poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2006 o 13:37, BlackBomb napisał:

Mam taką małą sugestię może ktoś założy temat BlackBomb bo trochę tu zaśmiecamy???


skoro nawarzyłeś piwa to sam je teraz wypij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ponownie! Tęskniliście za mną? ;-)
Parę dni byłem odcięty od netu. Realny świat jest straszny. Można powiedziec, że zostałem zmuszony do łyknięcia niebieskiej pigułki. ;-)
Ale widzę, że mnie nikt nie zdetronizował w statystykach. Ojjj się nie przykładacie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Wczoraj ktoś mówił o jakimś teście czy coś takiego. Ja zauważyłem że mnie wogóle nie ma w kategorii średnia ilość postów na dzień ani ilość postów top 500. Bo na stronie głównej rozumiem - najwięcej postów to jeszcze nie napisałem. Czy to o to chodziło????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wiem o co chodziło Vilmarowi... dla skuteczności jego eksperymentu nie powiem o co chodzi, ale powiem, że dobry pomysł. Czy tylko ja się domyśliłem o co chodzi z tym eksperymentem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 14:29, Abi Dalzim napisał:

Wygląda na to, że Vil wykluczył Cię ze statystyk :)



I zrobił dobrze - w końcu się skończyło = > Znowu widzę normalne liczby postów - i żadnej pogonii. Jak widzimy po jednym z wcześniejszych postów kolegi BlackBomb ocenia użytkownikó tylko po ilości postów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 14:32, upiordliwy napisał:

I zrobił dobrze - w końcu się skończyło = > Znowu widzę normalne liczby postów - i żadnej
pogonii. Jak widzimy po jednym z wcześniejszych postów kolegi BlackBomb ocenia użytkownikó
tylko po ilości postów ;]


A kim jest ten Vil czy coś. Dlaczego on może mnie wykluczyć ze statystyk??? Na długo i czy to naprawdę o to chodziło??? A mogę zostać moderatorem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc proponuję, aby za przykładem Vilmara przestać dalej komentować przypadek,
może wreszcie w wypowiedziach tego użytkownika zaczną się zdażać bardziej rzeczowe
i sensowne wypowiedzi składające się więcej niż jednego zdania i to nawet nie złożonego.



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 14:35, BlackBomb napisał:

> I zrobił dobrze - w końcu się skończyło = > Znowu widzę normalne liczby postów - i
żadnej
> pogonii. Jak widzimy po jednym z wcześniejszych postów kolegi BlackBomb ocenia użytkownikó

> tylko po ilości postów ;]

A kim jest ten Vil czy coś. Dlaczego on może mnie wykluczyć ze statystyk??? Na długo i czy
to naprawdę o to chodziło??? A mogę zostać moderatorem???



Hehe , widać że jesteś jeszcze młodym użytkownikiem for i nie potrafisz z nich poprawnie jeśli chodzi o regulamin korzystać - dlatego też odsyłąm Cię do koniecznej lektury regulaminu tego forum.

1. Vilmar jest użytkownikiem, jednym z nas. To on stworzył statystyki i on je pielęgnuje - za co wielkie mu dzięki:) . Widzisz , gdybyś choć trochęczytał nasze posty to wiedziałbyś że te statystyki są nieoficjalne , moderowane przez Vilmara właśnie a do tego nie majażadnego wpływu na forum czy statusy.
2. Dlaczego może wykluczyć Ciebie ze statystyk - choćby dlatego że psizesz krótko i ebz sensu po czym nie słuchasz dobrych rad kolegów z forum.
3. Nie wiem o co pytasz w pytaniu numer 3 wiem jednak że chodzi o to że nas notorycznie nie słuchasz a piszesz dalej dużo i bez sensu.
4. Moderatorem nie możesz zostać ot tak sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 13:55, HumanGhost napisał:

Witam wszystkich ponownie! Tęskniliście za mną? ;-)
Parę dni byłem odcięty od netu. Realny świat jest straszny. Można powiedziec, że zostałem zmuszony
do łyknięcia niebieskiej pigułki. ;-)
Ale widzę, że mnie nikt nie zdetronizował w statystykach. Ojjj się nie przykładacie. ;-)



Nikt Cienie dogonił , jednak w statach na miesiąc nie jesteś pierwszy ;) Czuje, żę teraz będzie nadrabianie . Oby nie takie jak kolega wykluczony ze statów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się