Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 12.06.2007 o 14:11, Wasil12 napisał:

a demo powinni dać w jakiejś gazecie...


Albo w Dzienniku, lub Gazecie Wyborczej.
Sorki, nie mogłem się powstrzymać. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 14:21, Oloninho napisał:

Nie będzie dema, a jeśli chodzi o dubbing no to raczej będzie no nie?

Będzie normalna polska wersja z dialogami mówionymi i pisanymi po polsku - już było to nie raz wałkowane i nawet ludzie z CDP o tym mówili, więc nie ma do czego wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 14:21, Oloninho napisał:

Nie będzie dema, a jeśli chodzi o dubbing no to raczej będzie no nie?

Ponoć gra ma być full po polsku ;) A za demko, gdyby się takowe pojawiło, bym się nie obraził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 13:54, castlerock napisał:

czyli bedzie dubbing?


No jak w polskiej grze nie mogło by być polskich głosów. I to w grze tego pokroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kojarzę w ogóle idei, na "demo RPG" :)

Kocis -> Mnie się znajomy pytał, czy to Atari to w ogóle rozumie, na czym polega idea prozy Sapkowskiego i czy tłumaczenia nie zwalą. Więc pytania o jakiś portyzm albo dubbing po prostu mnie nie ruszają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby jeszcze ktoś nie wiedział to są przygotowywane tłumaczenia dla wszystkich krajów w których gra zostanie wydana a w kilku zostanie zrobiona pełna lokalizacja czyli z dubbingiem. W reszcie pewnie będą angielskie głosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 16:04, Sephirath napisał:

Kocis -> Mnie się znajomy pytał, czy to Atari to w ogóle rozumie, na czym polega idea prozy
Sapkowskiego i czy tłumaczenia nie zwalą. Więc pytania o jakiś portyzm albo dubbing po prostu
mnie nie ruszają :D


Dziwne pytanie to było. Przecież CDProjekt tłumaczy grę na wszystkie języki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tym samym pokazać kretynizm mego znajomego :-)

Ale... Jakoś tak przeszło mi przez myśl ostatnio, że mogliby wziąć Filmowego Wiedźmina jako dubbing dla Growego Wiedźmina. Byłby rotfl :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? :P Nie wiem co mi się stało, ale pamiętacie tego teasera Witchera, który wyszedł 2 maja 2007? ;> Jakoś teraz go zacząłem jeszcze raz oglądać i nie mogę oderwać wzroku ... ;-) Oglądam już 2 godziny non-stop :D Jeszcze raz gratuluję REDowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znana jest już oficjalna data wydania The Witcher na zachodzie... jest to 14 września tego roku. Informacja znaleziona na oficjalnej stronie CDA. Ciekawe kiedy dokładnie wydadzą grę w Polsce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 16:33, Matiz666 napisał:

Znana jest już oficjalna data wydania The Witcher na zachodzie... jest to 14 września tego
roku. Informacja znaleziona na oficjalnej stronie CDA. Ciekawe kiedy dokładnie wydadzą grę
w Polsce??


Premiera Wiedźmina podobno ma się odbyć na całym świecie w tym samym terminie.Przy odrobinie szczęścia , może Polska zostanie zaliczona do świata i w odróżnieniu od wielu innych gier , nie będziemy ostatnimi klientami , do których Wiedźmin dotrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 17:22, Oloninho napisał:

Wiedźmin powinien wyjść jak mówi Maiz666 14 września, więc raczej w Polsce też będzie w tej
dacie :)

Podobnież w Rosji... tak tylko gwoli ścisłości dodaję, bo śledzę rosyjskojęzyczne forum NowijDisk.ru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 17:22, Oloninho napisał:

Wiedźmin powinien wyjść jak mówi Maiz666 14 września, więc raczej w Polsce też będzie w tej dacie :)

Fajnie, 4 dni przed moimi urodzinami :D
Ale preordery (mam nadzieję) pewnie wcześniej, więc juz będę w Wiedźmina pykał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 17:24, Abi Dalzim napisał:

Ale preordery (mam nadzieję) pewnie wcześniej, więc juz będę w Wiedźmina pykał :)

Obyś się nie przeliczył, żółtodziobie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować