Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przetestuj World of Warcraft przez 10 dni za darmo!

652 postów w tym temacie

a napiszcie adresy z których dostaliscie konto (stronki na których się o tym dowiedzieliście) bo to zależy też od stronki na której jest wszystko podane. Ja np. dowiedziałem się o tym na file planet a dokładniej tu:
http://www.fileplanet.com/163517/160000/fileinfo/World-of-Warcraft---FilePlanet-Trial-Client konto na file planet mam i adres jest ok, pisze mi że mail został wysłany na adres podany w konice file planet :/ (jak rozumiem to poprzez maila zostaje przesłane login hasło i inne duperele ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.06.2006 o 14:18, FireSniper napisał:

PS. nadol91 jak chcesz ze mną na gg pogadać to daj swoje bo jak ja kiedyśdałem to taki miałem
spam... szkoda gadać :|

to wiesz co napisz swój gg na mój email.: nadol123@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 14:43, nadol91 napisał:


> PS. nadol91 jak chcesz ze mną na gg pogadać to daj swoje bo jak ja kiedyśdałem to taki
miałem
> spam... szkoda gadać :|
to wiesz co napisz swój gg na mój email.: nadol123@yahoo.com

wysłałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 14:50, FireSniper napisał:

>
> > PS. nadol91 jak chcesz ze mną na gg pogadać to daj swoje bo jak ja kiedyśdałem to
taki
> miałem
> > spam... szkoda gadać :|
> to wiesz co napisz swój gg na mój email.: nadol123@yahoo.com
wysłałem ;)

ok dzięki ale teraz nie moge z toba pogadać musze isc na dwór na śiwrze powietrze pogadamy później (fajny ooftop. co nie??) "No i fajnie że można grać w WoWa za free "(tak to napisałem dla picu ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 14:50, FireSniper napisał:

>
> > PS. nadol91 jak chcesz ze mną na gg pogadać to daj swoje bo jak ja kiedyśdałem to
taki
> miałem
> > spam... szkoda gadać :|
> to wiesz co napisz swój gg na mój email.: nadol123@yahoo.com
wysłałem ;)

ej wiesz co na yahoo to nie dojdzie cos sie spieprzyło, wyslij na: popcorn20@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: gdzie moge naprawic swoja bron? kiedy jestem u roznych handlarzy bronia to tam nie ma nigdzie opcji naprawienia przedmiotu, mozna tylko sprzedac lub kupic. dopiero zaczynam swoja przygode z WoW''em wiec prosze o wyrozumialosc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 15:19, Slave napisał:

mam pytanie: gdzie moge naprawic swoja bron? kiedy jestem u roznych handlarzy bronia to tam
nie ma nigdzie opcji naprawienia przedmiotu, mozna tylko sprzedac lub kupic. dopiero zaczynam
swoja przygode z WoW''em wiec prosze o wyrozumialosc :P

bo wiesz co najlepiej idź do każdegov z handlarzy i poszukaj takiego przycisku z kowadłem, wiesz co to jest kowadło :D:D:D, no i wtedy klikasz na to kowadło - kursor zmieni sie w kowadło. No i klikasz na przedmiot, ktróry chcesz naprawić - proste, on i muszisz mieć kase ;);), narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 15:24, nadol91 napisał:

> mam pytanie: gdzie moge naprawic swoja bron? kiedy jestem u roznych handlarzy bronia to
tam
> nie ma nigdzie opcji naprawienia przedmiotu, mozna tylko sprzedac lub kupic. dopiero zaczynam

> swoja przygode z WoW''em wiec prosze o wyrozumialosc :P
bo wiesz co najlepiej idź do każdegov z handlarzy i poszukaj takiego przycisku z kowadłem,
wiesz co to jest kowadło :D:D:D, no i wtedy klikasz na to kowadło - kursor zmieni sie w kowadło.
No i klikasz na przedmiot, ktróry chcesz naprawić - proste, on i muszisz mieć kase ;);), narka

jest tam również obok drugi przyciski umożliwiający naprawę wszystkich przedmiotów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 15:42, FireSniper napisał:

no to teraz ja się o coś spytam ;] czy za WoW''a można płacić kartą Visa Electron?

aa no to ci chce przypomnieć, napisz mi swoje gg na maila mojegi inneg popcorn20@vp.pl

PLISKAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 15:52, nadol91 napisał:

> no to teraz ja się o coś spytam ;] czy za WoW''a można płacić kartą Visa Electron?
aa no to ci chce przypomnieć, napisz mi swoje gg na maila mojegi inneg popcorn20@vp.pl


PLISKAAAA

nie moge cos wejsc na mejla teraz, daj mi swoje gg tutaj jak cos chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wrr osoby grajace za darmo najwyrazniej nie sa traktowane jak placacy abonament gracze. probuje wejsc do gry, serwer jest pelny i czekam w kolejce, przy czym ciagle jestem w niej ostatni. najpierw bylem 15, pozniej 17, czekalem okolo 3 minut, nagle bylem 5, pozniej 11 i tak mi sie ciagle waha. pewnie pierwszenstwo maja placacy abonament a tych, ktorzy graja za armo wywala na koniec kolejki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 16:15, Slave napisał:

wrr osoby grajace za darmo najwyrazniej nie sa traktowane jak placacy abonament gracze. probuje
wejsc do gry, serwer jest pelny i czekam w kolejce, przy czym ciagle jestem w niej ostatni.
najpierw bylem 15, pozniej 17, czekalem okolo 3 minut, nagle bylem 5, pozniej 11 i tak mi sie
ciagle waha. pewnie pierwszenstwo maja placacy abonament a tych, ktorzy graja za armo wywala
na koniec kolejki...

no ale to chyba logiczne ;) i jak nie chcesz kolejek to przenies sie serwa Burning Legion, tam zawsze jest miejsce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 18:28, Malevyn napisał:

JEZELI KTOS GRAL NA TYM FREE TRIAL''U W WoW''a NIECH PISZE NA GG:8210081

nie pisz DUŻYMI literami - to nie jest zbyt dobrze odbierane, nikt nie lubi jak się na niego krzyczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 18:30, FireSniper napisał:

> JEZELI KTOS GRAL NA TYM FREE TRIAL''U W WoW''a NIECH PISZE NA GG:8210081
nie pisz DUŻYMI literami - to nie jest zbyt dobrze odbierane, nikt nie lubi jak się na niego
krzyczy...

wiesz co nie obraź sie ale nie moge napisac swojego gg - bo będą wszyscy do mnie pisać, plzz napisz na maila jak bedziesz mial czas : popcorn20@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 19:04, Malevyn napisał:

PISZCZIE NA MOJE GG 8210081 KTO GRAL W FREE TRIALA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

już Ci coś pisałem... takim czymś sam się prosisz o degrada... od dziś jestem antyspamerem :) moja liczba to 777 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować