Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2007 o 13:51, Ranveld napisał:

Czy w IV i V akcie można wrócić do dzielnicy klasztornej? Naszło mnie takie pytanie jak zobaczyłem
opis zadania "Nie będzie bolało", bo opcjonalny ząb słynnego pięściarza zdobywa się w V akcie,
a zjadarki, cmentara i alpa chyba też nie ma w III akcie.


SPOILER
w V akcie ten dentysta jest w wieży tej przy murze w starej wyzimie :P daj żeby Ci na mapie zaznaczyło i dojdziesz :D zjadarki są w IV i reszta też :P zadani kończysz w V na 100% a do klasztornej nie możesz wrócić ;)
KONIEC SPOILERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawostek: dzisiaj ma być materiał o Wiedźminie w Faktach o 19 ^^ Ale trema przed kamerą robi swoje i się zapomni połowy powiedzieć xD A TVN pewnie swoje 3 grosze wtrąci ;f

Pozdrawiam
C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zestawienie kombinacji Run wykonałem sam, nie zrobiłem czegoś podobnego z meteorytami bo tak właściwie chyba najlepsze co można z nimi zrobić to wykuć miecz z 3 czerwonych kawałków. W tej chwili niestety nie mogę już się cofnąć do momentu kiedy miałem do dyspozycji dość rudy na wszystkie kombinacje, jednak mogę podać właściwości mieczy wykonanych z 3 takich samych kawałków:

Miecz z 3 czerwonych kawałków:
Obrażenia + 40%
Szansa na efekt krytyczny: Krwawienie + 30%

Miecz z 3 niebieskich kawałków:
Szansa na efekt krytyczny: Ból + 45%
Szansa na efekt krytyczny: Rozbrojenie +20%

Mam nadzieję że Ci się to przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 13:21, tomek ostry napisał:

> >
> > > którejś z kart, może ktoś wskazać która to?:>
> >
> > To jest Bruxa (wampirzyca, tzn. Bruxa, to rodzaj wampira, który przybiera postać
pięknej
> kobiety)
> > z reklamy Wiedźmina :]
>
> Można w takim razie zaliczyć w grze Bruxę? x_x xD

nie wiem, ale jest karta wampirzycy, więc być może można ją puknąć :P
http://picasaweb.google.pl/ryferryzy/Karty/photo#5127469867528093426


Ale bdzytka ^-^!
Wolę tę co na gram.pl widnieje:D..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do mieczy to jeszcze można kombinować z żółtymi kawałkami. Tyle tylko, że mam na razie tylko 2. A i tak używam teraz runicznego sihila z Mahakamu (100% obrażeń, omija pancerz przeciwnika)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem jeszcze żadnego żółtego kawałka. A co do miecza stalowego to też używam Sihila, dziwna rzecz że tak potężna broń po prostu sobie leżała na polach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 13:41, kozixxx napisał:

> > > Pytanie do ludzi którzy przeszli grę po stronie neutralnej ;]
> > > SPOILER
> > > Kto w filmie końcowym leżał na ziemi ? nie rozpoznałem ;]
> > > SPOILER
> > Donaan włąsnie też sie zastanawiem bo ukończyęłm gre przed chwilą i to mnie nurtuje

> :D
> No właśnie, też ukończyłem przed chwilą i próbuje sobie przypomnieć wszystkie twarze ;]

> SPOILER
> Zauważ że miał eliksiry przy pasie
> SPOILER
SPOILER
Fakt miał :D a możę Azarowi udało sie stworzyć nowego wiedźmina :D albo może to być Alvin
w końcu znika :P nie wiem :D
KONIEC SPOILERA

De Wett wersja wiedźmin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 14:22, Karharot napisał:

Nie znalazłem jeszcze żadnego żółtego kawałka. A co do miecza stalowego to też używam Sihila,
dziwna rzecz że tak potężna broń po prostu sobie leżała na polach...


Ja sihila dostałem od dentysty. A żółte kawałki są w V akcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miecz stalowy to jest? Jeżeli tak, to nie potrzebnie kupowałem w IV akcie u kowala taki za 3k orenów ;/
A tak mimochodem, to gdzie można znaleźć Sihila i, w którym akcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie po Allegro w poszukiwaniu okazyjnego cenowo wiedźmina szukałem i mam pytanie. Czym się różni specjalna od kolekcjonerskiej i podstawowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 14:24, JaN-J napisał:

> > > > Pytanie do ludzi którzy przeszli grę po stronie neutralnej ;]
> > > > SPOILER
> > > > Kto w filmie końcowym leżał na ziemi ? nie rozpoznałem ;]
> > > > SPOILER
> > > Donaan włąsnie też sie zastanawiem bo ukończyęłm gre przed chwilą i to mnie
nurtuje
>
> > :D
> > No właśnie, też ukończyłem przed chwilą i próbuje sobie przypomnieć wszystkie twarze
;]
>
> > SPOILER
> > Zauważ że miał eliksiry przy pasie
> > SPOILER
> SPOILER
> Fakt miał :D a możę Azarowi udało sie stworzyć nowego wiedźmina :D albo może to być Alvin

> w końcu znika :P nie wiem :D
> KONIEC SPOILERA
>
De Wett wersja wiedźmin?

Całkiem możliwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłem ten miecz za 3k i użyłem go dwa razy a potem znalazłem Sihila. Leży sobie na polach w IV Akcie niedaleko ogniska i dwóch ciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2007 o 14:27, kozixxx napisał:

> De Wett wersja wiedźmin?
>
Całkiem możliwe :D

Zauważ, że miał taką bródkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę odbiegnę od tematu. Gdzie sprawdzić wersję gry jaką się ma, bo jakoś nie mogę tego zauważyć?

EDIT: Już dojrzałem :) A przy okazji. Jest jakieś miejsce gdzie zapisują się screenshoty, czy trzeba po jednym zrzucać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież
SPOILER
De Wett został zaszlachtowany przez Geralta, a skoro Azar też nie żyje to niby kto miał go ożywić ;]
SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 14:05, Karharot napisał:

Miecz z 3 czerwonych kawałków:
Obrażenia + 40%
Szansa na efekt krytyczny: Krwawienie + 30%

To jedno zestawienie sprawdziłem i takiego miecza właśnie używam.Pozostałych kawałków meteorytu nie mam zbyt wiele , 3 jednakowych również , więc jeszcze nie sprawdzałem , co warte są rozmaite kombinacje.Na razie broni nie zmieniam , więc jeżeli nazbieram odpowiednią ilość meteorytów , to pewnie trochę się pobawię w przkuwanie.Gdyby jeszcze Wiedźmak wczytywał się szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpadl ktos na jakies nowe kombinacje alchemiczne? Ja odkrylem, ze jak sie zrobi Kota na bazie rubedo, to daje tez regenracje zywotnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na czym polega rozwój postaci? w instrukcji pisze cos o talentach, mam juz 4 poziom i jakos nigdzie nie widac czegos takiego, w gothic 3 mialo sie iles pkt doswiadczenia i przeznaczalo na co sie chciało, jak tu to wyglada? nie moge sie jakos polapac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CHYBA SPOJLER
Przechodząc misje na Polach , mam za zadanie znaleźść parę kawałków lustra (chyba 5). Dobrza znalazłem 4 (yea!) ale nie mogę znaleźść ostatniego (tego w pobliżu tego zamku) nie ma tam panny młodej. Jeśli wie o co chodzi i wie gdzie jest ta południca(panna młoda) któa posiada lustro proszę o odpowiedź . Z góry dzięx -.-
KONIEC CHYBA SPOJLERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz rozpocząć medytację (czyli zazwyczaj usiąść przy zapalonym ognisku lub wynająć pokój w karczmie), jeśli awansowałeś na wyższy poziom to gra automatycznie powinna otworzyć okno bohatera, jeśli tak się nie stanie sam je otwórz (z menu w prawym górnym rogu ekranu), tam możesz rozdysponować zdobyte talenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować