Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2007 o 11:42, costi napisał:

Mamy poniedzialek, wiadomo moze cos w temacie wysylki brakujacych elementow EK?

Czytajac dotycchczasowe posty widze, ze CDP robi posiadaczy pre-orderow na EK w coraz wiekszego
c...a :/

Czy ktos z CDP moglby sie ustosunkowac do obecnej sytuacji i powiedziec, co maja zamiar z tym
zrobic?

Mi się wydaje że dzisiaj jest niedziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach

Kiedyś, słyszałem, że od poniedziałku zaczną wysyłać. A dzisiaj z tego co wiem jest niedziela. A że z nas wała robią, wiemy od dawna. EK wcale nie jest EK, bo np. bestariusz można za friko dostać(albo można było) w MM ze zwykłą Edycją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 11:42, costi napisał:

/.../ Czy ktos z CDP moglby sie ustosunkowac do obecnej sytuacji i powiedziec, co maja zamiar z tym
zrobic?

Po pierwsze, to dzisiaj jest niedziela. :P

Po drugie, to kontaktowałem się DOKiem telefonicznie i uzyskałem odpowiednią informację. Zapewniono mnie, że dodatki kolekcjonerskie zostaną wysłane w poniedziałek, i że do końca października każdy powinien otrzymać swój zestaw. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 11:48, Valentino S.A. napisał:

a ściągając patch przez autoupdate ściągnie się wersja 1.1 i 1.1a czyli wszystkie czy tylko
najnowsza ?


Ściągnie ci się tylko wersja 1.1a która zajmuje 113 mb, czli ma to wszystko co wersja 1.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 11:45, stanlee napisał:

bestariusz można za friko dostać(albo można było) w MM ze zwykłą Edycją.

Ehhh... szkoda, że o tym nie wiedziałem przed kupnem gry w Empiku :/, ale przynajmniej dostałem "wór na ziemniaki" ( tak powiedział zabawny Pan Sprzedawca xD ) z logo Wiedźmina ;).

PS: Wór na ziemniaki powiesiłem na fotel i całkiem ładnie wygląda :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 11:51, ja33no napisał:

> bestariusz można za friko dostać(albo można było) w MM ze zwykłą Edycją.
Ehhh... szkoda, że o tym nie wiedziałem przed kupnem gry w Empiku :/, ale przynajmniej dostałem
"wór na ziemniaki" ( tak powiedział zabawny Pan Sprzedawca xD ) z logo Wiedźmina ;).

PS: Wór na ziemniaki powiesiłem na fotel i całkiem ładnie wygląda :).


"Wór na ziemniaki" :D Mógłbyś zrobić zdjęcie tego "wora"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 10:44, Selv napisał:

A skąd miałeś książkę o krwi ghula? Ja nie mogłem tego zbierać.


SPOJLER

Wygrałem w grze na "upicie się" w karczmie...

KONIEC SPOJLERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 11:45, stanlee napisał:

>ciach

Kiedyś, słyszałem, że od poniedziałku zaczną wysyłać. A dzisiaj z tego co wiem jest niedziela.
A że z nas wała robią, wiemy od dawna. EK wcale nie jest EK, bo np. bestariusz można za friko
dostać(albo można było) w MM ze zwykłą Edycją.

I to jest ostatnie ek jakie zamówiłem na gram.pl :P więcej mnie w wała nie zrobią ;], mój kumpel z wawy miał ze mnie jazde bo on zapłacił mniej niż połowę niż ja a dostał prawie to samo ;], 100 zł za koszulkę i talkie kart....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 11:49, Kraju92 napisał:

> a ściągając patch przez autoupdate ściągnie się wersja 1.1 i 1.1a czyli wszystkie czy
tylko
> najnowsza ?

Ściągnie ci się tylko wersja 1.1a która zajmuje 113 mb, czli ma to wszystko co wersja 1.1


i jeśli ją ściągnę to będzie kompatybilna z zapisanymi stanami gry z wersji podstawowej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proste pytanie. Czy ktoś kto uważa wiedźmińska sagę za mierną i przereklamowaną ma szansę się dobrze bawić przy tej grze? Zastanawiam się na kupnem.

[Proszę o odpowiedź na temat, nie żadne tam "Jak można nie lubić Sapkowskiego, bla bla!"]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie irytuje jedna rzecz (bug, może celowe zamierzenie). Otóż chodzę sobie z pochodnią- sprawdzam beczkę, Geralt gasi pochodnię- wnerwiające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 11:56, Valentino S.A. napisał:

> > a ściągając patch przez autoupdate ściągnie się wersja 1.1 i 1.1a czyli wszystkie
czy
> tylko
> > najnowsza ?
>
> Ściągnie ci się tylko wersja 1.1a która zajmuje 113 mb, czli ma to wszystko co wersja
1.1

i jeśli ją ściągnę to będzie kompatybilna z zapisanymi stanami gry z wersji podstawowej ?


Save będą w 100% działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 11:56, Todryk napisał:

Proste pytanie. Czy ktoś kto uważa wiedźmińska sagę za mierną i przereklamowaną ma szansę się
dobrze bawić przy tej grze? Zastanawiam się na kupnem.

[Proszę o odpowiedź na temat, nie żadne tam "Jak można nie lubić Sapkowskiego, bla bla!"]

To zależy jakie rpg lubisz, jeżeli w ogóle je lubisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 11:56, Todryk napisał:

Proste pytanie. Czy ktoś kto uważa wiedźmińska sagę za mierną i przereklamowaną ma szansę się
dobrze bawić przy tej grze? Zastanawiam się na kupnem.

[Proszę o odpowiedź na temat, nie żadne tam "Jak można nie lubić Sapkowskiego, bla bla!"]


Ta gra jest po prostu świetna, dlatego warto kupić nawet jeżeli nie lubisz prozy Sapkowskiego, ta gra broni się sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 11:59, Ufo2 napisał:

Czy Wiedźmin ma wbudowany system robienia screenów, czy muszę bawić się w paincie bądź Frapsie?


Z tego co wiem to chyba nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do jasnej cholery, jak pokonać tego potwora Bestie, w finałowej walce w I rozdziale "Ludzie i Potwory"? Za jasną cholere nie potrafie go choćby drasnąć, on w dodatku rzuca jakieś czary i nie mogę się ruszyć :[[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować