poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

e nie... volvox miał chyba szybciej O_o tak po roku (do tego na modemie wtedy jechał - ja zresztą też ;) )... no OK, może z wielkanocą to faktycznie zbyt "piękne" założenie było, ale półtora roku to nie potrwa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze mówiąc nie pamiętam po jakim czasie miałem własny tytuł..ale z tego co pamięam to chyba jakoś po ponad roku pisania na forum. Zarejestrowany byłem wcześniej ale pisałem raczej sporadycznie...
...teraz zresztą też....od jakiegoś czasu (dłuższego...kilku miesięcy) czegoś mi tu po prostu na tym forum brakuje... :/// Nie przyciąga mnie już ono codziennie tak jak dawniej, kiedy to sprawdzałem kilka razy dziennie co się dzieje na forum i można było w jakiś sposób ogarnąć większość nowych wątków....teraz za duży natłok jest chyba tych wszystkich tematów począwszy od typu: "Dlaczego ogórki są zielone" po "Czy Bóg istnieje" .... brak mi klimatu sprzed roku, dwóch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz za duży natłok jest chyba tych wszystkich tematów począwszy od typu: "Dlaczego ogórki są zielone"

Dnia 27.10.2005 o 14:37, S4jm0n napisał:

po "Czy Bóg istnieje" .... brak mi klimatu sprzed roku, dwóch...

Teraz masz jeszcze tematy o papierze toaletowym i pastach do zębów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja się dorobiłem po czterech(!) latach - po prostu pewnego dnia zobaczyłem że mam tytuł "Własny tytuł" ;]
... a to dlatego że miałem nawet półroczne przerwy (np. jak jeszcze modem miałem ;] )

teraz fakt - że forum ZUPEŁNIE się przeobraziło na gorsze... eej... a może założymy mafię na słowackoczeskim forum? :)

http://www.cdprojekt.cz/forum_post.asp?sid=53&page=last

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poważnie? polska? O_o nie zauważyłem (właściwie to dopieroco sobie przypomniałem że z dawien-dawna mam tam konto ;] )

aaa... shit... niezamierzona zbieżność słówek :P nie chodzi mi o "mafię-grę" tylko ogólnie o powrót na stare śmieci - ciekawe czy admin czeskosłowackieo forum CDP by się obraził ;] kNOT wyjaśniłby mu co i jak ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 15:32, DEViANCE napisał:

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale Mafia już istnieje na tym forum.

To moze najdziemy jakiegos chentego, ktory poprowadzi tam kolejna edycje ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propos mafii choć to offtop tutaj ale inni się nie boją to i ja (a tam pisać nie wolno bo edycja idzie).
Dla mnie pomysł nowy i kompletna bomba. Nie startuję bo jak czytacie jestem w tym nowy ale całą FM przeczytałem (czyli półtorej edycji będzie) no i "wkręciło" mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 16:20, GeoT napisał:

/.../Nie startuję bo jak czytacie jestem w tym nowy ale całą FM przeczytałem (czyli półtorej edycji będzie)
no i "wkręciło" mnie :)


Żałuj, synu, żałuj :) Gra wciągnie Cię jak bagno, oczywiście jak wczujesz się w role.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 16:24, DEViANCE napisał:

> /.../
Żałuj, synu, żałuj :) Gra wciągnie Cię jak bagno, oczywiście jak wczujesz się w role.

A ile postów przy okazji... Momentami wyprzedza wątek o tytułach i pewnie niezadługo wyprzedzi go na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 16:29, KrzysztofMarek napisał:


A ile postów
przy okazji... Momentami wyprzedza wątek o tytułach i pewnie niezadługo wyprzedzi go na stałe.


Jak się zacznie 3(51) edycja to na pewno wyprzedzi i stanie na czele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 16:31, DEViANCE napisał:

> /.../
Jak się zacznie 3(51) edycja to na pewno wyprzedzi i stanie na czele.

Że wyprzedzi, to pewne, ale czy na stałe? Szowinistyczna Loża Szyderców (przemianowaliśmy, ale szyldu nie zmieniamy) też się rozwija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 16:39, KrzysztofMarek napisał:


Że wyprzedzi, to pewne, ale
czy na stałe? Szowinistyczna Loża Szyderców (przemianowaliśmy, ale szyldu nie zmieniamy) też się rozwija...


Zobaczysz, że na stałe. Wiem jak wygląda sytuacja w tym topicu. Ale FM przyciąga graczy i nie starcza miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 16:31, DEViANCE napisał:

Jak się zacznie 3(51) edycja to na pewno wyprzedzi i stanie na czele.


A tak w ogóle jaki na starym forum temat miał naj więcej ? ;) Chyba siedziba bractwa? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było wtopy dobrze napisałem, że wszelkie komentarze o aktualnej edycji zabano ... ups zabronione?? Bo małbym kilka pytań??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 16:52, Vaxinar napisał:

A tak w ogóle jaki na starym forum temat miał
naj więcej ? ;) Chyba siedziba bractwa? ;)

Tylko którego?
Zdaje mi się, że w pewnym momencie BMMiM prześcignęło BSS, ale nie wiem na pewno i czy na stałe.
Inne popularne wątki to Kwasy i właśnie FM. Ale jak to szło w kolejności pod względem ilości postów nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 18:43, Phantom Lord napisał:

Witam mam pytanko czy degrada "Bumelant" da sie go jakos odpracowac zeby wskoczyc na wyszy tytuł ???
bo juz niepamietam
jak było na starym forum

Tak. Nie podpadać już więcej poprostu a poczasie ranga się podniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się