Zaloguj się, aby obserwować  
Jack_Bauer

Pomysły na zarobki

144 postów w tym temacie

No nie wiem, w moim wieku (13lat) niewiele mozna zarobić :). Jak ktoś mieszka na wsi (tak jak ja) może zbierać np. truskawki lub maliny, ale to jest troche mało kasy bo około 2 zł za koszyk a koszyków można zebrać dziennie z 10 ;) czyli 20zł na dzień. :) Mozna jeszcze np. zbierać puszki albo coś takiego. :) Tylko że to są pomysły na zarobek w małych miastach, nie takich jak Wa-wa albo Wrocław :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedyś też był taki temat ale został zamknięty ale jeśli już mam głos no to nie wiem może wyprowadzaj sąsiadom psy albo zajmuj sie dziećmi ja też mam 13 lat ale nie śpieszy mi sie z zarabianiem kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 21:18, Pyton01 napisał:

kiedyś też był taki temat ale został zamknięty ale jeśli już mam głos no to nie wiem może wyprowadzaj
sąsiadom psy albo zajmuj sie dziećmi ja też mam 13 lat ale nie śpieszy mi sie z zarabianiem
kasy


hehe, widocznie masz bogatych starych i Ci wszystko kupują, ale ja sie tak dobrze nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 21:11, Jack Bauer napisał:

No nie wiem, w moim wieku (13lat) niewiele mozna zarobić :). Jak ktoś mieszka na wsi (tak jak
ja) może zbierać np. truskawki lub maliny, ale to jest troche mało kasy bo około 2 zł za koszyk
a koszyków można zebrać dziennie z 10 ;) czyli 20zł na dzień. :) Mozna jeszcze np. zbierać
puszki albo coś takiego. :) Tylko że to są pomysły na zarobek w małych miastach, nie takich
jak Wa-wa albo Wrocław :).


Heh... ja planowałem wziąć się w te wakacje za zarobek. Ponieważ nie mam 18 lat-odpada 99% ofert z OHP. Głównie nastawiam się właśnie na te zakichane truskawki, ale koleżanka, która bawiła się w to zeszłym latem mówi, że płacą nieco ponad 1 zł/kobiałka. Niezbyt dużo a to podobno niezła harówka (w pełnym słońcu, od 6 do 12 w "przykucu")... No ale cóż, jeśli chcę zarobić-chyba tylko to mi zostanie :P !

Pozdrawiam!

PS Może ktoś z okolic Olsztyna zna jakąś łatwą, dobrze platną robotę dla 17-latka ( ;) ) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

możesz sprobować pracy jako wllakers czyli roznosic ulotki w mniejszych miastach za ulatkę płaca do 6 gr w większych o wiele mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2006 o 08:39, putexi napisał:

możesz sprobować pracy jako wllakers czyli roznosic ulotki w mniejszych miastach za ulatkę
płaca do 6 gr w większych o wiele mniej


U mnie w katowiacach za ulotkę dostajesz 1 - 3 gr zależnie od firmy. Ja teraz też poluje na jaką kolwiek prace byle by sobie coś przyrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zarabianie pieniędzy to w naszym kraju nie jest tak łatwo. Posiadam tytuł - nazwijmy to - sygnowany przez Microsoft (nieważne jaki), a nawet żeby pracować w głupim sklepie komputerowym to nie tak lekko... Człowiek się uczy, uczy a i tak g****m zostaje... Tylko w tym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam szczęście,że mój tata jest budowlańcem.W wakacje jadę do szczecina na 2 tygodnie i w tym czasie zarobie około 1000złotych:))jak na 12 latka,duzo.Będę malował,sprzątał,podawał i chodził do sklepu po zimna wodę:D
Niewdzięczna robota,ale za 1000 zeta zrobie wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1000 zł w tym wieku i kraju? Masz rację, cholernie dużo. Ale swoje się natyrasz. Tylko czemu w Szczecinie... Boże, nienawidzę tego miasta, mam mnóstwo złych przeżyć z niego. To tak na marginesie - koniec reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2006 o 09:20, Snake_GMC napisał:

1000 zł w tym wieku i kraju? Masz rację, cholernie dużo. Ale swoje się natyrasz. Tylko czemu
w Szczecinie... Boże, nienawidzę tego miasta, mam mnóstwo złych przeżyć z niego. To tak na
marginesie - koniec reklamy.



W Szczecinie,bo tam tata dostał zlecenie na robotę i pomyślał o mnie.Dzienks tata:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz się zaczyna okres sadzenia... Wiele rolników zatrudnia ludzi do tego i niekiedy nie za małe pieniądze. Oczywiście trzynastolatek ma niewielkie szanse że się załapie, chyba że ma kogoś z rodziny np. Babcie która lubi sobie dorobić na roli (tak jak moja). Za ostatnie 2 dni sadzenia „buraków” zgarnęła 130 zł + premia 3 dychy = 160zł. Więc jeśli nie zraża cię wstawanie o 5.30 rano (lub wcześniej) i weźmiesz wolne od szkoły na jakiś tydzień i masz taką Babcię... spytaj się czy cię nie wkręci. Kiedyś tak robiłem, ale dawno skończyłem 18 lat i na razie mam stoły co miesięczny przypływ gotówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2006 o 08:41, Harmegidon napisał:

Ja w te wakację ide pracować do TESCO. Brutto płacą 4,60 zł/h i są taryfy nocne. Wolę chodzić
na nocki.


To powodzenia :D Ponoc tam strasznie fajnie :d nie przyjdziesz jednego dnia i licza ci kare potem 3 dni pracujesz zeby ja odrobic :D nie znam nikogo kto by tam wytrzymal dluzej i co kolwiek zarbil :)

a 4,60 brutto to smieszna kasa.


Jak mozecie to wyjezdzajcie za granice pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.06.2006 o 10:55, libero85 napisał:

To powodzenia :D Ponoc tam strasznie fajnie :d nie przyjdziesz jednego dnia i licza ci kare
potem 3 dni pracujesz zeby ja odrobic :D nie znam nikogo kto by tam wytrzymal dluzej i co kolwiek
zarbil :)

Bo tych co ty znasz to lenie śmierdzące.

Dnia 16.06.2006 o 10:55, libero85 napisał:

a 4,60 brutto to smieszna kasa.

Dla mnie wystarczy, mogę po wakacjach codziennej pracy(w dniach roboczych) kupić sobie dobrą grafę ;] ;].

Dnia 16.06.2006 o 10:55, libero85 napisał:

Jak mozecie to wyjezdzajcie za granice pracowac.

Na wakacje czy na stałe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować