Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2007 o 19:04, bruli napisał:

No i doczekaliśmy się. Pierwsza znaleziona przeze mnie recka Wiedźmina na łamach angielskojęzycznego
serwisu o grach.
http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=86156


Recenzja wedlug mnie beznadziejna. Zarzut o braku mozliwosci wybrania postaci to glupota jakich malo. Opis kamer ponownie prosi sie o komentarz "jest kilka trybow to uzywaj tego, ktory ci pasuje". Nie napisal nic o questach a szkoda bo w koncu to cRPG...

Jedynym sensownym zarzutem jest brak konsekwencji "''zlej" rozmowy. Niestety nie kojarze teraz czy jakakolwiek gra miala to rozwiazane inaczej.

Na tym samym portalu Gothic 3 dostal 8/10 a kazdy kto w niego gral wie, ze jest totalnie niegrywalny z powodu setek bledow i poza grafika nie oferuje wlasciwie nic fajnego. Widac wiec na czym bazuje ten portal - kiszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 19:36, Ciachoo666 napisał:

http://www.fotka.pl/profil/Wiedzmin/Kontakt.html Czy to reklama CDP? Na fotce? Powariowaliście?

O kurde - chciałbym dostać wyróżnienie III stopnia...
Może tam paluchy CDP maczało ale oficjanlnie organizatorem jest fotka.pl. Fajna sprawa - im więcej konkursów z nagrodami nie polegających na wysłaniu SMS-a tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 19:53, Lailonn napisał:

Jedynym sensownym zarzutem jest brak konsekwencji "''zlej" rozmowy. Niestety nie kojarze teraz
czy jakakolwiek gra miala to rozwiazane inaczej.

I jest to zarzut nieprawdziwy bo konsekwencje są. Nie wszędzie co prawda, ale są. Ubolewam nad tym bo fajnie by było gdyby każdy obrażony osobnik łajał nas przy próbie rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm, moze wyjde na strasznego nooba,ale, dzis zakupiony ladnie zapakowany pakiecik, instalacja przebiegla gladziutko, choc i sporo czasu to zajelo... i co? uruchamiam gierke i komunikat sie pojawia: "włóż oryginalnąpłytęDVD" no lol... gre zakupiłem w Krakowskim Empiku, moze ja czegos nei rozumiem? moze cos pominołem? help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 19:14, Baal Namib napisał:

Nie ma ogniska... są topielce, które przed chwilą mnie zabiły ;-P Wiecie, troszkę się przycina...
A byłeś w tym momencie ? Jeśli będę co 1h medytował, to mnie nie ominie ? ;-) Ale i tak nie
ma ognia...

No, to słuchaj - stań obok drzwi do młyna(ja byłem tak 23) i wtedy z nią zagadaj, ot co. I po problemie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 19:12, Rusell napisał:

> No i doczekaliśmy się.
No, tak jak przypuszczałem, 7/10... Zresztą to i tak dobrze, jak na polską grę :)


IMO to stanowczo za malo. Ale moze znajac polska mentalnosc recenzowal ta gre jakis Polak??:P

Swoja droga to jestem w szoku i pelen podziwu dla Ekipy CDProjectRed za caloksztalt pracy jaki wlozyli w zrobienie tej gry. Ja moge powiedziec jedno, ta gra jest jednym z najlepszych RPG`ow w Historii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie sie gra.... ale mam juz dosc tej gry!!! nie dosc ze musialem czekac az kurieur przywiezie gre bo cd projekt wstrzymal dostawy to teraz jak gram to srednio raz na 20 minut wiedzmi sie wywala - ja rozumiem ze sie moze raz na jakis czas wywalic ale po x-kolejnym razie mam dosc.

patch - nawet nie pomaga (patch w dniu premiry?!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 20:05, Gecco napisał:

fajnie sie gra.... ale mam juz dosc tej gry!!! nie dosc ze musialem czekac az kurieur przywiezie
gre bo cd projekt wstrzymal dostawy to teraz jak gram to srednio raz na 20 minut wiedzmi sie
wywala - ja rozumiem ze sie moze raz na jakis czas wywalic ale po x-kolejnym razie mam dosc.

patch - nawet nie pomaga (patch w dniu premiry?!)


Odnosnie patcha to co w tym dziwnego?? Mnie to wogole nie dziwi bo juz wczesniej byly tego typu historie.

Odnosnie gry, a pomyslales ze zazwyczaj wywalanie sie gry to nie wina plyty tylko sprzetu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 20:05, Gecco napisał:

patch - nawet nie pomaga


Dziwne.. U mnie wszystko śmiga ślicznie, a wywala może raz na 6 godzin średnio:) Więc chyba coś u ciebie jest nie tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 16:36, Dark SMG napisał:

> Genialna muzyka i grafika, CDP Red zrobiło tą grę jak sobie wcześniej ją wyobrażałęm.
Mistrzostwo!!!
może zarzuć jakimiś screenami, mam C2D E6300, 7600 GS i 1 Gb ramu, mam nadzieje że również
pośmigam lada dzień na wysokich ustawieniach więc... jak ta gra na takowych wygląda? :P
Briho
hehe spoko, z tego co tu kilak osób napisało nie powinieneś mieć większych problemów więc możesz
Wiedźmina dołączyć do pary z FM ;P


jest tu ciemno wiec nie zobaczysz wszystkich szczegołów ale ogolnie jest spoko moze pozniej wrzuce innego screena

20071026201217

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 16:39, Mychaa napisał:

> Gra jest super!!! Mam Athlona 3000+ , karte graficzną radeon X800 GTO, 1,5 GB Ram i gra
działa
> bez przycinki na
> prawie max detalach tylko filtrowanie anizotropowe wyłączyłem i jakość trawy zmniejszyłem.

> Genialna muzyka i grafika, CDP Red zrobiło tą grę jak sobie wcześniej ją wyobrażałęm.
Mistrzostwo!!!
Mam dokładnie identycznego kompa, wszystkie elementy identyczne.
Dlatego mam do ciebie pytanie. Masz trawę włączoną i gra ci nie przycina? Ja ustawiałem na
minimum ustawienia i nawet z minimalną trawą gra mi zwalniała co 1-2 sek jakby doczytywało
trawę właśnie. Dopiero po wyłączeniu całkowicie trawy, gra śmiga na max detalach bez przycinki
bez aa



mi tez tak zwalnia ale mi to bardzo nie przeszkadzalo. Jak wylacze trawe zobacze czy bedzie mi sie tak robilo nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś kupiłem zainstalowałe grę + pacz i jest super ! gradz działa b.dobrze i stabilnie
gram na Vicie 32bit Home Premium - gra jest śliczna (1440x900 i max detale - gram na amd x2 5200 4gb ramu 667 i gf 8800gts)
czytałem o braku stabilności na Viscie - cóż u mnie problemu nie ma
co do samej gry - jest nieźle ale dopiero początki wiec wstrzymam się z opinią do zakończenia rozgrywki (ale jest super jak narazie) tylko nie mogę się jeszcze przyzwyczaić do pracy kamer -acha ..cut scenki też płynnie
cdprojekt red - dobra robota - macie powody do dumy !!! to chyba pierwsza taka gra wyprodukowana w naszym kraju z której można być dumnym (no może jeszcze Painkiller był ok.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra super!!!!!!!!!
Tylko te wymagania są straszne.
mam Intela core2 Duo e6300, 1Gb DDR2 800MHz Geil Dual Ultra, GF 7900GS.
Gra automatycznie ustawiłą mi detale prawie na maxa. I mimo tego że je znacząco zmniejszyłem to i tak się tnie. Wydaje mi się że to wina ramu (myślałem że 1GB tosporo, ale teraz wiem, że nie). Chyba sobie dokupie ze 2Gb. Ostatnio bardzo staniał :)

Dawno w tak dobrą gre nie grałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować