Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Witam
Jestem w piątym akcie i mam małe pytanko. W krypcie strzygi, po użyciu odpowiedniej kombinacji znaków na znajdującym się tam magicznym kamieniu, przeniesiony zostaję do starożytnej krypty, w której znajduje się grób św. Grzegorza. Wiszą tam też na ścianie dwa szkielety (jeden przy sarkofagu, a jeden w komnacie wcześniej). Geralt nie może ich dosięgnąć, a rzucenie znaku Aard powoduje jedynie huśtanie się szkieletów. Da się je jakoś zrzucić na ziemię i przeszukać? Czy jest to po prostu niemożliwe, a szkielety są tylko ozdobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh w drugim rozdziale jest zdecydowanie za dużo tych kamieni do nazbierania...Przynajmniej jest poradnik :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do ulubionej postaci oczywiście Zoltan z Jaskrem szczególnie jak zaczną gadać o "kołoegzystencji"
A teraz pytanie do Ciebie Karharot czy mógłbyś dokładniej określić lokalizacje Sihila??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler
Wiedźmin 2- pewnie będzie o tym, może Alwin (wydaje mi się, że przeniósł się do przeszłości i to on jest Wielkim Mistrzem- dwimeryt)
Spoiler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 15:27, Kraju92 napisał:

> Babcię-cerbera z domu Shani:) Nawet słynny Biały Wilk nie jest w stanie jej dać rady:)


Ja w późniejszych etapach II aktu miałem chęć ją zabić.


Szkoda, że nie można używać broni w budynkach echhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 15:54, JaN-J napisał:

Spoiler
Wiedźmin 2- pewnie będzie o tym, może Alwin (wydaje mi się, że przeniósł się do przeszłości
i to on jest Wielkim Mistrzem- dwimeryt)
Spoiler

a ma być wiedźmin 2 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie dość nietypowe pytanie mam.

Czy w Wiedźminie da się "zwalić" sobie postać złym inwestowaniem w złe umiejętności? W takim sensie, że w pewnym momencie gry nie będę mógł przejść dalej bo postać będzie słaba...
Macie może jakieś rady jak mniej więcej rozwijać czy eksperymentować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej wie ktos gdize w III akcie moge znalezc szulera z szulerni??
Mam jeszy pytania co do questu nie bedzie bolalo. Moze mi ktos podac namiary potwórów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 15:57, Gall historyk napisał:

Wystarczy zobaczyć koncowy filmik z gry (mówię o outrze z Foltestem) by być pewnym że bedzie
przynajmniej dodatek

Aha ja jeszcze nie przeszedłem wiec nie wiem nie moge sie doczekać aby przejsć gre :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze kogoś interesują wymagania wiedźmina w związku z wyłączeniami kart graficznych i procesorów.
Wiadomo, że na Sempronach dziaa, a da dorzucę od siebie że na sprzęcie: Celeron 2,7 [zegar bodajże 2,71, celerony są wg readme wyłączone], grafika radeon 9550 128mb [podobno nieobsługiwany] , 1024 mb ram [1040 chyba dokładnie] i windowsie Xp na SP2 i aktualkach - minimalne ustawienia grafiki w 1024*768

gra działa! chodzi wolno, troszkę przycina, wczytuje się długo, filmiki i cut-scenki chodzą bez problemu. W moim przypadku przyda sie wymiana grafy na coś solidnego [choćby GF 7600GT na agp]. Wymagania wydają się być więc trochę zawyżone, a wyłączenia procesorów przesadzone. Życzę miłej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko mam pytanie co do Questa
Monster and Man
PO tym jak roznioslem wszystkie swiece do kapliczek
Reverend nakazal mi isc do czarownicy po tym jak jej dalem kwiaty kaze
mi czekac az zrobi elixir..
I wtym sek
ile musze czekac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 16:10, Artas15 napisał:

Siemanko mam pytanie co do Questa
Monster and Man
PO tym jak roznioslem wszystkie swiece do kapliczek
Reverend nakazal mi isc do czarownicy po tym jak jej dalem kwiaty kaze
mi czekac az zrobi elixir..
I wtym sek
ile musze czekac??

Najlepiej pójdz pomedytować kilka godzin i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!
Mam taki problem w V rozdziale. jestem po stronie zakonu i mam zdobyc ostatni bastion nieludzi. przebilem sie przez 1 barykade ale nie moge przejsc dalej :) rzucam zaklecie zeby rozbic barykade i nic... zamieszczam screena z moja pozycja, prosze niech ktos pomoze :) przyda sie screen z pozycja na mapie.

20071104161157

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczyłem na dołączonej mapce. Trochę się pomyliłem - miecz nie leży przy ognisku tylko kawałek na północny-wschód od niego, co do ciał to się zgadza.

20071104161138

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 15:57, Gall historyk napisał:

Wystarczy zobaczyć koncowy filmik z gry (mówię o outrze z Foltestem) by być pewnym że bedzie
przynajmniej dodatek


Ja bym nie liczył na dodatek, bardziej prawdopodobna jest druga cześć.

A tak wogóle to chyba do każdego zakończenia jest inne outro czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2007 o 16:16, Kraju92 napisał:

Ja bym nie liczył na dodatek, bardziej prawdopodobna jest druga cześć.
A tak wogóle to chyba do każdego zakończenia jest inne outro czy nie?

Chyba tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy takie pytanie juz padlo ale nie chce mi sie szukacXD
Jestescie po stronie scoiatel, zakonu czy neutralni??Ja jestem po stronie nieludzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest kilka zakonczeń zależnych od naszych wyborów podczas gry ale po tym filmiku jest ogólne outro to raz, dwa to to że co za róźnica czy dodatek czy 2 część w każdym razie na pewno będzie kontynuacja.

Karharot-- Wielkie dzięki a możesz mi tylko jeszcze powiedziec czy Sihil jest lepszy(SPOILER) od tego Zerrikańskiego miecz który dostajemy po wykonaniu zadania Strzyga(SPOILER)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować