Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

OMG już nie pamiętam co tam było, musiałbym to widzieć ale coś Mickiewicza chyba, zdaje się dziady. Chłopie grasz w Wieśka a nie znasz lektur ze szkoły podstawowej? Bo to na pewno z lektury było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ten wiersz znam, ale za cholerę nie mogę sobie tytułu przypomnieć. A "Pierś znowu tchnęła, lecz pierś lodowata, usta i oczy stanęły otworem, Na świecie znowu, ale nie dla świata; czymże ten człowiek? - Upiorem." łazi za mną cały dzień.

P.S. Tak proste, że aż nie da się uwierzyć: Adam Mickiewicz - Upiór ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 19:41, nazgul47 napisał:

Czy wie ktoś może, czyj wiersz został użyty w IV akcie przez Jaskra do odczarowania południcy?

Adam Mickiewicz - "Upiór".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 19:41, nazgul47 napisał:

Czy wie ktoś może, czyj wiersz został użyty w IV akcie przez Jaskra do odczarowania południcy?

"Upiór" A. Mickiewicza. Wiersz ten jest pewnego rodzaju "wstępem" do "Dziadów".

@Witcher1990:
"Dziady" to z pewnością nie lektura ze szkoły podstawowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.10.2010 o 19:29, Ichibanboshi-kun napisał:

Król Żebraków? Dobra ta przygoda jest?


Nie odpowiem, bo to moja przygoda ;p
ale możesz poczytać oceny innych na: http://tw1.thewitcher.com/forum/index.php?topic=28672.0 Zbiera raczej wysokie oceny, a teraz wydałem nową wersję i naprawiłem wszystkie błędy pierwszej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po napisaniu tego obejrzałem trailer i sobie dodałem do ulubionych, muzyka z czego jest? Kurde, kojarzę i brzmi mi na spellforce''a, ale nie jestem pewien.
Z przyjemnością tę przygodę przetestuje, bo latający dywan po prostu mnie zwalił z pufy XD

@Witcher1990

Ja w gimnazjum miałem tylko fragmenty. Zresztą, tę literaturę dopiero zaczyna się doceniać i pamiętać w wielu przypadkach - w tym moim - gdy się za tę literaturę weźmie dopiero samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze trzy utwory są Z Rise and Fall, a ostatni z World of Goo.


A dziadów w Gimnazjum w ogóle nie miałem. Nauczycielka uważała, że zrobi to w drugiej klasie, a w drugiej mieliśmy już inną nauczycielkę, która myślała, że omówiliśmy to w pierwszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 14:19, laufes napisał:

Pierwsze trzy utwory są Z Rise and Fall, a ostatni z World of Goo.

Wiedzialem, że coś znajomego ;)

Dnia 16.10.2010 o 14:19, laufes napisał:

A dziadów w Gimnazjum w ogóle nie miałem. Nauczycielka uważała, że zrobi to w drugiej
klasie, a w drugiej mieliśmy już inną nauczycielkę, która myślała, że omówiliśmy to w
pierwszej.

Co do tego tematu to jestem ciekaw co wykorzystają w wieśku drugim, bo z przyjemnością znów zanurzę się w klimaty 4. aktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Czy w Wiedźminie mozna stworzyc profil gracza ? Bo o to chodzi ze ja skonczyłem gre no i mój brat tez chce zagrac a ja chce zachowac swoją postac skonczona po to aby w przyszłosci importowac do 2.
Bo jak załozy nową gre to mi usunie wszystkie zapisy , jak zrobic zeby tego nie skasowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 19:40, karolekx23x napisał:

Bo jak załozy nową gre to mi usunie wszystkie zapisy

Kto Ci takich bzdur nagadał? Gra sama Ci nie usunie zapisów.
Chyba że boisz się, że braciak to zrobi [nawet niezamierzenie].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2010 o 00:12, Wujek-Alfred napisał:

Jak mam dostać się na cmentarz w II rozdziale ? Trzeba wykonać konkretną misje, bo podarowanie
trunku grabarzowi nic nie daje.

Zagadaj do Vincenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzam z bólem że poradnik oficjalny do gry był chyba trochę na kolanie pisany:) Brakuje w nim wielu rzeczy chociażby zadanie ścieżki przeznaczenia tam opisane jest że trzeba skończyć jedynie kręgi na wodzie . Niestety trzeba także ukończyć w pełnym słońcu . O kościanym pokerze pisali że trzeba na poziomie szulera ograć 4 graczy w celach a w opisie że 3 (z tego to drugie to prawda) itp itd. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować