Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mortal Kombat na PC z wszystkimi bossami grywalnymi - dzięki modowi

32 postów w tym temacie

To teraz tylko poczekać aż moderzy naprawią "out of memory" czy inne "visual errory" przy multi. Nie wspominając o innych problemach tego porta. Firma odpowiedzialna schowała głowę w piasek, tak samo Ed Boon i Netherzy, a gracze już piszą petycję o refunda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Multiplayer - niegrywalny, a jeśli już uda sie wejść, to doświadczamy użytkowników z makrami. Tragedia. A to tylko początek. Port to jednym słowem kompletna kaszanka. Żałuje, że kupiłem szczerze powiedziawszy, bo mogłem zainwestowac podobną kasę w wersję konsolową i przynajmniej normalnie grać w sieci bez oszukującej dzieciarni :/ Czekam na patcha, chociaż z makrami raczej nic nie zrobią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Multiplayer - niegrywalny, a jeśli już uda sie wejść, to doświadczamy użytkowników z
> makrami. Tragedia. A to tylko początek. Port to jednym słowem kompletna kaszanka. Żałuje,
> że kupiłem szczerze powiedziawszy, bo mogłem zainwestowac podobną kasę w wersję konsolową
> i przynajmniej normalnie grać w sieci bez oszukującej dzieciarni :/ Czekam na patcha,
> chociaż z makrami raczej nic nie zrobią...

To czemu przez dwa lata nie kupiłeś gry na konsolę? ...
A port jest świetny, poza tym multi nie ma mu czego zarzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Multiplayer - niegrywalny, a jeśli już uda sie wejść, to doświadczamy użytkowników z
> makrami. Tragedia. A to tylko początek. Port to jednym słowem kompletna kaszanka. Żałuje,
> że kupiłem szczerze powiedziawszy, bo mogłem zainwestowac podobną kasę w wersję konsolową
> i przynajmniej normalnie grać w sieci bez oszukującej dzieciarni :/ Czekam na patcha,
> chociaż z makrami raczej nic nie zrobią...

Sam jesteś makro. Konsolowcy którzy grają w MK od 2 lat kupili również wersję pc. To że koleś wbija ci 15 hit combo znaczy tylko tyle że jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2013 o 15:21, StNimrod napisał:

To czemu przez dwa lata nie kupiłeś gry na konsolę? ...


Ponieważ jakoś się nie interesowałem. Pod wpływem chwili kupiłem na pc. Niestety.

Dnia 12.07.2013 o 15:21, StNimrod napisał:

A port jest świetny, poza tym multi nie ma mu czego zarzucić.


Bardzo świetny. Sczególnie świetne są m.in. problemy z kamerą, monitorami 4:3, wydajnością i - co w mordoklepkach jest nie-do-przyjęcia - przycięciami animacji nawet na bardzo dobrych komputerach. O czarnych paskach góra/dół na czymkolwiek innym niż 16:9 nawet nie wspominam. A to dopiero początek. Jak to jest świetny port, to wolę nie wiedziać jaki to słaby. No i wykluczenie najważniejszej funkcji w postaci multi. Nie mam pytań.

Ggohan - yep, 15 hit combo w 1 sekundzie z pewnością świadczy o tym, ze jest dobry. No ale czego mogłem się spodziewać - przecież zawsze znajdzie się usprawiedliwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy do multi te postacie też są odblokowane? Pytam z ciekawości. A co do rozgrywek sieciowych to owszem ta gra powinna dostać VACa. Ot tak dla bezpieczeństwa, nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może wyjaśnić dlaczego postacie poruszają się tak ślamazarnie ? Dodam ,że gra chodzi mi płynnie, bez żadnych ścin. Pamiętam z automatów pierwsze trzy części. Ruchy postaci były szybkie i dynamiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może wyjaśnić ,dlaczego postacie poruszają się nieco ślamazarnie ? Dodam, że gra chodzi mi płynnie ,bez żadnych ścin. Pamiętam z automatów pierwsze trzy części. Postacie były szybkie i dynamiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może wyjaśnić ,dlaczego postacie poruszają się nieco ślamazarnie ? Dodam, że gra chodzi mi płynnie ,bez żadnych ścin. Pamiętam z automatów pierwsze trzy części. Postacie były szybkie i dynamiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może wyjaśnić ,dlaczego postacie poruszają się nieco ślamazarnie ? Dodam, że gra chodzi mi płynnie ,bez żadnych ścin. Pamiętam z automatów pierwsze trzy części. Postacie były szybkie i dynamiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy jeśli zainstaluje moda to multiplayer będzie normalnie działał, czy będe musiał przeinstalowywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2013 o 14:54, Deathscythe napisał:

To teraz tylko poczekać aż moderzy naprawią "out of memory" czy inne "visual errory"
przy multi. Nie wspominając o innych problemach tego porta. Firma odpowiedzialna schowała

No to mnie ale zachęciłes do zakupu;)
Po tym co u mnie wyprawiał Dark Souls PTDE- inny zrypany port- perspektywa pudełka z Mortal Kombat KE na mojej półce wywołuje...chęć odpuszczenia sobie tego cyrku i kupno Dungeions & Dragons CoM ;/

Dnia 12.07.2013 o 14:54, Deathscythe napisał:

głowę w piasek, tak samo Ed Boon i Netherzy, a gracze już piszą petycję o refunda.

Jaki Ed Boon? Ed Boom

Spoiler

;)

20130712163254

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy ktoś może wyjaśnić ,dlaczego postacie poruszają się nieco ślamazarnie ? Dodam, że gra chodzi mi płynnie ,bez żadnych ścin. Pamiętam z automatów pierwsze trzy części. Postacie były szybkie i dynamiczne

Odniosłem to samo wrażenie grając w to. Nie wiem czym ludzie się tak zachwycają. Postacie są co najmniej jak słonie. Nawet te efektowne fatality nie ratują sytuacji - po chwili grania w to stwierdzam że nawet nie dorasta do tekkena. Fakt MK kiedyś może i było dobre, ale to najnowsze jest zwyczajnie... nudne. Dziękuję, do widzenia. Nawet w sumie mam gdzieś te komentarze broniące go - takie jest moje zdanie, nie zamierzam wychwalać pod niebiosa tej gry tylko dlatego że wszyscy tak robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować