Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zimowa ofensywa w świecie Warhammer 40,000

23 postów w tym temacie

Kurde ja też bym pognał ale mam pewien problem z podstawką. Giera mi się zacina, ale w bardzo specyficznych momentach, mianowicie kiedy jest jakiś dźwięk na przykład wystrzał z karabinu czy speech jednostki. Ten problem występuje na maszynie pIV 3 ghz 1giga ramu i radeon 9800 pro. Co dziwne, giera na średnich detalach chodzi przyzwoicie bez tego blędu na celeronie 2ghz 256 ram i radeonie 9000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 16:56, Konrad512 napisał:

Mam takie pytanie, czy ta giera jest grywalna? I czy pojdzie mi na P3 1Ghz 512 RAM Radek 9000? :P


Niby wymaganie co do prcka są wyższe to będzie chyba dało się grać. Zawsze pozostaje jeszcze podkręcanie procesora :P Polecam zmienić kartę graficzną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zagrałem w demko i muszę przyznać, że na razie Gwardia Imperialna mnie nie korci. Ich podstawowa jednostka jest strasznie słaba (nawet po ulepszeniach i zwiększeniu oddziału). Sam jestem przyzwyczajony do gry Space Marines u których maksymalnie upgrad''wany skład jest siłą z którą trzeba się liczyć.

Skończę podstawkę to pomyślę o rozszerzeniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanko do tych ktorzy kupowali Winter Assault w sklep.gram.pl w PRE - ORDER, bo wyslalem zamowienie, zaznaczylem by paczka byla dostarczona mi przez kurira, potwierdzilem zamowienie, i... te 18wPLN zostalo mi odebrane, a potwierdzenia wyslania paczki z cdprojektu jak niema tak niema, tak samo nie widac kuriera, napisalem maila do biura obslugi cdprojektu i mi nie odpowiedziano, wiec czy wam potwierdzono wysylke czy rowniez nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 17:27, Dark Templar napisał:

Ja zagrałem w demko i muszę przyznać, że na razie Gwardia Imperialna mnie nie korci. Ich podstawowa jednostka jest strasznie
słaba (nawet po ulepszeniach i zwiększeniu oddziału). Sam jestem przyzwyczajony do gry Space Marines u których maksymalnie
upgrad''wany skład jest siłą z którą trzeba się liczyć.

Skończę podstawkę to pomyślę o rozszerzeniu :D



I tak ma być. W oryginale Imperiale to zwykli ludzie, szeregowi żolnierze. Majabronicsię do czasu, ażprzybędą Marines i pozamiatają. Marines sągenetycznie modyfikowanie, żołnierze gwardii już nie. Ale za to Marines nie maja Bazyliszków (ich zasieg powala) i Baneblade''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że już jutro dostanę przesyłkę od gram.pl, inaczej nie kupię chyba już tu więcej (w Playu dostawałem często przesyłkę następnego dnia i to zwykłą pocztą).

Hm, w następnym dodatku mogliby dodać Dark Eldarów. W końcu musi być równowaga między Ładem i Chaosem ;) Spójrzmy tak: masowi(Gwardia/Orkowie), elitarni (Marines/Chaos Marines) i wyspecjalizowani (Eldar/Dark Eldar). To by było logiczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 00:21, zoliber napisał:

Ktoś widział może tańszą niż sugerowana cene?

Jeżeli w pobliżu twojego miejsca zamieszkania jest Media Markt to tam poszukaj, przeciętnie gry zą ok 10 złotych taniej niż np w Empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 17:41, Bomb a Dil napisał:

mam takie pytanko do tych ktorzy kupowali Winter Assault w sklep.gram.pl


Ja miałem identyczną sytuację: zamówiłem w dniu startu strony i mimo odebraniu PLN nie dodał mi gry do koszyka - sparwdź czy w zakładce moje zamówienia czy w tej pozycji jest obrazek pudełka gry (u mnie nie było mimo że adres i naliczona kwota była ok).

Wysłałem formularz pomocy technicznej (na załatwienie sprawy czekałem 2 dni czyli dość szybko)j i odpowiedziano mi, że niestety nie mogą zrealizować zamówienia (pusty koszyk), ale po wymianie maili zwrócono mi wPLNy a grę zakupiłem w EMPIKU. Możesz również złożyc jeszcze raz zamówienie ale zadbaj najpierw o zwrot poprzednio naliczonych wPLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postawowa wersja gry działała u mnie na max detalach, co prawda dosyć skokowo, ale jak ne 800 MHZ, 384 RAM i Radeon 9200 i tak nieźle!No to pora na kupno dodatku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować