poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2006 o 11:15, Widek napisał:

smiesznie by bylo gdyby: pierwsza osoba ktora awansowala dostaje status pierwszego sekretarza;)
Druga dostaje drugiego sekretetarza trzecia trzeciego i az do nieskonczonosci xD


Niby fajny pomysł, ale później - 746 Sekretarz ? :D Najlepiej po prostu Sekretarz, albo Sekretarz Partii. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 11:18, Vaxinar napisał:

Gratuluje awansu... :D BUDO SIĘ WŚCIEKNIE


o kurcze :) Dzięki wielkie, jednak pisanie posta co godzinę coś dało:) Jeszcze lekki szok jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 11:25, Piotrek K. napisał:

Co to sie porobilo :/. Juz nawet moderatorzy skladaja gratulacje z powodu awansu :/. Swiat
sie wali ;-(*

Tia, a delegaci komenntują reakcje moderatorów ;) Ja może za 2 miesiące też będę przewodniczącym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 11:29, gloody napisał:

E tam dla mnie Widek zawsze będzie delegatem ;). Lepiej mu do nicka pasowało :P


Popieram. :) Tak się przyzwyczaiłem do tego napisu Delegat pod jego nickiem, że jestem nie mniej zdziwiony od niego. :D Nie myślałem, że on kiedyś awansuje. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 11:36, glizda101 napisał:

Popieram. :) Tak się przyzwyczaiłem do tego napisu Delegat pod jego nickiem, że jestem nie
mniej zdziwiony od niego. :D Nie myślałem, że on kiedyś awansuje. ;P


Hehe ja także, myślałem ze istnieje wieczny delegat :) Ale da się to pokonac, przyzywczaisz się i do tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 11:43, Araondoion napisał:

postanowilem sprawdzic swoje statystyki ;] no coz liczba postow mowi sama za siebie nadchodzi
koniec swiata, muhahah ;]


Heh, mnie też dziś spotkała miła niespodzianka o ile tak mogę to nazwac. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O gratulacje wiedziałem, że będziesz w 10, ale nie sądziłem, że to już przyjdzie ta chwila. Teraz dawałem sobie ręke uciąć, że 7 będzie Budo, a jednak się myliłem. :) Faktycznie Delegat lepiej pasowało do nicka, ale nie bądźmy sentymentalni trzeba brnąć do przodu. :)=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to by Ci chyba pasował Własny Tytuł :) Ale na niego niestety trzeba jeszcze poczekać. Ja narazie walczę o Przewodniczącego. A na to trochę czasu będę jeszcze potrzebował. Budo będzie raczej szybciej ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się