Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cartel Smash - gra za darmo dla naszych czytelników!

28 postów w tym temacie

"Gra za darmo dla naszych czytelników, którzy używają FB! Reszta wara!!" - taki tytuł byłby bardziej na miejscu. Dla mnie olewka: nie używam takich "stron społecznościowych". Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2013 o 14:00, Pajonk78 napisał:

"Gra za darmo dla naszych czytelników, którzy używają FB! Reszta wara!!" - taki tytuł
byłby bardziej na miejscu. Dla mnie olewka: nie używam takich "stron społecznościowych".
Powodzenia.

Twórcom gry zależało na udostępnieniu gry zamkniętej grupie osób, a taka "zamknięta" grupa wydała mi się najbardziej otwarta i najłatwiejsza do okiełznania od strony technicznej - stąd taki wybór, a nie inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2013 o 14:00, Pajonk78 napisał:

"Gra za darmo dla naszych czytelników, którzy używają FB! Reszta wara!!"


I co w tym zlego? FB wymaga zeskanowania dowodu osobistego, czy jak? Zakladasz sobie byle jakie konto pocztowe, na nie zakladasz profil na FB na nazwisko Adas Graczkowski i gotowe - nikt Cie nie zlokalizuje, nikt nie bedzie zalewal spamem, nikt nie bedzie szpiegowal... W czym problem? Sam na takiej zasadzie korzystam z fejsa od lat, do znajomych przyjmuje tylko osoby, ktore znam osobiscie i jak na razie nie mialem zadnych problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze rozmaite organizacje rzadowe, wywiad i kontrwywiad zastanawialy sie co by tu zrobic zeby obywatele swiadomie przyzwolili na inwigilacje no i doczekali sie rozwiazania w postaci Faceboga i podobnych...

Naprawde wnerwiajace jest to ze wszedzie sie to cos pcha.. juz nawet w normalna nowa gre zagrac nie mozna bo musisz miec fejsa...
W podaniu o prace zamiast CV link do fb...


To naprawde przykre co sie dzieje a najgorsze jest to ze ludzie daja sie tak robic dobrowolnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2013 o 14:10, Ring5 napisał:

/ciach/

Jedyny FB jakiego "używam" to naszego kabaretu: FB prywatne nie jest mi potrzebne kompletnie do niczego, bo znajomych to ja mam in real life, a nie w necie - choć i takich kilku mam, ale również i z nimi mam kontakt osobisty, więc po cholerę mi FB? Żeby mieć dostęp do jakiejś tam bety gry?
Poza tym z tego co kojarzę trzeba potwierdzać konto przy pomocy telefonu komórkowego - coś się zmieniło? ;> Więc samo "lewe" konto i dane to jednak nie wszystko, aby "cieszyć się" Failbookiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2013 o 14:25, Pajonk78 napisał:

Poza tym z tego co kojarzę trzeba potwierdzać konto przy pomocy telefonu komórkowego


Szczerze mowiac, pierwsze slysze. Zakladalem konto i nic nie potwierdzalem, poza mailem aktywacyjnym. Ale to bylo pare latek temu, wiec mozliwe, ze cos sie od tego czasu zmienilo.

Natomiast banan mi wykwita na twarzy, gdy czytam teorie spiskowe o tych informacjach, jakie wywiad zbiera na moj temat. Jesli informacje z mojego fb naprawde moga przysluzyc sie obronnosci panstwa, to prosze bardzo, smialo :) Nie wiem za bardzo w jaki sposob, ale nie widze przeciwwskazan. No, ale moze po prostu jestem lemingiem i sie nie znam :)

Tak czy siak, koniec offtopu, bo szkoda zasmiecac temat.

Wracajac do samej gry, naprawde podoba mi sie pomysl "zareklamowania" tytulu przy pomocy gramu. Sam raczej nie jestem tym tytulem zainteresowany (nie moje klimaty), ale zycze tworcom powodzenia. I mniej literowek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2013 o 14:15, CDRV napisał:

Naprawde wnerwiajace jest to ze wszedzie sie to cos pcha.. juz nawet w normalna nowa
gre zagrac nie mozna bo musisz miec fejsa...

Skandal. Grę za darmo dają, ale przez Facebooka. CHAMY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2013 o 15:10, Dared00 napisał:

> Naprawde wnerwiajace jest to ze wszedzie sie to cos pcha.. juz nawet w normalna
nowa
> gre zagrac nie mozna bo musisz miec fejsa...
Skandal. Grę za darmo dają, ale przez Facebooka. CHAMY.


Jako tworca gry, chcialbym powiedziec, ze to sa beta testy gry, przeprowadzone dzieki pomocy portalu Gram.pl - za co bardzo jestesmy wdzieczni. Teraz bardzo liczymy na Wasze komentarze i opinie, gdyz to wlasnie Wy jestescie osobami, dla ktorych ta gra powstala. Na podstawie Waszych komentarzy sprobujemy zaktualizowac gre i nastepnie opublikujemy ja w szerszym gronie.
Grono osob, ktore beda uczestniczyly w testach gry w zalozeniu mialo byc male, bo chcemy przeanalizowac wszystkie Wasze komenatrze, a jest nas tylko dwoch, wiec dlatego przyjelismy takie podejscie, co mam nadzieje, ze zrozumiecie.
Serdecznie pozdrawiam
Krzysiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez Facebooka? Łeee, wolałbym Steama. xD
A tak serio, już nie mogę się doczekać by to przetestować. Bardzo fajna inicjatywa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2013 o 16:06, Noxbi napisał:

Przez Facebooka? Łeee, wolałbym Steama. xD
A tak serio, już nie mogę się doczekać by to przetestować. Bardzo fajna inicjatywa. :)

A my nie mozemy sie doczekac, jak bedziemy miec Twoja opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem ze swojej strony coś takiego:
cholernie brakuje tutaj filmiku pokazującego jak gra działa i o co w ogóle w niej chodzi, po obrazkach można się jedynie zniechęcić - nie ukrywajmy, grafiki rewelacyjnej nie ma ale gdyby na filmiku pokazano ciekawą mechanikę to mogłoby bardzo pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2013 o 17:19, D_1 napisał:

Powiem ze swojej strony coś takiego:
cholernie brakuje tutaj filmiku pokazującego jak gra działa i o co w ogóle w niej chodzi,
po obrazkach można się jedynie zniechęcić - nie ukrywajmy, grafiki rewelacyjnej nie ma
ale gdyby na filmiku pokazano ciekawą mechanikę to mogłoby bardzo pomóc.


Tutaj masz video - tzn. ten material byl zrobiony na podstawie gry, wiec mozesz zobaczyc ujecia z gry.
http://www.youtube.com/watch?v=TJrOQH8jH9Q
Jest to gra taktyczno-strategiczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Od zawsze rozmaite organizacje rzadowe, wywiad i kontrwywiad zastanawialy sie co by tu zrobic zeby >obywatele swiadomie przyzwolili na inwigilacje no i doczekali sie rozwiazania w postaci Faceboga i podobnych...
Zgadzam się z Tobą w 100%

>Natomiast banan mi wykwita na twarzy, gdy czytam teorie spiskowe
Mi natomiast robi się smutno, jak widzę, że ludzie nie są świadomi tego, że NIE SĄ anonimowi w internecie.

Dnia 31.07.2013 o 17:19, D_1 napisał:

Powiem ze swojej strony coś takiego:
cholernie brakuje tutaj filmiku pokazującego jak gra działa i o co w ogóle w niej chodzi,
po obrazkach można się jedynie zniechęcić - nie ukrywajmy, grafiki rewelacyjnej nie ma
ale gdyby na filmiku pokazano ciekawą mechanikę to mogłoby bardzo pomóc.


A wstęp przeczytałeś? Gra przypomina pierwszą część Commandos, czyli jedną z najlepszych gier ever. Jeśli nie grałeś, to koniecznie zagraj (nie zrażaj się grafiką i jak na dzisiejsze czasy bardzo wysokim poziomem trudności). Gra jest niesamowicie grywalna, zmusza do myślenia a nie jak większość dzisiejszych gier do wciskania LMB :)
Co do Cartel Smash to jak dla mnie prezentuje się bardzo przyjemnie. Jeśli będzie dostępne poza FB to z pewnością sprawdzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super pomysł, bardzo mi się podoba i chętnie bym zagrał, ale jestem bardzo mocno anty-FB.

A nieświadomym wyjaśniam:
nie chodzi tylko o wszelaką władzę, która może wam się dobrać do tyłka. W tej chwili na świecie najcenniejsza jest informacja, a dokładniej to, co można z nią zrobić. Taki przykład z życia... Mój przyjaciel (jest chyba na wszystkich portalach społecznościowych) pracował kiedyś podczas kampanii wyborczej badając, jak "obiektywne" są media względem różnych ugrupowań. Badania były oficjalne i kiedy opublikowano wyniki, świadczące o totalnej stronniczości mediów publicznych, rozpoczęło się "polowanie na czarownice". Wszystkie jego konta zostały wzłóż, wszerz i wgłąb prześwietlone przez "tych niezadowolonych" i spreparowano z tego (choć nie było tam nic, do czego można by było się przyczepić - kumpel nie jest głupi) niezłą historię, która w połączeniu z informacjami (głównie z FB) innych pracujących przy badaniach, została "poukładana" w dość straszną wizję. Spreparowane informacje krążyły po Internecie, pojawiło się wiele artykułów w gazetach... w masmediach wrzało. A w tym wszystkim najlepsze było to, że kumpel popierał swoich oprawców...

Pozostawiam to Wam wszystkim pod rozwagę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2013 o 13:35, ufobeton napisał:

Pozostawiam to Wam wszystkim pod rozwagę...


Nie chcialem juz robic tu off-topu, ale jeszcze sie do tego odniose. Jesli ktos zaprasza do znajomych setki osob na zasadzie "o, tego gostka znam z FarmVille, to go zaprosze", niech sie potem nie dziwi, ze do informacji na jego temat dostep ma praktycznie nieograniczone grono osob. To samo dotyczy korzystania z profilu publicznego i podawania swoich prawdziwych danych.

Jak juz wczesniej pisalem, do znajomych dodaje tylko osoby, ktore znam osobiscie. Moj profil jest prywatny, tylko znajomi moga czytac wpisy na nim, nie jest polaczony z moim glownym kontem pocztowym i nie zawiera prawdziwych danych. Zycze szczescia w szukaniu mnie na fejsie.

Zasadniczy problem z takimi portalami jest taki, ze ludzie nie potrafia z nich korzystac. Swoich dokumentow, kart platniczych itp pilnuja jak oka w glowie, ale w necie dostaja malpiego rozumu, pisza o wszystkim na prawo i lewo, uwazajac, ze sa anonimowi. To kompletna bzdura. Skoro potrafisz pilnowac karty platniczej, uwazaj tez, co robisz w necie, jak rany, a nie pisz pozniej o kontach "przeswietlonych wzdluz, wszerz i wglab". To nie wina portalu, ze ktos nie potrafi sie pilnowac.

A w dobie smartfonow, ktore caly czas podaja swoja pozycje, ktore nie maja wyjmowalnej baterii, by uzytkownik nie mogl uniemozliwic ewentualnego namierzania danego telefonu, ktore, instalujac nowe aplikacje, maja dostep do wszystkich danych z naszego telefonu, pisanie o tym, ze fejs jest zagrozeniem prywatnosci jest po prostu smieszne. Cos takiego jak prywatnosc w sieci nie istnialo, nie istnieje i istniec nie bedzie, wiec czemu tu zagrazac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować