcję gram.pl zacząłem
się zastanawiać bo wcześniej nic nie rejestrowałem, a kod z tyłu instrukcji jest tylko
do rejestracji gry na jej stronie. Grę kupowałem w preorderze więc już nie pamiętam jak
to było ...

ja w EK mialem wiec mysle ze w zwyklej tez byl kod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 17:22, lord0 napisał:

ja w EK mialem wiec mysle ze w zwyklej tez byl kod


Aha dzięki za info, czyli najwidoczniej gdzieś zapodziałem kartę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nietypową prośbę - czy moglibyście mi przesłać save''a, tuż przed finałową animacją? Wiem że ma mało wspólnego z samą fabułą, a animacja podobno jest lepsze od intra i koniecznie chce ją zobaczyć :). A do końca gry jeszcze mi trochę zostało. Z góry dziękuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 20:04, brianD napisał:

Jednak chciałbym to zobaczyć na swoim, o wiele większym, ekranie. Ale dziękuje za odp.


Filmik jest w bardzo przyzwoitej jak na YT rozdzielczości, możesz zmaksymalizować. Niestety mój Wiedźmin aktualnie leży w Irlandii, więc zapisów nie jestem w stanie dostarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 19:44, brianD napisał:

Mam nietypową prośbę - czy moglibyście mi przesłać save''a, tuż przed finałową animacją?
Wiem że ma mało wspólnego z samą fabułą, a animacja podobno jest lepsze od intra i koniecznie
chce ją zobaczyć :). A do końca gry jeszcze mi trochę zostało. Z góry dziękuje!

Sam film może mało wspólnego ma z fabułą, ale ostatnia rozmowa i flashback już tak... w każdym razie, jeśli bardzo chcesz...
***SPOILER*****
http://tnij.org/cbgn
/****SPOILER*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie: Czy Wiedźmin pójdzie płynnie na moim kompie gdy dodam do niego 512 mb ramu?Obecny stan kompa w sygnaturce.Tak wiem że w poscie przypiętym są podane wymagania minimalne lecz często pomimo ich spełnienia gra nie chce płynnie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 22:03, Xsaw napisał:

Witam mam pytanie: Czy Wiedźmin pójdzie płynnie na moim kompie gdy dodam
do niego 512 mb ramu?Obecny stan kompa w sygnaturce.Tak wiem że w poscie przypiętym są
podane wymagania minimalne lecz często pomimo ich spełnienia gra nie chce płynnie działać.

powinien działać (gorzej z wyzima handlowa )
no jak grałeś na 512 to ie nie dziwie ja bym nie wyrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 22:04, wiedx1 napisał:

powinien działać (gorzej z wyzima handlowa )
no jak grałeś na 512 to ie nie dziwie ja bym nie wyrobił.


No nie grałem właśnie tylko demko odpaliłem a strasznie cięło a że ramu jeszcze nie zakupiłem wolę się spytać gdyż tylko po to chce ten ram kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 22:20, Xsaw napisał:

> powinien działać (gorzej z wyzima handlowa )
> no jak grałeś na 512 to ie nie dziwie ja bym nie wyrobił.

No nie grałem właśnie tylko demko odpaliłem a strasznie cięło a że ramu jeszcze nie zakupiłem
wolę się spytać gdyż tylko po to chce ten ram kupić.

no trochę lipa opłacało by się najpierw ram kupić (ogólnie lepiej będzie się pracowało z komputerem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet w minimalnych wymaganiach gry jest napisane 1 GB RAM więc nie wiem jakim cudem by ci Wiedźmak chodził na twoim sprzęcie D: Tzn. wiem jak - w sposób uniemożliwiający grę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak dokupisz ten RAM to na pewno bez zacięcia to ciągle ci nie będzie chodził (przez bagna i WH) ale gra powinna mieć znośne tempo.

Cholera, "edytuj" w pierwszym poście wygasło i musiałem napisać drugiego... sigh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 08:41, szynka140 napisał:

a ja mam problem, gram i co chwila widać mały przeskok w animacji ;/ troche to denerwujące,
jakby co to komputer dobry i wymagania gry spełnia


Może masz stary sterownik? Spróbuj zaktualizować do najnowszego dostępnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować