Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2007 o 20:05, Danio X napisał:

Spoiler
Mnie dziwi to, że Alvin w dzieciństwie nas podziwaił, a to co mu mówiliśmy kształtowało jego
światopogląd,
mimo tego nie zrezygnował z walki z nami. Mógł przynajmniej wspomnieć o swojej znajomości
z Geraltem.
Spoiler


:)
To prawda mogl tak powiedziec ale jest tez wiele wiele innych mozliwosci i dlugo by je tu wymieniac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem gram już w wiedźmina i chodzi płynnie. Jak z twierdzy wiedźminów przechodzę do wyzminy to w czasie wczytywania sie mapy (przy końcu) wyskakuje mi błąd. Co to może być?? Proszę o szybką odpowiedź, bo chce jeszcze dzisiaj pograć.
Ps. Mam zainstalowanego pacha.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak sie moge nauczyc wycinac jezyki czy co tam utopcow bo wiem wszystko chyba w bestariusza na temat tej istoty a nie da sie wyciac tych rzeczy zeby udowodnic zygfrydowi ze zabilem 10 i przez to teraz cos odjebalo tym 2 kupcom i nie chca mi sprzedac tej zbroji za 5000 a przed tem chcieli to dziwne ze jak zebralem kase to teraz nie chca:/ w utopcach tylko 2 jakies tam rzeczy znajduje ale zadna wlasnie nie jest taka jak chcial zygfryd o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 21:06, bigsmoke177 napisał:

A jak sie moge nauczyc wycinac jezyki czy co tam utopcow bo wiem wszystko chyba w bestariusza
na temat tej istoty a nie da sie wyciac tych rzeczy zeby udowodnic zygfrydowi ze zabilem 10
i przez to teraz cos odjebalo tym 2 kupcom i nie chca mi sprzedac tej zbroji za 5000 a przed
tem chcieli to dziwne ze jak zebralem kase to teraz nie chca:/ w utopcach tylko 2 jakies tam
rzeczy znajduje ale zadna wlasnie nie jest taka jak chcial zygfryd o co chodzi?


języki TOPIELCÓW musisz przynieść a nie utopców. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa wiedźmińska szkoła? Wiedźmin to nic innego jak zabójca potworów. Bardziej pasowałaby inna nazwa - asasyn (czyżby zainteresowanie Assassin Creed?). Chociaż moje pierwsze wrażenie było takie, że ten zabójca wyglądał jak de Aldesberg (ta broda i rysy twarzy...). Ale to chyba tylko mój wymysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wykonałeś już całe zadanie,a także "Ogon Salamandry" to powinieneś już móc wejść do miasta. Idź do karczmy po Shani i razem z nią udaj się do Wyzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 21:07, mlynar911 napisał:

> A jak sie moge nauczyc wycinac jezyki czy co tam utopcow bo wiem wszystko chyba w bestariusza

> na temat tej istoty a nie da sie wyciac tych rzeczy zeby udowodnic zygfrydowi ze zabilem
10
> i przez to teraz cos odjebalo tym 2 kupcom i nie chca mi sprzedac tej zbroji za 5000 a
przed
> tem chcieli to dziwne ze jak zebralem kase to teraz nie chca:/ w utopcach tylko 2 jakies
tam
> rzeczy znajduje ale zadna wlasnie nie jest taka jak chcial zygfryd o co chodzi?

języki TOPIELCÓW musisz przynieść a nie utopców. ;]


to gdzie je znajde? bo do przedmiescia wyzimy niemam niewiem czemu dostepu bo bramy pozamykane a na bagnach nie spotkalem topielcow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Topielce znajdziesz właśnie na bagnach. Najczęściej występują one wspólnie z utopcami (1 topielec + kilka utopców), pokręć się tam trochę a na pewno je znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, proszę o jak najszybsza pomoc bo gra mnie totalnie wciągneła a nie wiem co mam zrobić. Mianowicie jestem w 5 rozdziale i atakuje ostatni bastion nieludzi z Zygfrydem i Białą... Maja tam barykady i moje znaki nie moga ich przełamać. Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, to dzięki że mi powiedziałeś, bo gdybym nie rozwalił tej barykady to rozwaliłbym coś innego... prawdopodobnie klawiaturę lub ewentualnie monitor :p Thx!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe jest też,że walisz nie w tą barykadę. Jeżeli jednak nie masz patcha to jest to prawdopodobnie błąd,jeżeli ściągniecie patcha by nie pomogło to poszukaj innej barykady. Rozwalić można tylko tą najmniejszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spojler

Załóżmy, że pozwoliłem Berengarowi żyć.
Ten wraca by pomóc mi w walce z Azarem.
Czy Berengar tam umiera czy nie???
Mi umarł w pierwszych 5 sekundach walki.
Nie próbowałem inaczej :)

Spojler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki Kuk, misiaczek12 i Kuko7 ; )
SPOJLER
i jakby jeszcze mi ktoś mógł powiedzieć, kto jest winny w tym dochodzeniu w II akcie, byłbym wdzięczny.
SPOJLER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler
U mnie też zginął. Pojawia się też wpis w dzienniku,że "Berengar pomógł mi w walce z Azarem i zginął,ale jego poświęcenie nie poszło na marne",więc chyba nie można inaczej. Wiedźmin tak czy tak umrze.
Spoiler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować