Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2007 o 16:39, squizertigra napisał:

3 Grafika porównywalna do Gothica , Morrovinda , Obliviona , ale działa płynniej niż w Gothicu


W Wiedźminie grafika działa jak należy.Nie tyle płynniej , co płynnie i już.Nie zauważyłem też szczególnych momentów aby zwalniała.W każdej sytuacji jest w porządku.Gothic 3 miał swoje fanaberie i to sporo.Zapalanie pochodni lub zaklęcia z ogniem zawsze powodowały przycinanie grafiki.Wiedźmina ustawiłem tak samo jak G3 na max i żadnego z wymienionych problemów nie ma.Na dodatek wszystko wyglada całkiem fajnie.Sporo udało się ze starego silnika wycisnąć.To trzeba twórcom gry przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 16:44, deih napisał:

No więc oczywiście gra się zacina :D. Ustawienia niskie rozdzielczosc 800x600 ...Czy jest
jeszcze jakaś nadzieja czy trzeba kupywać nową karte? ;>


Ja mam tak samo. Wszystko ustawiłem na minimala, rozdzielczość również 800x600, a gra wciąż tnie się niemiłosiernie. Kumple za to podziwiają mnie za wytrwałość i cierpliwość: dzisiaj doszedłem do II Aktu, wypełniając wszystkie zadania w pierwszym akcie. Jednak da się grać, gdy Geralt (według Oda - Gerwant [swoją drogą: spoko moment w grze :D]) zamiast chodzić skacze, a zamiast walczyć pozuje do zdjęć... W każdym razie są dwie opcje: albo uzbieram 600-700 zł i kupię grafikę i RAM, albo poczekam do choinki i zażyczę sobie to od rodziców (czy, jak kto woli, od Świętego Mikołaja). W każdym razie na jedno wychodzi: uzbierać 500 zł to nie w kij dmuchał, trochę czasu to zajmie. W każdym razie moja rada to: CIERPLIWOŚCI! Mnie też szlag trafia jak widzę, jak to działa, ale i tak mogło być gorzej - mógł nie ruszyć w ogóle, a tak działa, przeszedłem do II Aktu :D. Radość niezmierna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety osoby z celeronami sobie nie pograja ;p ja mam celeronka 2.0 i sie ludzilem ze mi pojdzie no wiec kupuje dzisiaj odpalam na minimalnych ustawieniach no i wszyscy wrogowie to jedne wielkie artefakty a bo i praktycznie wszedzie co jakis czas wywala tekstury ;p Ale zamowilem nowy procek juz miejmy nadzieje ze na nowym pojdzie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tutaj z tego powodu że jest to główny topic dotyczący Wiedźmina i może będzie większa szansa że ktoś z niebieskich zauważy to

Chciałbym prosić jednak kogoś z CDP o ustosunkowanie się do niżej opisanej kwestii:

Zamówiłem Edycje Kolekcjonerską za prawie 200 PLN. Według karty produktu w tej edycji jest bestiariusz niedostępny w zwykłej. I za to m.in. płaci się te 200 złotych. Teraz okazuje się że w sklepach można to dostać za 70 czy 80 zł. Zdaję sobie sprawę że mogliście to zrobić , Empik czy MM to nie sklep GRAM i mogą robić sobie co chcą, tylko że oni sami tego nie wyprodukowali (bestiariusz) a dostali od Was. Elementarne zasady uczciwości czy przyzwoitości zostały według mnie w stosunku do klientów Gram naruszone. Okazuje się że zapłaciłem 130 czy 120 PLN więcej za koszulkę , ograniczoną wersję karcianki i parę innych mało istotnych rzeczy. Czuję się bardzo oszukany, dodając jeszcze fakt problemów z Masterlinkiem, niekompletności przesyłki (rozumiem siła wyższa).

Chciałbym żeby ktoś kto ma dostęp do niebieskiego koloru w końcu się wypowiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2007 o 17:05, Tass napisał:

Chciałbym żeby ktoś kto ma dostęp do niebieskiego koloru w końcu się wypowiedział

Nie masz co na to liczyć. Ostatnie chyba z 10 stron tego tematu aż się trzęsło od skarg i pytań (w większości moich:)) i nikt nawet się nie raczył się pofatygować z odpowiedzią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 17:05, Tass napisał:

Napiszę tutaj z tego powodu że jest to główny topic dotyczący Wiedźmina i może będzie większa
szansa że ktoś z niebieskich zauważy to

Chciałbym prosić jednak kogoś z CDP o ustosunkowanie się do niżej opisanej kwestii:


Żaden Smerf Ci nie odpisze, zapłaciłeś im 200zł, więc mają Cię teraz w d*. Migem napisał, że mało która firma w Polsce robi tyle dla klienta co CDP, i tak się zastanawiam czy on nie chciał napisać, że mało która firma jest tak chamska w stosunku do klienta jak CDPorażka.

Dnia 26.10.2007 o 17:05, Tass napisał:

Zamówiłem Edycje Kolekcjonerską za prawie 200 PLN. Według karty produktu w tej edycji jest
bestiariusz niedostępny w zwykłej. I za to m.in. płaci się te 200 złotych. Teraz okazuje się
że w sklepach można to dostać za 70 czy 80 zł. Zdaję sobie sprawę że mogliście to zrobić ,
Empik czy MM to nie sklep GRAM i mogą robić sobie co chcą, tylko że oni sami tego nie wyprodukowali
(bestiariusz) a dostali od Was. Elementarne zasady uczciwości czy przyzwoitości zostały według
mnie w stosunku do klientów Gram naruszone.


Na DOK-u powiedziano mi, że podobno ten Bestiariusz różni się od tego z EK, czy to prawda to nie wiem, dowiem się jak dostanę EK i porównam album z albumem kolegi, jeżei okaże się, że są identyczne to zgłaszam sprawę do FK.

Dnia 26.10.2007 o 17:05, Tass napisał:

Okazuje się że zapłaciłem 130 czy 120 PLN więcej za koszulkę , ograniczoną wersję karcianki i parę innych mało istotnych rzeczy. Czuję się bardzo oszukany, dodając jeszcze fakt problemów z Masterlinkiem, niekompletności przesyłki (rozumiem siła wyższa).


Koszulka i karcianka, także była rozdawana na lewo i na prawo w EMPiK''ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 17:11, Fang napisał:

A ktoś już dostał reszte EK bo ja nadal mam tylko podstawke+koszulke.



Wątpię... ja na pewno nie. Swoją drogą to nieładnie tak robić żebym za 200 zł musiał jeszcze łaskawie na resztę czekać. Pyza tym napisali że reszta dojdzie "zaraz po premierze" czyli w przeciągu kilku następnych dni... tak myślę.

P.S. O co chodzi z tą niekompletną grą karcianą?? I czy komuś wyskoczył błąd w stylu "File ######### not''* ########" bo mój brat chciał sprawdzić czy mu by poszła i takie coś wyskoczyło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łata 1.1 niepokojące objawy:
Jestem w trzecim rozdziale i po instalacji łaty dostrzegłem, co następuję:

- gra w kości działa jeszcze gorzej niż wcześniej. Teraz oponent mając pewną wygraną (dwie starsze pary po moim drugim rzucie) przerzuca wszystkie kości i przegrywa. Początkowo myślałem, że tylko Jaskier jest taki nie teges ale błąd ten popełniają inni zawodowcy. Najlepiej do tej pory grała Carmen ale tą gdzieś wcięło...
- ... i to jest druga uwaga. Oczywiście to może być związane z fabułą... sprawdzę jeszcze w nocy, czy wraca do "Chętnych Ud".
- W "Misiu Puchatku" (ups, kudłaczu miało być...) cała ferajna zabawiająca się w towarzyskie obijanie mordy zniknęła. Nie tęsknię za nimi specjalnie ale w połączeniu ze zniknięciem Carmen... jestem zaniepokojony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz odpowiedzcie sobie na pytanie jak poraz kolejny CDP zrobił z was wała swoją tzw. promocją.
Przed chwilą zakupiłem w MM w Nowym Sączu Wieśmina za 79,90 i dorzucili jeszcze jakąś niepotrzebną naklejke ale liczy się fakt.

CDP poraz kolejny udowodnił, że wszystkich swoich klientów indywidualnych traktuje jak naiwne dzieci, kierując się wszechobecną wazeliną na tym forum, czego wyrazem są tzw. promocje sklepu gram.pl z zawyżonymi kosztami transportu, gdzie pakują dodatkową marże.

Wiem, że to trywialne ale pewnie znajdą się kolejni wazeliniarze obrońcy, więc... Wiadomo, że sieci handlowe wywalczą sobie rabat ale gdyby CDP miał choć trochę szacunku dla swoich wiernych fanów to organizując tzw. promocje tylko i wyłacznie dla nich mógłby się bardziej postarać, żey przynajmniej się nie błaźnić i ni eokazywać braku szacunku wobec klientów, wierząc w ich naiwność.

Zdjęcia poniżej.

20071026175525

20071026175534

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O witam witam ja również z Nowego Sącz jestem. :P A co do CDP to racja, w Empiku w Europie gra jest za 84 złote więc ładnie się przejechali ludzie zamawiając na gram.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miesiąc temu zamówiłem wiedźmina. W poniedziałek tego tygodnia dostałem maila że przesyłka została wysłana i że dotrze do 3 dni. dziś mija 4 dzień a gry jak nie było tak nie ma. nie po to płaciłem 13zł przesyłki by otrzymać grę w 3 dni po premierze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe nom ;p Chcialem zamawiac na gram.pl ale bym zaplacil 95zl a niby biora moje wirtualne pieniadze zeby bylo taniej ale co z tego jak i tak pozniej cena jest taka sama doliczajac kuriera no wiec mowie sobie poczekam do premiery i zobacze czy bedzie tansze. No i ide dzisiaj do Empiku odwracam pudelko i 84zl :P ladne jaja ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować