Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Nadal podtrzymuje ze gra jes boska. Alee niestety pare minusów m i sie nauswa
- Moze nie minus ale ilośc questów na metr kwadratowy jest tak ogromna ze nie wiem co mam robić.
- Dzis zdarzyl mi sie 1 crash a nie zapisałem :P
- Walcząc stylem grupowym z rozpędu mozna uderzyć straznika/towarzysza i zrobic sobie kolejnego wroga.
- nie moge grac z głosnikami wlaczonymi bo te "kur-y" troche draznią przełozonych:P
A co do plusów dzis znalezionych
+ boski system przyczynowo skutkowy
+ ciekawe innowacyjne rozwiązanie ze rozwiązując 1 quest całkiem przypadkiem/nie swiadomie /z premedytacją rozwiązujesz inny.
+ Walka , grafika i ten klimat sapkowskiego.
+ Brak bezsensownego kurwowania , klimat jest mroczny gęsty ale prawdziwy.. wręcz dorosły nie ma kur-y w co 2 słowie by zaimponować np. Spragnionym przekleństw "czynastolatkom" a wszystko jest tak jak w prwadziwym zyciu. Bo taki zebrak se powie to "urwa" jak zacznie mu lać a nie ma gdzie się schować... mając na sobie same szmaty:P.

Pozdrawiam i ide na Bagnaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie takie:
mam w domu 2 komputery swój i brata i obaj gramy w Wiedźmina ale jest problem bo mamy tylko 1 płytę ;/ najpierw robiłem tak ze grę włączałem ja oddawałem płytkę bratu i graliśmy normalnie ale problem pojawia sie przy przechodzeniu przez lokacje np. jakiejś chaty czy na dwór. gra sie po prostu zacina Czy można temu jakoś zaradzić? czy może CDP robi firmowe cracki do gier ;D?

Płyta zabezpieczona jest TAGES-em i nie mogę zrobić kopii zapasowej.... ;(


Nawiasem mówiąc skoro jako posiadacz oryginału mam prawo zrobić kopie zapasowa na własny użytek to czemu wszyscy mi to utrudniają i tego zrobić nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 22:36, Baal Namib napisał:

Moje pierwsze screeny z gry ;-) Małe, bo w miarę płynnie chce pograć ;-) Wiecie o co chodzi...


czy te napisy naprawde tak marnie wyglądają?! spodziewałem się czegoś o wiele lepszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

próbował ktoś uruchomić Wiedźmina na sprzęcie o prawie połowę klasy niższym niż ten w minimalnych wymaganiach ... tak połowa Ramu, połowa procka... da sie czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają normalnie - obrazek jest zapisany jako JPG w kompresji i traci sporo na jakości.
Ponadto oni wszystko mówią i nie trzeba czytać jak w BG :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 22:41, Baal Namib napisał:

Gram na bardzo niskiej rozdzielczości. Dlatego taki efekt.


nie no, to się rozumie, że nie każdy ma kombajn do grania, ale chodzi mi o czcionkę, tak banalna szczerze. a taka np. w Obku była bardzo przyjemna dla czytelnika ; )

@RobeN
właśnie zdziwiłem się że w ogóle są jakieś napisy w polskiej wersji...

@zak
jak weźmiesz połowe procka i połowe ramu to Ci się nawet komp nie włączy:P
a na serio, to nie sądze żeby poszło tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To akurat chyba do tej pory nikomu nie przeszkadzało ! :-P Gra się bardzo przyjemnie chciałem Ci powiedzieć. Gra oddaje bardzo fajny klimat. Pierwszy raz coś takiego widzę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, a właściwie zauważyłem pierwszy mały błąd. Czenu nie ma profili graczy ? Grałem praktycznie na autosave`ach, rano grę włączył mój brat i zaczął grać od początku. Od razu skasowało wszystkie moje autosave`y :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak gram. Nie powiem, są przycięcia. Ale dla wielkiego fana to nic złego. Nie raz płynnie pochodzi ;-) Tylko zawsze jest ryzyko spalenia jakiejś części ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 22:45, Baal Namib napisał:

To akurat chyba do tej pory nikomu nie przeszkadzało ! :-P Gra się bardzo przyjemnie chciałem
Ci powiedzieć. Gra oddaje bardzo fajny klimat. Pierwszy raz coś takiego widzę ;-)


yhm. rozumiem. wiesz, moja paczka JESZCZE nie przyszła. ale ja CIERPLIWIE poczekam. póki nie zobaczę, to w sumie nie mam co wydawać opinii, bo screen nigdy nie oddaje rzeczywistości ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 22:38, RobeN napisał:

Przeprazam cię jeszcze to jest kodek czy program bo pisze po prawej że ma 3,7 MB ?
Ściąam na razieWinDVD 8 a jak dalej takbedzie to ściągnę z tej stronki. a powiedz czy jest ona pewna bo wieszjest obcojęzyczna więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem ten sam problem. Brat (Maz''e) Też chce grać... Ale już postawiłem mu ten warunek, że niech poczeka aż ja przejdę... Zgodził się ! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 22:45, hehe napisał:

Mam problem, a właściwie zauważyłem pierwszy mały błąd. Czenu nie ma profili graczy ? Grałem
praktycznie na autosave`ach, rano grę włączył mój brat i zaczął grać od początku. Od razu skasowało
wszystkie moje autosave`y :/

Rada na przyszłość: niezależnie co w co grasz, jeżeli robisz autosavy, zawsze przed wyjściem z gry zrób jeden ,,normalny"
Dobrze, że jestem jedynakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zastanawia mnie jedna sprawa , jak wygląda interakcja z otoczeniem tz czy w takiej karczmie można wszystko wywrócić na drugą stronę , są widoczne ślady np uderzenia miecza o drzewo itd , nie liczę na system z Red Faction (oj to błogie "Nie ma drzwi ... BuuuuM ... Już są ^_^ ") ale takie niszczenie środowiska w jakiś ciekawy sposób ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować