Zaloguj się, aby obserwować  
mocny_pl

Wasz ulubiony piłkarz

179 postów w tym temacie

Thierry Henry, Ledley King, Stephen Appiah, Luis Figo, Robin van Persie, Edgar Davids, Ashley Cole, Patrick Vieira, Soll Campbell, Lilian Thuram
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam wypowiedzi niektorych forumowiczów to mi sie niedobrze robi. Po jakiemu Wy piszecie? Nie znacie nazwisk piłkarzy to je sprawcie, a nie się ośmieszacie.

Ja bardzo lubie Grześka Rasiaka, wiadomo czemu... A tak na serio to całą drużynę Barcelony, z której najlepszym zawodnikiem jest Xavi oraz Deco. A tak poza tym to lubie również Henryka (Henry), Larssona, Joe Cola i to by było chyba na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zawsze był i będzie Rivaldo. Nie zapomnę wolnych i akcji z jego udziałem. A początkowo polubilem go tylko dlatego, że grał w Barcelonie.
A z innych to Deco, Lennon, Eto''o, Messi, C. Ronaldo, Montella, Matusiak i Żurawski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt kto inny niż Łukasz Madej :)
Był wcześniej Kolendowicz ale za swoją próżność i chęc na pieniądze, jest juz dla mnei nikim...
Only Łukasz Madej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim ulubionym jest David Beckham. Nikt nie umie tak dobrze wykonywać stałych fragmentów. A klub to Manchester United, żeby nie było, bo Real lubię, ale jak posprzedają piłkarzy to go znienawidzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 22:03, Black Dog napisał:

Moim ulubionym jest David Beckham. Nikt nie umie tak dobrze wykonywać stałych fragmentów. A
klub to Manchester United, żeby nie było, bo Real lubię, ale jak posprzedają piłkarzy to go
znienawidzę.

beckham szczególnie rzuty karne dobrze wykonuje(słabizna) a wrzutki są dobre(naprawde)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deco to jest najlepszy rozgrywający świata i oto chodzi :D Ja chyba jako jedyny najbardziej lubie właśnie go a tak po za tym to Sneijder i Smolarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ronaldo Luis Nazario de Lima
Przypomnijcie sobie mistrzostwa świata w Korei i jego osiem bramek ;] Gwiazda jak się patrzy, tylko ostatnimi laty coś mu nie wychodzi ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować