Zaloguj się, aby obserwować  
BlackBomb

Szybcy i wściekli: Tokyo Drift

32 postów w tym temacie

Shaun Boswell jest samotnikiem nie mającym przyjaciół. Jego pasją są samochody. Shaun spędza całe noce na nielegalnych nocnych wyścigach i staje się jednym z najlepszych w tym fachu. Trafia jednak w ręce policji i aby uniknąć więzienia zamieszkuje z wujkiem na obrzeżach Tokyo. Przypadek sprawia ,że Shaun trafia na wyścigi driftowe (ślizg) i przegrywa. Aby spłacić dług bedzie musiał stać się najszybszym i najwścieklejszym ze wszystkich z samochodowego podziemia Tokyo!

Tekst ze strony: www.filmweb.pl. Autor: Wojtek dpo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie zapowiadający się fim z równie ciekawej serii Szybcy i wściekli - na pewno zobaczę : ) I aktorzy fajni też są , np. Bow Wow !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część była najlepsza (Vin Diesel!!), druga średnio mi sie podobała, a co z trzecia to sie zobaczy w kinie - trailer jest spoko ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 21:29, WorldWar3PL napisał:

Grits - My life be like - dostępne na oficjalnym soundtracku, tylko nie pamiętam którym, bo
są dwa ;-)


OST z muzyką ma 18 utworów. Jest jeszcze podkład melodyczny, tam są tylko "przygrywajki" zrobione przez Briana Tylera, tam utworów mamy aż 30...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny film. Cały czas coś się dzieję... Wypadki, mafia, zakłady i śmierć;] Ale i tak wszystko dobrze się kończy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 09:02, Archi155 napisał:

A mogli byscie mi jeszcze powiedziec tytul pierwszej piosenki


Tej która pojawia się w napisach początkowych? Six Days The Remix ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podobała akcja z samochodami..nareszcie było ich dużo ..A tak to muzyka była świetna.Chociaż powiem wam spodziewałem się że tak zakończy się Film.Ciekawe czy zrobią następną częśc :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh obejrzałem i powiem tyle: Jest to całkiem inaczej zrobiony film niż poprzednie częśći, przynajmniej w moim odczuciu ... główny bohater trochę mnie wkurzał, ale pech filmik fajowy jesT :;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem film nie jest udany. Muzyka beznadziejna, calkowicie nie pasujaca do akcji. Do tego jest bardzo inne od poprzednich czesci, ktore byly w porzadku. Jakies to wsyzstko bylo bezsensowne. Do tego nudne i jakies takie... o niczym. Poprzednie czesci przy tym byly arcydzielami. Do tego ta "piekna", ktora wcale nie byla piekna. Azjatka z bardzo europejskimi rysami twarzy... Juz mogli wziac zwykla azjatke. Efekt bylby lepszy, ale pewnie durni Amerykanie by tego nie zauwazyli... Wielkie rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO Ten film jest nedzny, w sumie cala seria jest raczej przecietna, a Vin Diesel moze dobrze zagral w Pitch Black, w Kronikach juz gorzej ale ogolnie nie podoba mi sie jego gra. Tokio Drift w ogole nie przypadl mi do gustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi film się podobał. Jedną z głównych zalet jest dla mnie muzyka. Znakomicie dopasowana do filmu.
PS - Czy to prawda, że w filmie użyto samych oryginalnych wozów (łącznie z tymi ze scen wypadków, wybuchów etc.)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować