Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Film Warcraft wciąż żyje, teaser zaprezentowany na targach ComicCon 2013

17 postów w tym temacie

Ciekawe, z czego ulepią fabułę na ten film, żeby jednocześnie było to interesujące dla znających uniwersum, jak i przypadkowych widzów. Mogą zawsze wymyślić jakąś poboczną historyjkę na potrzeby takiego filmu, ale raczej będzie to słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2013 o 17:52, Arcling napisał:

Ciekawe, z czego ulepią fabułę na ten film, żeby jednocześnie było to interesujące dla
znających uniwersum
, jak i przypadkowych widzów. Mogą zawsze wymyślić jakąś poboczną
historyjkę na potrzeby takiego filmu, ale raczej będzie to słabe.


A to dlaczego? Ja znam uniwersum bardzo dobrze i pójdę na film, który pokazałby normalnie historię bez żadnych "interesujących" elementów. Mógłbyś tak napisać, gdyby tych filmów obecnie było pełno, a to pierwszy film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co na razie wiadomo (o ile nie będzie zmian) - historia filmu będzie osadzona na rok przed World of Warcraft. Ma to być historia jakies nowej psotaci, która jest bardzo pro-Alliance i nienawidzi Hordy. Dla potrzeb fabuły nagną trochę lore gry (możliwe, że Wrynn dostanie brata albo coś) i w ogóle nie chcą pokazywać tam Arthasa (bo jak wiadomo Metzen nienawidzi postaci Arthasa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jestem na nie. Pamiętam dość dobrze Helfire Penisula i nie chciałbym oglądać tej krainy ponownie. Do tego miałem tam nieprzyjemne starcie z krawaym magiem który zabił mnie czarami od tyłu gdy farmiłem Netherclothy. Wszędzie tam jest czerowono i w ogóle nieprzyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Jakiś czas temu natrafiłem tutaj na gram.pl na artykuł dotyczący Polskiego Game Dev''u. (Około początku roku pewnie to było) Teraz nie mogę tego odszukać. Artykuł mówił o studia znad Wisły, które tworzą gry komputerowe. Macie może link do tego? Nie chodzi mi o tych największych bo oczywiście ich znam. W artykule były małe studia niezależne, które dobrze się zapowiadały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, a ja bardzo liczyłem na fabułę Warcraft 1 i 2, wtedy gdy wojna z Orkami się zaczynała, gdy Medivh otworzył wrota itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe, z czego ulepią fabułę na ten film, żeby jednocześnie było to interesujące dla
> znających uniwersum, jak i przypadkowych widzów. Mogą zawsze wymyślić jakąś poboczną
> historyjkę na potrzeby takiego filmu, ale raczej będzie to słabe.

Zrobia grunt na nowe dodatki pewnie, czyli cos nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co im z tego wyjdzie, oglądałem dwa poprzednie filmy tego reżysera i choć przypadły mi do gustu zupełnie nie rozumiem dlaczego zabrał się za Warcrafta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zobaczymy co im z tego wyjdzie, oglądałem dwa poprzednie filmy tego reżysera i choć przypadły
> mi do gustu zupełnie nie rozumiem dlaczego zabrał się za Warcrafta ;)

Juz Ci tlumacze;p kasa i gwarantowany przychod;p mysle ze z 8 milionow ludzi juz wie ze pojdzie do kina na ten film;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować