Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polski RPG Lords of the Fallen na fantastycznym trailerze! Są też soczyste screeny

25 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

CI Games podczas gamescomu 2013, zgodnie z obietnicą, zaprezentowało Lords of the Fallen, RPG-a, nad którym obecnie pracuje Tomasz Gop. Łapcie ostre jak żyleta screeny i zwiastun.

Przeczytaj cały tekst "Polski RPG Lords of the Fallen na fantastycznym trailerze! Są też soczyste screeny" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Styl mocno blizzardowski, ale to tylko in-plus. Bez gameplay''a nie ma jednak o czym mówić. Piękna wizja, by za te 10-15 lat Kraj Kwitnącej Jabłoni był mocnym ośrodkiem deweloperskim...oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2013 o 15:40, Greg_Ciezak napisał:

Styl mocno blizzardowski, ale to tylko in-plus.

Dokładnie to samo mi na myśl przyszło. Można było to dostrzec już na wcześniejszych screenach, które były zdaje się prezentowane na E3. Te miecze, grubaśne zbroje i mocarny bohater. Też uważam, że to plus. Czekam i bardzo cieszy mnie fakt, że gra powstaje na PS4. Liczę, że zaraz obok Wiedźmina byłby to kolejny wielki polski hit :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer, trailerem, mi przypomina właśnie Dark Souls ze szczyptą trailera z Warhammer: Mark of Chaos. Wizję mają bardzo dobrą, miejmy nadzieję że grywalność będzie dobra i płynna, a wtedy cóż, być może dorobią się i kultowych figurek do gier "planszowych" jak w kuźni Warhammera. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard pelna geba! Co prawda bez gameplaya ciezko jakkolwiek to ocenic, ale trailer mnie zaciekawil. Mam nadzieje ze wyjdzie z tego cos ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Genialne. Jako wielki fan gier akcji RPG, mam obowiązek zagrać w tą grę gdy tylko zostanie wydana. Po tym trailerze jestem w stanie stwierdzić, że raczej się nie zawiodę. Ciesze się tym bardziej, że ostatnio twórcy nie kwapią się do tworzenia zbyt wielu RPG-ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez rewelacji...
To juz wszystko gdzies bylo...
Mix wow-a z darkaiders....

Poczekamy na efekt koncowy i ocenimy czy Tomek Gop rzeczywiscie jest tak rewelacyjny czy tez to byla zasluga cd projekt red....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2013 o 21:29, bondx napisał:

Poczekamy na efekt koncowy i ocenimy czy Tomek Gop rzeczywiscie jest tak rewelacyjny
czy tez to byla zasluga cd projekt red....


Gier, nie licząc skromniejszych indyków, nie robi jeden człowiek od wielu lat. Tomek przy W2 działał głównie w marketingu, dlatego jest dzisiaj jednym z lepiej rozpoznawanych Polaków w branży. Wystarczy poczytać listę płac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba, szczególnie ta maska. Zawsze taki motyw miał u mnie plusa. Mam jedynie nadzieję, że 10 razy większe potwory to nie norma i że gra nie bedzie polegała na zabiciu 10 małych 5 dużych i jednego ogromnego i tak to usrania. Zobaczymy z resztą jaka będzie fabuła tej gry. Może uniwersum mnie zadowoli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować