Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2008 o 10:28, tosz napisał:

próbuję stworzyć miksturkę ale dostaję informację - potrzebna lepsza baza, o co tu chodzi
?


Potrzebujesz mocniejszego alkoholu, ale zamiast tego mozesz zrobic eliksir "Biala Mewa"
i uzyc go jako bazy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 23:23, Jed1 napisał:

> A fajnie zabijaj elfy ze scoaitel i co tam jeszcze jest pomóż krasnoludowi i zabij
2
> bestie byłbym Ci bardzo wdzięczny

Elfy zabiłem i 2 bestie też już ubiłem. :P



Yo ja już po formacie mogę w końcu grać gdzie jesteś to jesteś możesz przesłać na imaela rirs0n@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 10:28, tosz napisał:

próbuję stworzyć miksturkę ale dostaję informację - potrzebna lepsza baza, o co tu chodzi?

Mocny alkohol, baza do tworzenia eliksirów - miejsce na 3 składniki alchemiczne.
Mocny alkohol, baza dobrej jakości do tworzenia eliksirów - miejsce na 4 składniki.
Baza bardzo dobrej jakości [...] - miejsce na 5 składników.
Jeśli potrzebujesz lepszej bazy, z dowolnego mocnego alkoholu możesz zrobić Białą Mewę - tak jak pisali wyżej, bazę na 5 składników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 16:22, Jed1 napisał:

Wie ktoś, gdzie można w pierwszym akcie znaleźć wpis do bestiariusza na temat ghuli?

jak sie nie myle to tylko wykupujac umiejetnosc o potworach ( w inteligencji)
nie martw sie nie musisz tego zadania robic w 1 akcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 16:22, Jed1 napisał:

Wie ktoś, gdzie można w pierwszym akcie znaleźć wpis do bestiariusza na temat ghuli?

Wygraj konkurs picia z pijaczkiem w karczmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 16:22, Jed1 napisał:

Wie ktoś, gdzie można w pierwszym akcie znaleźć wpis do bestiariusza na temat ghuli?

Możesz też popytać staruszki, za porcję jedzenia opowiedzą o paru potworach(każda o jednym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. :) Chciałem uzyskać ten wpis w karczmie podczas konkursu picia, a tutaj całkiem przypadkiem znalazłem antykwariusza, który sprzedawał sporo książek, tam właśnie znalazłem o ghulach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 23:23, Jed1 napisał:

> A fajnie zabijaj elfy ze scoaitel i co tam jeszcze jest pomóż krasnoludowi i zabij
2
> bestie byłbym Ci bardzo wdzięczny

Elfy zabiłem i 2 bestie też już ubiłem. :P



Siemanko dostałem imaela ale bez załącznika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 19:42, JanoP napisał:

Biegam już godzinę po bagnach i nigdzie Kokacydium wyrosnąć nie chce.
Wyśle ktoś mapkę z DOKŁADNYM miejscem występowania tego bossa?


Weź questa z Dziadkiem to powinieneś je spotkać po drodze przynajmniej u mnie 2 razy tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jego rozmieszczenie jest losowe. Pamiętam, że grając drugi raz wyskoczył z pod ziemi w zupełnie innym miejscu niż za pierwszym razem. Spotkałem go nieopodal kapliczki, do której trzeba przyprowadzić dziadka. Towarzyszyły mu dodatkowo dwa ehinopsy i stado utopców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy to jest możliwe że za drugim razem on się nie pojawia? Bo jak szedłem z dziadkiem to napadło mnie znienacka a że byłem jeszcze słaby, olałem je i pobiegłem dalej. Teraz jestem o wiele mocniejszy i wszystkie questy na akt II wykonałem, tylko to mi zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 20:09, JanoP napisał:

A czy to jest możliwe że za drugim razem on się nie pojawia?

Kokacydium pojawia się w losowym miejscu. Ale jeśli raz je spotkałeś, powinno być w tym samym miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już znalazłem książkę w domu na podgrodziu. :P szkoda tylko, że wcześniej kupiłem ją u Abigail. Sprzeda się antykwariuszowi. :P
Gdzie jest ta wieśniaczka w pierwszym akcie(co jej się tulipany daje). Zagaduje do każdej i nie da się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 03:16, Black Dog napisał:

Hmm... Gdzie mogę zdobyć wpis o utopcach inaczej? Nie chcę kupować książki, bo szkoda
mi kasy ;)
Edit: W 1 akcie oczywiście. ;P

Zdaje się, że taki wpis można było uzyskać jeszcze w inny sposób. Zwiększyć mu poziom inteligencji (nie pamiętam nazwy talentu) przez co nasz bohater sam rozpoznaje część potworów (tych początkowych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 08:49, Black Dog napisał:

Gdzie jest ta wieśniaczka w pierwszym akcie(co jej się tulipany daje). Zagaduje do każdej
i nie da się...


Chodzi o tą, która mówi, że lubi nieznajomych? Niedaleko domu Wielebnego, tam, gdzie jest zbiorowisko chałup, powinna gdzieś tam krążyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nietypowy problem z Wiedźminem, może pomożecie. Nareszcie dorobiłem się kompa, na którym działa, i to z internetem xD. Zainstalowałem Wiedźmina, poprawki, gra hula aż miło, tylko jest jeden problem: nie mogę go zarejestrować. Pomijając fakt, że kod na odwrocie instrukcji jest nieczytelny (jakoś go odczytałem, jestem pewien w 95% poprawności kodu), wpisuję kod, i nic. Wyskakuje mi błąd, że niby nie jestem zalogowany i że muszę włączyć obsługę cookies w IE. Sprawdziłem: cookies są włączone. Konto na forum też mam, wpisuję, dochodzę do momentu wpisania kodu z gry i na tym koniec. Próbowałem wiele razy. Może ktoś mi pomoże, wolałbym mieć zarejestrowanego Wiedźmina, ot tak xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować