Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pecetowy Battlefield 4 na najwyższych ustawieniach wygląda tak

46 postów w tym temacie

"Cudowne" efekty.. zwłaszcza dwie "idealne płaskie" textury krwi na ziemi i obok na murze(filarze). jak to jest grafika na ultra.. to w cale nie jest taka piękna. Większe wrażenie graficzne zrobił na mnie Crysis 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czego wy wymagacie od wersji Alpha? Widać, że połowa otoczenia nie jest oteksturowana. Co nie zmienia faktu, że jakiegoś wielkiego WOW nie będzie względem BF3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ludzie czego wy wymagacie od wersji Alpha? Widać, że połowa otoczenia nie jest oteksturowana.
> Co nie zmienia faktu, że jakiegoś wielkiego WOW nie będzie względem BF3.

Pamiętasz alphe Battlefielda 3 ? mapa Operacia Metro wyglądała wtedy tak samo jak do tej pory, nic nie zmienili więc z BF4 będzie tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mogli by chociaz zrobić slady stóp na ziemi i tym szarym pyle (co pomagało by w śledzeniu przeciwnika ;) )

ślady mogły by znikać powoli kilkanaście metrów za graczem i szybciej po jego śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w becie/alfie BF3 było wszystko takie samo jak po premierze.. poprawili tylko kilka błędów a dodali inne... tu będzie tak samo, nie ma co liczyć na "polepszenie" się grafiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"....i wszechobecny syf robią świetne wrażenie."

Szkoda, że jak byłem młody, to moja Mamcia tak nie uważała ;)
No dobra, może robiło to na niej wrażenie, ale na 100% nie świetne.


btw. jak możecie oceniać taką wersję gry? Nawet przy ukończonej, "wow" jak przy BF3 bym się nie spodziewał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest filmik ze wczesnej wersji gry wiec nie ma tu dopracowanej grafiki takiej co bedzie w pelnej finalnej wersji:)

na targach E3 byly pokazy i tam gra wygladala sporo lepiej na PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, uwaga... a grze grafika to nie wszystko. Mogę grać nawet na najniższych ustawieniach, aby tylko ona mnie nie rozpraszała podczas grania po sieci, nie obciążała zbytnio sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze ta seria straciła największy i i chyba jedyny atut jaki miała, grafike teraz to albo nadrobią grywalnością albo fabułą bo nic nie będzie z tego wielkiego BFa. Zresztą dawno nie grałem w BF-a więc mi to zwisa jak gra wygląda może dla gimbusów to istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ludzie czego wy wymagacie od wersji Alpha? Widać, że połowa otoczenia nie jest oteksturowana.
>
> > Co nie zmienia faktu, że jakiegoś wielkiego WOW nie będzie względem BF3.
>
> Pamiętasz alphe Battlefielda 3 ? mapa Operacia Metro wyglądała wtedy tak samo jak do
> tej pory, nic nie zmienili więc z BF4 będzie tak samo

pamiętam. i nie pamiętam, żeby tam były braki tekstur etc. więc gadasz bzdury.

> Znów trzeba wystrzelać cały magazynek żeby zabić jedną osobę, a hitboxy to jakaś żenada.

1. to alpha. już mówili, że ttk jest zawyżone żeby ludzie nie zdychali na e3 co chwilę.
2. akurat ludzie mówią, że chyba najlepsze hitboxy w serii...

ale lepiej nic nie wiedzieć i gadać bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale też, powiedzmy sobie szczerze, nie można wszystkiego usprawiedliwiać tym, że jest to alpha. Alpha ArmA III wyglądała nawet mogę powiedzieć trochę lepiej, choć jedna i druga gra na inne aspekty stawia. Najgorzej będzie, jeżeli ta alpha będzie betą, a potem się okaże że pełna wersja faktycznie będzie podrasowanym BF3, w którym mało co się zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiekszosc ludzi ma za slabe kompy zeby nawet bf3 poszedl w full opcji. to jest ten sam silnik tylko podrasowany, wiec duzego przeskoku graficznego nie bedzie bo nie ma takiej potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować