poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2006 o 18:09, BlackBomb napisał:

Przykro mi nie. No dobra robimy głosowanie(5 pierwszych opstów się liczy). Mam się zachowywać
jak user ideał czy jak BlackBomb???


Najlepiej zachowuj sie jak normalny człowiek który rozsądnie udziela się na forum na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i stalo sie ... moderzy/admini zawiesili na Tobie Wszechwidzace Oko ( hmm ... za duzo myslenia o TYHE ?).
Teraz juz im nie umkniesz ... lepiej ochlon odrobinke ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 18:43, paweusz napisał:

Myślę, że i "inni" powinni przystopować. Moderatorom się nie spodoba, to że pisane są tu posty
wyłącznie o jednym forumowiczu.


Po prostu inni dają się w prosty sposob prowokowac, a chlopak wlasnie na to liczy... Nie odzywac sie unikac moze zacznie pisac normalnie w koncu bo to juz lekka przesada , przeciez piszemy tu o statusach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak o statusach to proponuje zrobic plebiscyt na nazwe statusu równemu księciu.Trochę już tego było, ale może CD-Projekt czymś się zasugeruje? Chyba, że już mają z nazwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 19:48, gloody napisał:

Jak o statusach to proponuje zrobic plebiscyt na nazwe statusu równemu księciu.Trochę już tego
było, ale może CD-Projekt czymś się zasugeruje? Chyba, że już mają z nazwę.


Ciekawy pomysł, ale ja bym proponował na najfajniejszego usera. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To po pierwsze wiadome (ja :P), po drugie już jest temat rankingu na najfaniejszego forumowicza. Ok ja myślę, że po Przewodniczącym mógłbybyc Sędzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 19:48, gloody napisał:

Jak o statusach to proponuje zrobic plebiscyt na nazwe statusu równemu księciu.Trochę już tego
było, ale może CD-Projekt czymś się zasugeruje? Chyba, że już mają z nazwę.



Była już wcześniej propozycja prezes i sekretarz ale mi się wydaje, że dla klimatu
odpowiedniejsza byłaby Dyrektor
Jakie są wasze propozycje.
Mozliwe, że CDP już nazwę ma w zanadżu, ale też może jeżeli Forumowicze wielogłośnie (celowo nie chciałem użyć określenia jednogłośnie)
zaproponują jakiś odpowiedni tytuł, to może zostanie przyjęty przez Adminów CDP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 18:41, buras napisał:

No i stalo sie ... moderzy/admini zawiesili na Tobie Wszechwidzace Oko ( hmm ... za duzo myslenia
o TYHE ?).
Teraz juz im nie umkniesz ... lepiej ochlon odrobinke ... :D


Nie rozumiem. Mozesz mi to wytłumaczyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Dnia 28.04.2006 o 20:03, BlackBomb napisał:

Nie rozumiem. Mozesz mi to wytłumaczyć??



Skoro burasa nie ma obecnie na forum postaram ci się odpowiedzieć, bo widzę, że dałeś się neico wciągnąć
w klimat i magnes tego Forum, a jesteś uzytkowiniem wciąż odd niedawna.
Kto pyta nie błądzi. Na Forum jest sześciu Moderatorów, których zadaniem jest pilnowanie porządku,
na tym Forum zgodnie z przyzwoutością ludzką oraz jego Regulaminem.
Ty od dwóch dni zacząłeś wzbudzać zainteresowanie swoją osobą, ale było to zainteresowanie nie do końca "zdrowe", bo pisanie wciąż postów tak naprawdę nic nie daję. Jeżeli chcesz pokazać się teraz z dobrej strony i zmazać, przyklejony emblemat spamera, a przypuszczam, że także na nowo pojawić się w konsekwencji w statystykach prowadzonych przez niezależnego uzytmkownika Vilmara. Zacznij odpowiadać na posty nie tylko w grach internetowych. Udziel, w którymś z tematów któremuś z uzytkownikowi rady z od[powiedzią na jego problem. Nie dość, że poczujesz się lepiej (bo to naprawdę działa, jak widzisz "czujesz", że twoja wiedza staje się przydatna), to jeszcze inni użytkownicy Forum będą o tobie pisać np. w zabawie opisz swojego poprzednika: Black Bomb - super użytkownik pomógł mi przejśc przez misję w takie, a takiej grze, a myślałem,. zę to nie możliwe. Lub np. Black Bomb - choć jest od niedawna ma bardzo dobrą wiedzę na temat kompa, bo myslałem, że będę musiał go wyrzucić, a On mi pomógł, bo między innymi po to się zakłada tutaj tematy.
To Forum jest nowe i kieruje się nieco bardziej pobłażliwymi zasadami co do użytkowników.
Nie chcę się tu za dużo rozwodzić. Przejrzyj ok. dawadzieścia, trzydzieści stron wstecz w tym temacie, będziesz dysponował wieloma odpowiedziami na twoje ciągłe odpowiedzi cechujące nowych użytkowników.

Na starym Forym już po kilku twoich postach w stylu:
Zgadzam się !!!!!!!!!!!!!!!, dostałbyś od razu ostrzeżenie o Moderatora, np. w stylu jakim dostałem sam
od KNOT-a:
Jeżeli nie masz nic do powiedzenia to MILCZ, itd. (do dziś to pamiętam)

Chciałem swoimi wcześniejszymi wypowiedziami ci to przybliżyć, i może w czasie gdy ja pisze tego posta do ciebie ktoś już ci odpowiedziiał. Chcę jeszcze zaznaczyć, że na pewno nikt nie żywił do ciebie urazy, bo nie powinien, chyba nie zalazłeś nikomu za skórę. Nie myśl, że się wymądrzam - staram się tylko udzielić ci rady jako (w domyśle) starszy kolega z Forum.
Jeżeli masz coś do powiedzenia do zapraszam np. do tego tematu:

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=6833&pid=1

ale nie pisz dwóch zdań tylko najpierw się zastanów czego temat dotyczy, przejżyj w nim posty, zastanów się a później się rzeczowo i wyczerpująco wypowiedz (potraktuj to jako treningowa misja i postępuj tak dalej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Dnia 28.04.2006 o 20:03, BlackBomb napisał:

Nie rozumiem. Mozesz mi to wytłumaczyć??




Dla, lepszego wczucia się w to co napisałe w temat podaje ci linka do posta zamieszczonego
do tematu gry, w którą ostatni przygrywam:

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=80&pid=2332

Pamiętaj, nikt tu na nikogo nie szczuje, a po słownictwie twoich postów widać, że stać cię na dużo więcej niż pokazałeś dotychczas. Jeżeli się na minie obrazisz to twoja sprawa, ale ja już poraz otatni odpisuję do ciebie w tym temacie na temat twojej dotychszasowej działalności na Forum. Po prostu czas aklimatyzacji masz za sobą nadszdł czas wtajemniczenia i pokazania się z dobrej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 20:14, Norbi.7 napisał:

YEAH ! Nareszie ! Mój upragniony Brygadzista !!! :D:D


Gratuluje ja też dzisiaj awansowałem:)

gloody:

Dnia 28.04.2006 o 20:14, Norbi.7 napisał:

Jak o statusach to proponuje zrobic plebiscyt na nazwe statusu równemu księciu.Trochę już tego
było, ale może CD-Projekt czymś się zasugeruje? Chyba, że już mają z nazwę.


Moim zdaniem prezes byłby fajny:) Taka nazwa wskazująca wysokie położenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogłaby dojść ranga Chuck Norris - nieosiągalna, ale fajnie brzmi.
I dyrektor (ojciec)
Ten temat polega na rozmowach typu :?
a) Yeah! avansowałem. cool, odlot , no nie mogę, umieram z zachwytów
b) nie spamuj tyle
c) własnie (nazwa czynności ) i postanawiam (nazwa czynności)
d)na pewno polecę, później ty, potem całe forum
e) viele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 21:00, Podpułkownik napisał:

Jak uważacie czy za podawanie stron www w których jest forum np. www.armor.fora.pl jest łamaniem
regulaminu forum i może doprowadzić do degradacji ???



Tez jestem tego ciekaw, bo IMO jezeli ta strona ma zupelnie inna tematyke to nie powinno to byc karane(chyba ze to jakies niecenzuralne strony), ale w regulamninie pisze ze zabronione jest umieszczanie ogloszen i reklam. Mam nadzieje ze jakis MOD albo ktos z CDP naswietli sytuacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się