Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czy dla Wii U jest jeszcze szansa?

17 postów w tym temacie

Nie wiem jak z Wii U, ale Vita raczej na pewno wyjdzie na swoje. Dlaczego? Bo Sony rozdaje za free gry na tę konsolę (pod warunkiem, że opłaci się abonament). Jeszcze nie mam Vity, a już mam na nią z 7 gier. Czekam po prostu na gamescom, żeby się przekonać czy nie zapowiedzą na koniec roku jakiś innych bajerów (biała Vita byłaby bardzo mile widziana).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Wii U kosztowało by z max 700zł to bym się skusił. Ale obecna cena jest po prostu śmieszna i nic dziwnego że słabo idzie sprzedaż. I tak raczej zakupie Ps Vite ponieważ jest dużo tańsza a i gier ma więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Wii U kosztowało by z max 700zł to bym się skusił. Ale obecna cena jest po prostu śmieszna i nic dziwnego że słabo idzie sprzedaż. I tak raczej zakupie Ps Vite ponieważ jest dużo tańsza a i gier ma więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

blabnlabla wii u zle sie sprzedaje blablabla
matko, który to już news o tym w ciągu ostatniego miesiąca? trzeci? Z 3ds też tak było, newsy na gramie tylko przez pierwszy rok gdy było źle plus podnieta jak to PSVita zaraz go zmiecie, i co? 3ds dostał gry i się odbił, vitę zaraz będą dołączać jako gratis do płatków śniadaniowych byle pozbyć się śmiecia zalegającego w magazynach. Iwata doszedł już do odkrywczego wniosku, że żeby konsola się sprzedała muszą być na nią gry i część z nich ma być już na jesieni, toteż czekajmy kurna do tej jesieni, a nie znowu podniecanie się tymi samymi statystykami sprzed dwóch miesięcy.
czemu nie "studium zwycięstwa, czyli historia sukcesu 3DSa co vicie się nie kłaniał"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem jak z Wii U, ale Vita raczej na pewno wyjdzie na swoje. Dlaczego? Bo Sony rozdaje
> za free gry na tę konsolę (pod warunkiem, że opłaci się abonament). Jeszcze nie mam Vity,
> a już mam na nią z 7 gier. Czekam po prostu na gamescom, żeby się przekonać czy nie zapowiedzą
> na koniec roku jakiś innych bajerów (biała Vita byłaby bardzo mile widziana).

Nie ulega wątpliwości, że Sony ma szerszą paletę możliwości oddziaływania na sprzedaż Vity, zwłaszcza w perspektywie premiery PS4. Tym niemniej na razie sytuacji konsolki jest daleka od wymarzonej, a ja jestem niemal pewien, że włodarze firmy robią zwyczajnie dobrą minę do złej gry (wiara w prawdopodobną skądinąd poprawę sytuacji to osobna sprawa).

dark_master -> to nie news, tylko felieton, a to zasadnicza różnica. to po pierwsze. po drugie, czy trzy newsy dotyczące sprzedaży Wii U na przestrzeni miesiąca to naprawdę natężenie niemożliwe do zniesienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi znudził się wieczny wyścig podespołów konsol MS i Sony, więc postanowiłem dać szansę Nintendo. I nie zawiodłem się. Wii U jest o wiele fajniejsze w praktyce niż na papierze.

A polityka Nintendo to już inna sprawa. To co robią w Polsce to jakieś żarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gdyby Wii U kosztowało by z max 700zł to bym się skusił. Ale obecna cena jest po prostu
> śmieszna i nic dziwnego że słabo idzie sprzedaż. I tak raczej zakupie Ps Vite ponieważ
> jest dużo tańsza a i gier ma więcej.

Wii U nowe można nabyć za 799zł wersję z 8 gb lub za 1350 32 gb, ale jak ktoś chce pograć to ta za 799zł jest idealna by nie przepłacić - drogo ?
Ps Vita kosztuje około 840zł, 799 < 840.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2013 o 12:59, Finger00 napisał:

Mi znudził się wieczny wyścig podespołów konsol MS i Sony, więc postanowiłem dać szansę
Nintendo. I nie zawiodłem się. Wii U jest o wiele fajniejsze w praktyce niż na papierze.

A polityka Nintendo to już inna sprawa. To co robią w Polsce to jakieś żarty


Tak już jest, skoro mają w Polsce zer... to znaczy tylko jednego klienta. A trudno się i temu dziwić, skoro newsy na Polskich portalach dotyczą głownie tego "Czy dla Wii U jest jeszcze szansa?". To po prostu produkt nie skierowany na zachodnie rynki tak jak PS3 czy Xbox, a my piszemy o nim tak, jakgdyby miał z nimi rywalizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nintendo zawsze dbalo o to, by mieli wszyscy. W tej chwili jest inaczej, popularnosci wiec ubywa. No i wciaz brakuje system-sellerow, za dawnych lat pojawialy sie blizej premiery, by podtrzymac hype, a teraz?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie powiedziałem jedno, wyjdzie następca Xenoblade od Monolith Soft to wtedy i tylko wtedy zakupię WiiU. Tak, jestem to wstanie zrobić dla jednej gry, o ile ta gra będzie przynajmniej tak dobra jak Xenoblade. A wtedy już na 100% będzie parę innych ciekawych gier :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście myślę że N przemyśli strategię i wyjdzie na swoje, co zresztą nie raz pokazali. Jednocześnie chciałbym zaznaczyć że Wii nigdy nie widziałem w bezpośrednim starciu z PS i XBOXem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daliby Pokemony PEGI 18+ i biorę WiiU w ciemno.

EDIT: Zapomniałbym. Jeśli nie będzie na PS3, to jeśli na WiiU przetłumaczą Yakuza 1&2 HD Collection, to też bym brał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ciekawi mnie jak sprzedaż Pikmina 3 wygląda...

faktem jest, że "czekałem" na tę grę prawie 10 lat i byłem nieźle zajarany. Nie zdążyłem jeszcze przejść, ale mi się podoba - no i aspekt może dziwny, ale też mi się podoba - mogę pójść do kibla z Wii U, bo przełączam grę w tryb wyświetlania na padlecie i gram jak na dużym handheldzie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować