Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox One nagrywa tylko ostatnie pięć minut rozgrywki

24 postów w tym temacie

Piotr Bajda

Obie konsole nowej generacji będą nagrywać naszą rozgrywkę i pozwolą na jej łatwą edycję oraz dzielenie się ze światem. A przynajmniej tą jego częścią, którą to obchodzi. To wiemy od dawna. Wygląda jednak na to, że Playstation 4 będzie miała nad Xboksem One przewagę dziesięciu minut.

Przeczytaj cały tekst "Xbox One nagrywa tylko ostatnie pięć minut rozgrywki" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W singlu możesz nagrać np. znalezionego easter egga lub coś innego, ciekawego. Jeżeli będzie to 5 minut to możesz w tym czasie nie pokazać wcale drogi do danej rzeczy. Dlatego znowu uważam, że Sony będzie górą 15 minutami.

Ale plus chociaż jest taki, że będzie wspierane streamowanie, po czym będzie to się zapisywało w formie filmów na twitchu czy innych stronach, więc wtedy na PC będzie można to wszystko sobie edytować do woli w dowolnej długości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W singlu możesz nagrać np. znalezionego easter egga lub coś innego, ciekawego. Jeżeli
> będzie to 5 minut to możesz w tym czasie nie pokazać wcale drogi do danej rzeczy. Dlatego
> znowu uważam, że Sony będzie górą 15 minutami.
>
> Ale plus chociaż jest taki, że będzie wspierane streamowanie, po czym będzie to się zapisywało
> w formie filmów na twitchu czy innych stronach, więc wtedy na PC będzie można to wszystko
> sobie edytować do woli w dowolnej długości.

no ale sa ludzie do nagrywania takich rzeczy i raczej maja do tego sprzet,no i nic poza easter eggami nie przychodzi mi do glowy wiec pomysl troche na sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> nie wiem za bardzo o co chodzi ? przeciez mecze multi zapisuja sie cale a na singlu po
> co nagrywac ?

Mecze z multi zapisują się całe? Skąd Ty masz takie informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żałuję tylko, że Sony nie dogadało się z Twitch.tv, bo tylko tam zazwyczaj oglądam streamy. Ale z drugiej strony wątpię, żebym oglądał stream z gry konsolowej dla samej gry, a nie dla streamera jak do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko 5 min? Ryli? I tym chwalili się od marca na co trzecim spotkanku z Microsoftem?
W przypadku Sony myślałem, że będzie to więcej niż 15 minut. Z lutowych zapowiedzi mówili, że będzie to 30 minut, w sam raz do nagrania "zagrajmy w", a nie uchwycenia czegoś co wyląduje na faciebuku z durnymi podpisami "lolz, yolo".
Zawiodłem się na was obu Sony i Microsofcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > nie wiem za bardzo o co chodzi ? przeciez mecze multi zapisuja sie cale a na singlu
> po
> > co nagrywac ?
>
> Mecze z multi zapisują się całe? Skąd Ty masz takie informacje?

bo na tych konsolach cale sie zapisuja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> nie wiem za bardzo o co chodzi ? przeciez mecze multi zapisuja sie cale a na singlu po
> co nagrywac ?

Np jak robisz "zagrajmy w " z konsol to jest dobre nagrywać z single''a, ale tylko 3 minuty? Seriously?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całe mecze z multi zapisują się tylko w Call of Duty i jest to in game feature... Myślałem że next geny pozwolą nagrywać 40minutowe materiały z możliwością montażu i przesyłu na YT. Jeśli to jest NEXT GEN to ja przesiadam się na poczciwego pieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznie się spamowanie youtube''a ... Jeszcze trudniej będzie znaleźć coś wartościowego ;].

Alehor Daj MS i Sony dofinansowanie na większą ilość ramu w konsolach to może i filmiki dłuższe będą ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2013 o 18:51, CepNaPysk napisał:

no ale sa ludzie do nagrywania takich rzeczy i raczej maja do tego sprzet,no i nic poza
easter eggami nie przychodzi mi do glowy wiec pomysl troche na sile


Ale w ten sposób też można samemu stać się kimś, kto nagrywa filmy z gier. Powiedzmy - najlepsza długość materiału z gry to takie 15-20 minut. Pięciominutowe filmiki nikogo raczej nie zadowolą, a jeżeli mamy 15 minut na zrobienie gameplaya to potem łatwo możemy to partować i wrzucać na YouTube. A niektóre misje też mogą trwać mniej niż ten czas, ale nie że tylko 5 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Całe mecze z multi zapisują się tylko w Call of Duty i jest to in game feature... Myślałem
> że next geny pozwolą nagrywać 40minutowe materiały z możliwością montażu i przesyłu na
> YT. Jeśli to jest NEXT GEN to ja przesiadam się na poczciwego pieca.

dla wiekszosci nagrywanie jest nie potrzebne wiec o co ci chodzi i nie tylko cod bo znam kilka gier (np halo) ktore sie nagrywaja tylko producenci nie chca tego dodawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > nie wiem za bardzo o co chodzi ? przeciez mecze multi zapisuja sie cale a na
> singlu
> > po
> > > co nagrywac ?
> >
> > Mecze z multi zapisują się całe? Skąd Ty masz takie informacje?
>
> bo na tych konsolach cale sie zapisuja ?

Powtórzę się, bo chyba masz problemy z czytaniem.
"Skąd Ty masz takie informacje?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2013 o 20:03, CepNaPysk napisał:

dla wiekszosci nagrywanie jest nie potrzebne wiec o co ci chodzi


To samo mogę powiedzieć o Kinect czy okołotelewizyjnych pierdołach. Jakoś nie kojarze, zebyś te elementy Xbone krytykował :)

Takie ograniczenie możliwosci nagrywania to jest wada konsoli. Pogódź się z tym, bo ten fakt pozostanie faktem jak bardzo byś rzeczywistości nie zaklinał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > > nie wiem za bardzo o co chodzi ? przeciez mecze multi zapisuja sie cale
> a na
> > singlu
> > > po
> > > > co nagrywac ?
> > >
> > > Mecze z multi zapisują się całe? Skąd Ty masz takie informacje?
> >
> > bo na tych konsolach cale sie zapisuja ?
>
> Powtórzę się, bo chyba masz problemy z czytaniem.
> "Skąd Ty masz takie informacje?"
gram w gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2013 o 20:29, Bambusek napisał:

> dla wiekszosci nagrywanie jest nie potrzebne wiec o co ci chodzi

To samo mogę powiedzieć o Kinect czy okołotelewizyjnych pierdołach. Jakoś nie kojarze,
zebyś te elementy Xbone krytykował :)

Takie ograniczenie możliwosci nagrywania to jest wada konsoli. Pogódź się z tym, bo ten
fakt pozostanie faktem jak bardzo byś rzeczywistości nie zaklinał.


chyba zaginal mowi sie,rozumiem ze kinect ktory ma sporo zastosowan porownujesz z nagrywaniem filmow ktorego zastosowanie jest znikome

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy chyba czegoś nie rozumiecie, tu nie chodzi o ograniczenie nagrywania materiału, tylko o przechowywanie materiału non-stop nagrywanego. Tj. do cofnięcia, jeśli nas cokolwiek zainteresowało lub stało się coś do pokazania ludziom. Co to ma wspólnego z nagrywaniem jakichś let''s playów zamierzonych z góry to nie wiem, przecież nie do tego służy ta funkcja o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować