Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Pomocy!!
Walczę z Bestią pod koniec I Aktu i nie daje rady(poziom trudny). Przechodzę grę drugi raz ale niestety wykasowałem wszystkie stare save''y. Czy jest jakiś eliksir na wyeliminowanie bólu??(nie pamiętam takiego:P) albo podajcie składk na wika lub dekokt raffarda białego. Proszę o inne rady.... znki mam na najniższych poziomach ale stalowe na drugim poziomie prawie do końca podrasowane....POMOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym poście:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=851&pid=14055
możesz sprawdzić przepisy na różne mikstury oraz opisy ich efektów. Spróbuj jakoś dobrać sobie najskuteczniejszą kombinację.
Walka z Bestią na wyższych poziomach trudności jest jednym z największych wyzwań w grze, przy późniejszych i silniejszych przeciwnikach Geralt jest już sam o wiele silniejszy i lepiej wyposażony więc są oni w rzeczywistości łatwiejsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, no....mam przerąbane. Nie mam alkoholi ani substytutu w postaci eliksiru...nie zrobie mikstur...a te co mam to wystarczają na 30 sec i ginę....masakra......sa jakieś cheaty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 18:17, Pietro90210 napisał:

Nie, no....mam przerąbane. Nie mam alkoholi ani substytutu w postaci eliksiru...nie zrobie
mikstur...a te co mam to wystarczają na 30 sec i ginę....masakra......sa jakieś cheaty??


Wiem że są trainery, ale nie wiem gdzie. Poszukaj, wpisz w google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pochwalę się że wreszcie przeszedłem Wiedźmina :D Mam go od grudnia ale jakoś nie miałem czasu na grę i w ostatnim czasie czas się znalazł więc przeszedłem. Gra podobała mi się bardzo jeden z najlepszych RPG-ów w jakie grałem. Spotkałem kilka błędów ale to normalne przy takich produkcjach.
Spoiler
Czy finałowa walka z Wielkim Mistrzem też poszła wam tak łatwo?? Grałem na średnim poziomie trudności. Zabiłem go za pierwszym podejściem bez większych problemów. Potem rzuciłem okiem w poradnik i tam pisało że jest ona bardzo trudna. Miałem szczęście czy twórcy poradnika przesadzili? :P
Spoiler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2008 o 18:29, Pyton15 napisał:

Spoiler
Czy finałowa walka z Wielkim Mistrzem też poszła wam tak łatwo?? Grałem na średnim poziomie
trudności. Zabiłem go za pierwszym podejściem bez większych problemów. Potem rzuciłem
okiem w poradnik i tam pisało że jest ona bardzo trudna. Miałem szczęście czy twórcy
poradnika przesadzili? :P
Spoiler


SPOILER
Dla mnie ta walka była łatwiejsza niż walka np. z kościejem.
SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko na trudnym poziomie ta walka sprawiła mi problemy i musiałem próbować drugi raz. A na niskim i średnim, walka z Mistrzem to bułka z masłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 18:34, Szyszek123 napisał:


SPOILER
Dla mnie ta walka była łatwiejsza niż walka np. z kościejem.
SPOILER

SPOILER
No nad Kościejem przesiedziałem troche czasu. Ale w końcu mi się udało, znalazłem dobrą technikę ;P
SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoilker
Obydwie finałowe walki (z Wielkim Mistrzem i z Królem Gonu) są niewiarygodnie łatwe. Nigdy walcząc z nimi nawet nie czułem się zagrożony (O wiele większe problemy sprawiał mi Azar Javed).
Koniec spoilera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER
Zdecydowanie przesadzili twórcy poradnika do gry. Wielki Mistrz jest banalny do pokonania, łatwiejszy niż Kościej czy Bestia... Co gorsza Król Gonu też nie sprawia wrażenia trudnego przeciwnika. Również przeszedłem grę na średnim poziomie trudności. Jednak jest ponoć szykowany mod, który zwiększ poziom trudności gry. Możliwe, że już wyszedł, ale o tym nic nie wiem.
KONIEC SPOILERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 19:42, lysyy napisał:

czy mozna gdzies w ekwipunku lub w dzienniku zobaczyc karty kobiet ktore sie zaliczylo?

Przy opisie osób, które poznałeś. Przy kartach niektórych kobiet są serduszka, które skrywają właśnie te karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 17:39, Pietro90210 napisał:

Pomocy!!
Walczę z Bestią pod koniec I Aktu i nie daje rady(poziom trudny). Przechodzę grę drugi
raz ale niestety wykasowałem wszystkie stare save''y. Czy jest jakiś eliksir na wyeliminowanie
bólu??(nie pamiętam takiego:P) albo podajcie składk na wika lub dekokt raffarda białego.
Proszę o inne rady.... znki mam na najniższych poziomach ale stalowe na drugim poziomie
prawie do końca podrasowane....POMOCY!!!


Gdzieś w tym temacie kiedyś pisałem, ale nie chce mi się szukać, więc napiszę raz jeszcze.

1. Najpierw pozbądź się barghestów stylem grupowym (2 albo więcej powinno paść)
2. Podładuj się zamiecią, jaskółką i puszczykiem dla częstszego używania znaków (oczywiście kiedy masz chwilkę wolnego)
3. W Bestię atakuj stylem silnym. Jak masz mało życia to biegaj dookoła żeby się odnowiło.

Normalnie piszę, żeby możliwie często używać Aarda, ale jak go nie rozwijałeś to nie masz szans na ogłuszenie wroga, bo czasem pierwszym uderzeniem można ogłuszyć bestię i ją ściąć mieczem od tak i wtedy walka się kończy po 10 sek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 22:20, Ice Man 22 napisał:

wiedzmin jest do kitu


to juz mowiles, a jakies argymenty na poparcie tej teorii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować