Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Company of Heroes 2 - recenzja

49 postów w tym temacie

> Grafika, grafiką, nie jest zła ale balans online.... ja pier#$%^ jego mać. T34 - mięso
> armatnie dla Panzer IV, Pantery i Tygrysy na granicy niezniszczalności

jest i tak lepiej niż wcześniej w becie, gdzie nie było czym ugryźć niemieckich czołgów :) a teraz gwardziści plus 2-3 Su-85 i żadna Pantera nie ma szans - ostrzał w wizjery i po sprawie, suczki penetrują kociaka nawet od przodu, zanim mu przejdzie oślepienie już jest prawie martwy

> Gra w porządku, recenzja za to niemal wierszem pisana. Nie wiem po cholerę autor zamieszczał zdania w stylu:

Masz rację, nie wiesz po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2013 o 23:47, Kettger napisał:

A w gimnazjum na kanapkę zarobiłeś, dzieciaczku?


Degrad -1 proszę grzeczniej zwracać się do innych, nie jesteś tu sam i nie masz prawa nikogo obrażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2013 o 11:30, Henrar napisał:

> A graficznie też zastój:(
Nie zapomnij dodać, że przez konsole :D

Akurat ta gra nie została splugawina przez konsole. Jak by tak było to już dawno byśmy się ze strategią dla myślących porzegnali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że z recenzji niewiele się dowiedziałem co do multi. Ono de facto jest identyczne, że nie wdawałeś się w szczegóły, czy się pisać nie chciało?

W sensie, minimum bazy (CoH) albo bez (DoW2), punkty strategiczne, amunicja, paliwo, co tam jeszcze, 3 tiery jednostek i po 3 doktryny na głowę?

A co do AK w grze - wydaje mi się, że to spory ukłon w stronę graczy. Bo gry THQ zwykle miały dość sporą polską bazę. Zresztą, sam dość dobrze znałem polskich graczy z DoW2, było nas całkiem sporo przez długi czas, nim gra padła. Być może dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przyznam, że z recenzji niewiele się dowiedziałem co do multi. Ono de facto jest identyczne,

Gratuluję. Jak niby dogłębnie mają zbadać tryb multi, skoro gra nie została jeszcze wydana i nie ma możliwości zagrania przez sieć? Pozdrawiam myślących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2013 o 00:41, ZnaQ napisał:

> Przyznam, że z recenzji niewiele się dowiedziałem co do multi. Ono de facto jest
identyczne,

Gratuluję. Jak niby dogłębnie mają zbadać tryb multi, skoro gra nie została jeszcze wydana
i nie ma możliwości zagrania przez sieć? Pozdrawiam myślących


Czy naprawde nie mozna zasygnalizowac swojej mysli w mniej inwazyjny i milszy sposob? To nieeleganckie. Kazdy ma przeciez prawo do bledu, a poza tym..
Poza tym istnieje cos takiego jak testy. Jestem pewien, ze jezeli dziennikarz dostal do zrecenzowania gre zawierajaca tryb multi, to z pewnoscia mial mozliwosc takiej gry. Chyba, ze recenzja zawiera inna notke, czego tu nie widze. Skoro autor opisuje multi, to najwidoczniej w nie gral, i w takim razie pytania zawarte w poscie, na ktory odpowiadales sa sensowne. Nawet bardzo sensowne. Wyrazaja opinie na temat artykulu, do ktorej kazdy ma prawo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2013 o 00:41, ZnaQ napisał:

Gratuluję. Jak niby dogłębnie mają zbadać tryb multi, skoro gra nie została jeszcze wydana
i nie ma możliwości zagrania przez sieć? Pozdrawiam myślących


Te geniuszu, a zauważyłeś, że autor ponad połowę tekstu poświęcił na opis multi? A że nawet skrytkował jeden z trybów gry na multi? A także, że pochwalił balans gry na multi?

Ponadto, nie zauważyłeś, że pytam się o podstawowe info co do modelu gry, a nie wnikliwą analizę?

Nie będę dociekał, czy grał w multi w ramach zamkniętych testów, czy też po prostu w betę. Znając Relica, pewnie to drugie, tym bardziej, że beta na multi niczym się zwykle od pierwszej wersji sklepowej nie różni.

Reasumując, jak ty masz reprezentować myślących to czeka nas apokalipsa idiotów. Strach się bać tych "myślących".


Thrandir


A gdzie ja niby błąd popełniłem? No proszę Cię? Pomijam fakt, że do coha2 była udostępniona beta na multi (nie grałem, nie interesowałem się, nie wiem jak to wyglądalo), to nietrudno zauważyć, że autor o multi wyraża się w czasie przeszłym dokonanym. Jak zatem "myślącym" być trzeba, by tego nie dostrzec?
On po prostu jest osobnikiem o upośledzonych procesach poznawczych. Tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2013 o 01:05, vonArnold napisał:

zauważyć, że autor o multi wyraża się w czasie przeszłym dokonanym. Jak zatem "myślącym"


"o multi miejscami wyraża się w" - miało być, jakby czytał mod, proszę o edycję powyższego posta i usunięcie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie jeden gameplay z początku gry i już pierwsza rzecz, która mi się nie spodobała - dlaczego porzucono tworzenie przerywników filmowych z poziomu gry tak, jak to było w jedynce? Trochę wyglądają jakby się grało w jakąś tanią grę za 30 zł, a nie produkcję, która kosztuje prawie 130 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2013 o 22:04, KeyserSoze napisał:

Tak.


Szkoda, zatem gra szybko umrze śmiercią naturalną. DoW2 trzymał się jakoś przeciętnie, Retribution sceny nie zawojowało, a przecież jest grą bardziej rozbudowaną. Przy dwóch nacjach - szybko się znudzi.

Tym bardziej, że jak piszesz te nowe tryby nie powalają.

A szkoda, bo osobiście preferuję tego typu rtsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Tak.
>
> Szkoda, zatem gra szybko umrze śmiercią naturalną. DoW2 trzymał się jakoś przeciętnie,
> Retribution sceny nie zawojowało, a przecież jest grą bardziej rozbudowaną. Przy dwóch
> nacjach - szybko się znudzi.
>
> Tym bardziej, że jak piszesz te nowe tryby nie powalają.
>
> A szkoda, bo osobiście preferuję tego typu rtsy.

Wiem, też żałuję. Pewnie za 2-3 miesiące będzie jakieś 500-1000 osób online w szczycie, sama stara gwardia. Szkoda. Jak mówiłem, mogło być i powinno być lepiej, ale na 95% to kwestia kłopotów finansowych THQ - Relic musieli się ograniczać i zrobili program minimum, zamiast dać czadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Recenzja bardzo kiepska i widać że osoba pisząca ten artykuł miała bardzo krótki kontakt z multi jeśli wg takowy miała.
Poza tym jest to opis BETY gdzie w czasie jej trwania były z cztery paczę niektóre ważące po 800 MB i całkowicie zmieniające statystyki jednostek oraz umiejętności dowódcy.
Recenzja gry powinna mieć miejsce po premierze a nie na becie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2013 o 07:50, Guziel napisał:

Recenzja bardzo kiepska i widać że osoba pisząca ten artykuł miała bardzo krótki kontakt
z multi jeśli wg takowy miała.
Poza tym jest to opis BETY gdzie w czasie jej trwania były z cztery paczę niektóre ważące
po 800 MB i całkowicie zmieniające statystyki jednostek oraz umiejętności dowódcy.
Recenzja gry powinna mieć miejsce po premierze a nie na becie.


Recenzja jest z wersji press ;) Stąd masz opis kampanii single. Natomiast mam wątpliwości co do 10 godzin gry w kampanii i, jak już wspominałem, opisu całego trybu Teatru Wojny (głównie coopa). Natomiast sprawa z multi i 5 dodatkowymi dowódcami dostępnymi dla posiadaczy kolekcjonerki z pre-orderu Steam, to fajny żart :) Podobnie, jak z double XP weekend, który się skończył właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2013 o 00:03, Demagol napisał:

"nic nowego, wszystko to samo co siedem lat temu"

hahahahaha


Ten tekst też mi zniszczył wszelkie tatuaże.
Sławek Serafin daje ocenę 8.5 więc realna to jakiś przedział 5-6 maks....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Natomiast sprawa z multi i 5 dodatkowymi dowódcami dostępnymi dla posiadaczy
> kolekcjonerki z pre-orderu Steam, to fajny żart :) Podobnie, jak z double XP weekend,
> który się skończył właśnie.


Doczytaj dokładnie informacje ze strony COH2
Doświadczenie z bety zachowają gracze którzy zamówili grę w pre-order, wiec podwójne doświadczanie weekendowe ma racje bytu.
ps. w becie też miałeś misje z kampanii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Recenzja bardzo kiepska i widać że osoba pisząca ten artykuł miała bardzo krótki kontakt
> z multi jeśli wg takowy miała.

Po pierwsze, mało ważne ile jeszcze będzie patchów ze zmianą balansu, fundament multi się nie zmieni. Po drugie, wg to skrót od "według" a nie "w ogóle", ja wiem, że poziom szkolnictwa jest fatalny, ale już bez przesady...

> Natomiast mam wątpliwości co do 10 godzin gry w kampanii

Dlaczego? Za długo czy za krótko? Bez różnicy zresztą, tyle mi Steam policzył, więc tyle było, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować