Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2008 o 15:09, graczomaniak napisał:

Po dłuższej nieboecności wróciłem do Wiedźmina, obecnie jestem w końcówce III Aktu i
mam pewien problem. Gdzie się kupuje jakieś składniki na Jaskółkę w Wyzimie Handlowej
bądź Klasztornej? Bo samej jaskółki już nie kupie ani nie znajdę, więc pozostaje tylko
zrobienie jej, a kompletnie zapomniałem, jak to znaleźc :).

ja sam nie wiem ale idziesz na bagna i wszystkie składniki tam znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 15:09, graczomaniak napisał:

Po dłuższej nieboecności wróciłem do Wiedźmina, obecnie jestem w końcówce III Aktu i
mam pewien problem. Gdzie się kupuje jakieś składniki na Jaskółkę w Wyzimie Handlowej
bądź Klasztornej? Bo samej jaskółki już nie kupie ani nie znajdę, więc pozostaje tylko
zrobienie jej, a kompletnie zapomniałem, jak to znaleźc :).

Ja chodziłem na bagna szukać składników. A co do kupna-Kalkstein sprzedaje różnego rodzaju składniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 15:16, graczomaniak napisał:

Kalksteina znajde w Wieży czy u niego w domu o różnych porach?

Z tego co pamiętam, to w wieży łazi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 15:16, graczomaniak napisał:

Kalksteina znajde w Wieży czy u niego w domu o różnych porach?

w wieży
Edit: kolega mnie wyprzedził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 15:14, plada napisał:

> Po dłuższej nieboecności wróciłem do Wiedźmina, obecnie jestem w końcówce III Aktu
i
> mam pewien problem. Gdzie się kupuje jakieś składniki na Jaskółkę w Wyzimie Handlowej

> bądź Klasztornej? Bo samej jaskółki już nie kupie ani nie znajdę, więc pozostaje
tylko
> zrobienie jej, a kompletnie zapomniałem, jak to znaleźc :).
Ja chodziłem na bagna szukać składników. A co do kupna-Kalkstein sprzedaje różnego rodzaju
składniki.


W Handlowej jest taki alchemik co sprzedaje składniki. Znajdziesz go przy Banku Vivaldich (jest tam taki plac gdzie grają muzycy itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kojarzycie tą nutę, co słychać w tle podczas walki z wilkołakiem i bodajże z zeuglem? Możecie mi powiedzieć, czy ten kawałek znajduje się na którejś z płyt dołączonych do ER? I jeśli tak, to jak się nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W walce z bossami muzyka przydzielana jest losowo, z następujących plików:
(folder Wiedźmina)\Data\music\mus_bat_bossX.ogg

X - cyferka od 1 do 5. W folderze music znajduje się zresztą cała muzyka z gry - flashbacki, cut-scenki etc.

.ogg na .mp3 przerobisz np. darmowym programem Audacity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 16:40, Starter napisał:

Może ktoś dać linka do ściągnięcia materiałów dodatkowych? Nie mogę znaleźć cholera;/


http://www.thewitcher.com/registration/pl/www/patch.html?game_version=1.4.5.1282

PS. Gdy idpalasz gre wyskakuje launcher tam masz opcje sprawdz dostepne aktualizacje (czy jakos tak ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 16:44, Kur0 napisał:

> Może ktoś dać linka do ściągnięcia materiałów dodatkowych? Nie mogę znaleźć cholera;/


http://www.thewitcher.com/registration/pl/www/patch.html?game_version=1.4.5.1282

PS. Gdy idpalasz gre wyskakuje launcher tam masz opcje sprawdz dostepne aktualizacje
(czy jakos tak ) :D


Dziękuje bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 16:38, Lfdracon napisał:

W walce z bossami muzyka przydzielana jest losowo, z następujących plików:
(folder Wiedźmina)\Data\music\mus_bat_bossX.ogg

X - cyferka od 1 do 5. W folderze music znajduje się zresztą cała muzyka z gry - flashbacki,
cut-scenki etc.

.ogg na .mp3 przerobisz np. darmowym programem Audacity.

Serdeczne dzięki :) Chodziło mi o mus_bat_boss1-te gitary :) Szkoda, że krótkie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, natknąłem się na kolejny problem. Kiedy już ukończe zadanie w kanałach - Złoto dla Zuchwałych (mowa o III akcie), nie złapie Yaevina, udaje się do Nowego Narakortu, tam zabijam grupke Salamander ale kiedy chce pogadac z Triss lub Leeuvardenem nie moge. Nie rozmawiają ze mną, w dzienniku pisze, że powienienem z nimi porozmawiac, jednak nie moge.
Czy coś robie źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 19:12, graczomaniak napisał:

Hmm, natknąłem się na kolejny problem. Kiedy już ukończe zadanie w kanałach - Złoto dla
Zuchwałych (mowa o III akcie), nie złapie Yaevina, udaje się do Nowego Narakortu, tam
zabijam grupke Salamander ale kiedy chce pogadac z Triss lub Leeuvardenem nie moge. Nie
rozmawiają ze mną, w dzienniku pisze, że powienienem z nimi porozmawiac, jednak nie moge.

Czy coś robie źle?


Chyba masz jakiś błąd, masz zainstalowanego najnowszego patcha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 19:12, graczomaniak napisał:

Hmm, natknąłem się na kolejny problem. Kiedy już ukończe zadanie w kanałach - Złoto dla
Zuchwałych (mowa o III akcie), nie złapie Yaevina, udaje się do Nowego Narakortu, tam
zabijam grupke Salamander ale kiedy chce pogadac z Triss lub Leeuvardenem nie moge. Nie
rozmawiają ze mną, w dzienniku pisze, że powienienem z nimi porozmawiac, jednak nie moge.

Czy coś robie źle?

Dawno nie grałem w wieśka, ale sproboj odpocząc z 1 lub 2 całe dni i wrócić do nich ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 19:33, Kraju92 napisał:

To zainstaluj najszybciej jak możesz. Najnowszy to 1.4

Dodam jeszcze, że po zabiciu salamander w nowym narakorcie nie moge z niego wyjśc, drzwi są zablokowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 19:38, graczomaniak napisał:

> To zainstaluj najszybciej jak możesz. Najnowszy to 1.4
Dodam jeszcze, że po zabiciu salamander w nowym narakorcie nie moge z niego wyjśc, drzwi
są zablokowane.

no bo trzeba isc na 2 pietro ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować