Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2007 o 18:51, lancuch napisał:

> a znacie może cenę gry, zwykłej i z naszyjnikiem??
przypuszczam ze zwykla 99,90 zl a kolekcjonerska 179,90zl


Po co komuś motać, skoro zgadujesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 18:52, lordfett napisał:

> > a znacie może cenę gry, zwykłej i z naszyjnikiem??
> przypuszczam ze zwykla 99,90 zl a kolekcjonerska 179,90zl

Po co komuś motać, skoro zgadujesz? ;)

oj a widziales TAKA gre za 10 zl?? takie lepsze kosztuja tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 18:56, lancuch napisał:

oj a widziales TAKA gre za 10 zl?? takie lepsze kosztuja tyle


Nie mówię, że będzie 10 zł kosztowała... Ale tak czy siak wprowadzasz człowieka w błąd, bo nikt nie ma pojęcia, ile będzie kosztować kolekcjonerska edycja, tak samo jak i podstawowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 18:52, lordfett napisał:


Po co komuś motać, skoro zgadujesz? ;)

Jak motać, lepiej komuś powiedzieć od razu ile będzie musiał minimalnie na grę uzbierać, zęby zdążyć ją kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oooo nieeee!!!!
Wiedźmin będzie lepszy od S.T.A.L.K.E.R.A.!!!
A S.T.A.L.K.E.R. koszował 100 zł!!!
no to Wiedźmin na pewno nie mniej niż 99,90 zł.
a kolekcjonerska to chyba nie aż tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 19:04, Wasil12 napisał:

oooo nieeee!!!!
Wiedźmin będzie lepszy od S.T.A.L.K.E.R.A.!!!
A S.T.A.L.K.E.R. koszował 100 zł!!!
no to Wiedźmin na pewno nie mniej niż 99,90 zł.
a kolekcjonerska to chyba nie aż tyle...

no jeszcze zalezy co tam bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do dziś jakoś nie mogę sobie wyobrazić fabuły. Po wydarzeniach z sagi... Ale Geralt żyje... A co z Yennefer i Ciri? Ogólnie to wszystko wygląda za pięknie i nie może wyjść dobrze ^^ Nawet jeśli gra będzie cud, miód i orzeszki to będzie coś nie tak z wiedźmińskim klimatem by AS xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 21:23, Satruss napisał:

Do dziś jakoś nie mogę sobie wyobrazić fabuły. Po wydarzeniach z sagi... Ale Geralt żyje...
A co z Yennefer i Ciri? Ogólnie to wszystko wygląda za pięknie i nie może wyjść dobrze ^^ Nawet
jeśli gra będzie cud, miód i orzeszki to będzie coś nie tak z wiedźmińskim klimatem by AS xD

hmmm pewnie bedzie cos przy koncu szkolenia na wiedzmina a pozniej zlecenia na plugastwo i w miedzy czasie poznajemy qmpli lub panienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 21:36, Wasil12 napisał:

no Ciri wykorzysta krąg czarodziejek, a Yennefer osądzą...
a cio??


na 80% fabułą mi się nie spodoba, bo jak można wskrzeszać Geralta po jakże chwalebnej śmierci xD (Jak ktoś nie wie jakiej to polecam sagę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. To chyba nie zupełnie tak - śmierć Geralta nie zostało jasno postawiona. Zapewne dlatego, iż Pan Sapkowski wzorował się na mitach arturiańskich, tam też nie było jasno powiedziane, czy Artur zmarł, czy nie.

Więc wiesz, nie przesądzaj sprawy. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

klimat wiedzmina sapkowskiego jest dosc specyficzny, ale przedewszystkim liczy sie grywalnosc. jesli gra bedzie luzno spolatac sie z fabula ksiazki to nic. o cene nie ma co sie spierac. trzeba polski przemysl wpierac, jesli gra bedzie dobra do dam za nia nawet te 129,99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 21:23, Satruss napisał:

Do dziś jakoś nie mogę sobie wyobrazić fabuły. Po wydarzeniach z sagi... Ale Geralt żyje...
A co z Yennefer i Ciri? Ogólnie to wszystko wygląda za pięknie i nie może wyjść dobrze ^^ Nawet
jeśli gra będzie cud, miód i orzeszki to będzie coś nie tak z wiedźmińskim klimatem by AS xD

czytałeś "Coś się kończy coś się zaczyna" (czyli jak kto woli alternatywne zakończenie) Tak jest jakby "dalszy ciąg" dzięki któremu są pewne wątp[liwości co do tego że Geralt nie żyje... wogóle daje sporo "nadziei" na wskrzeszenie wielu osób lub "nie do końca" osób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2007 o 21:55, Bartek 93 napisał:

czytałeś "Coś się kończy coś się zaczyna" (czyli jak kto woli alternatywne zakończenie) Tak
jest jakby "dalszy ciąg" dzięki któremu są pewne wątp[liwości co do tego że Geralt nie żyje...
wogóle daje sporo "nadziei" na wskrzeszenie wielu osób lub "nie do końca" osób :)



Sam AS powiedział, że to po prostu kolejne opowiadanie i nieoficjalny dalszy ciąg. Ale niestety nie czytałem ze zbiorów opowiadań czytałem tylko "Miecz Przeznaczenia". A żeby nie offtopiczyć:

Mam jeszcze obawy czy nie wyjdzie z tego h''n''s. Choć z filmu przedstawiającego gameplay (tego z walką z bandytami) to by wyszedł h''n''s na miarę Diabła ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 22:02, Satruss napisał:

/ale się działo! /

To polecam stronę Sapkowskiego, udostępnione są tam chyba wszystkie jego opowiadania :)
A nie powinien wyjść z tego h''n''s, przynajmniej temu zaprzecza CDPR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 22:02, Satruss napisał:

Mam jeszcze obawy czy nie wyjdzie z tego h''n''s. Choć z filmu przedstawiającego gameplay (tego
z walką z bandytami) to by wyszedł h''n''s na miarę Diabła ^^

Ja obaw nie mam, bo twórcy nie raz podkreślali jak ważna dla gry będzie fabuła. Jeśli masz wątpliwości czym będzie Wiedźmin, to według twórców gry (cytat z pytań i odpowiedzi z Elkandera): "Wiedźmin bardziej będzie klasycznym fabularnym RPG (zadania, zagadki, eksploracja świata) ale z dynamiczną nowoczesną walką."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 22:16, Raylin napisał:

"Wiedźmin bardziej będzie klasycznym fabularnym RPG (zadania, zagadki, eksploracja świata)
ale z dynamiczną nowoczesną walką."

Mam nadzieję, że to się sprawdzi i wyjdzie nam taki Torment z lepszą grafiką :)
(marzenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować