Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect 4 i Dragon Age 3 mają ze sobą wiele wspólnego

36 postów w tym temacie

Jeżeli chodzi o zawód serią Mass Effect to ja bym aż tak do przodu z tym nie wychodził... ;)

Jednak to, że Mass Effect nowy ma być zmodyfikowanym DA: I to trochę budzi moje obawy. Jeżeli DA:I okaże się bublem podobnym do dwójki (nie do końca, ale powiedzmy że w połowie był to bubel) to ME raczej podzieli tego żywot w pewnym sensie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym pojechaniem serii ME to przesada czuje się jak bym liścia dostał na twarz. ME różne odczucia budzi, ale jest to dobra epicka seria.

Do ME4 i DA3 takie pożyczanie systemów może źle się skończyć. Nie daj Boże ME4 skończy jak DA2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry mają ze soba wiele wspólnego, owszem - skok na kasę oraz obie serie w pewnym momencie zawiodły graczy niszcząc więź gracz - twórcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seria Mass Effect kogoś zawiodła? Cóż, kwestia oczekiwań ;P Mnie osobiście formuła tych gier bardzo pasuje i z niecierpliwością czekam na wszystko, co jeszcze pojawi się pod tym tytułem. A jeśli chodzi o korzystanie z podobnych mechanizmów w dwóch różnych grach - bo to pierwszy raz? Różnica jest taka, że tym razem sami twórcy otwarcie o tym mówią. Sam mam przez to pewne obawy, ale we wróżbitę nie mam zamiaru się bawić - wolę poczekać na końcowe efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy nie będzie to w pewnym sensie pójściem na łatwiznę? Bo po co robić te nowe systemy skoro można zrobić Ctrl + C i Ctrl + V..

I z tym spełnianiem oczekiwań to też bym tak nie szalał... W ogóle jest ktoś tutaj kto wierzy że oni zrobią coś nowego i oryginalnego?

Znowu zbierz drużynę i wyrusz w drogę, jak mawiał pan Piotr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 14:16, Laston napisał:

A co jeśli okaże się, że ME i DA to jedno uniwersum ? xD

No a nie ?

Przeca DA to prequel do ME. Wydarzenia sprzed miliona lat zanim ludziki poleciały w górę.

]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA: wyrobicie sie tym razem czy znowu beda jakies problemy z zakonczeniem?
Bio: ..ale to wy nam termin
EA: ZADNYCH WYTLUMACZEN!!! MA BYC NA CZAS...i nie zepsujcie zakonczenia tym razem
(EA wyszlo z pokoju)
Bio: ....chlopaki chyba znowu musimy upozorowac jakis LEAK zakonczenia i fabuly pod koniec...bo sie nie wyrobimy....WIEM Starchild spotyka Myszke Miki ktora proponuje zrobienie cross-universe Mass -MIKI-Effect....

Ja podziekuje za SMIEC-EFFECT od EA. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już nie można zawieść się niczym, co jest kultowe dla mainstreamu, a kultowe w sumie nie wiadomo dlaczego?

ME jest przereklamowane. Pierwsze dwie części były całkiem niezłymi grami, ale tylko tyle. Trójka zaś zawiodła mnie totalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 15:48, Demagol napisał:

Boisz się, że nie znajdziesz się w kółku wzajemnej adoracji?

Bardzo.
Nie spinaj się tak. Masz zły dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 15:50, Eff3ctiv3 napisał:

Nie spinaj się tak. Masz zły dzień?


No kurr...na.

Czy naprawdę wrzucanie na ME musi być zależne od humoru? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 15:51, Demagol napisał:

Czy naprawdę wrzucanie na ME musi być zależne od humoru? xD

Nie, ale odnoszę wrażenie, że przy pisaniu tych postów masz ścisnięte pośladki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2013 o 14:34, MicMuss napisał:

Do ME4 i DA3 takie pożyczanie systemów może źle się skończyć. Nie daj Boże ME4 skończy
jak DA2.

Czemu nie? Bioware stacza się już od dłuższego czasu. Może czas już im dać odejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To już nie można zawieść się niczym, co jest kultowe dla mainstreamu, a kultowe w sumie
> nie wiadomo dlaczego?
>
> ME jest przereklamowane. Pierwsze dwie części były całkiem niezłymi grami, ale tylko
> tyle. Trójka zaś zawiodła mnie totalnie.
Fabularnie miała swoje momenty (głównie z udziałem Garrusa), ale poza tym fakt; chociaż cały obraz psuje zakończenie i całe zamieszanie wokół niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować