poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 23.03.2007 o 18:26, Klimos napisał:

Nie ma sprawy ;)

Jak nie ma :)

Dnia 23.03.2007 o 18:26, Klimos napisał:

Doszło ostatnio kilku nowych Sekretarzy: Jarzy i sig. i to oni obecnie mają mniej postów niż
A-Cis

Tak własnie to zauważyłem.

Dnia 23.03.2007 o 18:26, Klimos napisał:

Istnieje taka spiskowa teoria, że A-Cis rozpracował system i ze stoperem siedzi ;)

Hehe,a czy przyznał się do niej oficjalnie?
pan m. - ilośc postów nic nie daje,co to za radośc że się najwięcej napisało w Historyjce i ŚŁownej Zabawie?Ja mam tam stosunkowo mało postó łącznie coś około 900,a prawie 2000 zdobyłem w sensownych tematach,więc jka widzisz można ;)
Pediator- maszrację,dla niektóych jest to jak nałóg ;) Ale niektóży się z niego wyrwali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 01:01, A-cis napisał:

Ja tylko w kwestii formalnej: Ile postów wynosi ta norma?

Tak na zdrowy rozsądek wychodzi, że 24 posty na dobę ;)
A właściwie 23 posty, bo trzeba je dodawać co godzinę i (przynajmniej) jedną minutę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 08:50, Abi Dalzim napisał:

> Ja tylko w kwestii formalnej: Ile postów wynosi ta norma?
Tak na zdrowy rozsądek wychodzi, że 24 posty na dobę ;)
A właściwie 23 posty, bo trzeba je dodawać co godzinę i (przynajmniej) jedną minutę.

długo się czeka na Brygadziste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 08:57, Xfazi napisał:

długo się czeka na Brygadziste?


Odpal staty i wybierz kilku userów z tego wątku, a przekonasz sie mniej więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może powtórzę pytanko. Czy ktoś zna link do archiwalnych statów (tych ze starego forum)? Kiedyś były w statystykach, ale teraz już nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 9 dni jestem Brygadzistą i w moim sposobie pisania zauważyłem jedną małą znaczącą zmianę. Od kiedy awansowałem, zupełnie nie piszę już w Quizach ( dopiero dziś napisałem posta w Quizie o serialu LOST i raczej będę robił to raz na dwa tygodnie ). Średnia liczba postów na dzień w moim przypadku wynosi 18.26, ale niedługo drastycznie spadnie, ponieważ od czasu awansu piszę ok. 8 postów na dzień. Jednak jest też dobra strona tej sytuacji, a nawet wiecej:
- z 144 znaków na post średnia podniosła mi się do ok 215 i nadal rośnie ( za miesiąc może osiągnąć 500, ponieważ wypowiadam się w tematach, w których moża się rozpisać )
- forum jest tak zrobione, że liczba postów ma drugorzędne znaczenie i jeśli piszę 1 post na godzinę, dostaję tyle samo punktów, co ten, który napisał 100 postów w tym samym czasie
Co prawda wypadnę z pierwszej dziesiątki ( już nawet wypadłem ) forumowiczów, o największej liczbie postów w miesiącu, ale nie ma się czym przejmować. Więcej nie znaczy lepiej. POZDRo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 10:03, igorinho napisał:

Od 9 dni jestem Brygadzistą i w moim sposobie pisania zauważyłem jedną małą znaczącą zmianę.
Od kiedy awansowałem, zupełnie nie piszę już w Quizach ( dopiero dziś napisałem posta w Quizie
o serialu LOST i raczej będę robił to raz na dwa tygodnie ). Średnia liczba postów na dzień
w moim przypadku wynosi 18.26, ale niedługo drastycznie spadnie, ponieważ od czasu awansu piszę
ok. 8 postów na dzień. Jednak jest też dobra strona tej sytuacji, a nawet wiecej:
- z 144 znaków na post średnia podniosła mi się do ok 215 i nadal rośnie ( za miesiąc może
osiągnąć 500, ponieważ wypowiadam się w tematach, w których moża się rozpisać )
- forum jest tak zrobione, że liczba postów ma drugorzędne znaczenie i jeśli piszę 1 post na
godzinę, dostaję tyle samo punktów, co ten, który napisał 100 postów w tym samym czasie
Co prawda wypadnę z pierwszej dziesiątki ( już nawet wypadłem ) forumowiczów, o największej
liczbie postów w miesiącu, ale nie ma się czym przejmować. Więcej nie znaczy lepiej. POZDRo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ja miałem tak samo. Po awansie na brygadzistę, przestałem pisać w spamerskich tematach. Może zrozumiałem, że jest to złe? Tak w ogóle, to od razu po awansie poczułem, że pisze jakoś mądrzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 10:11, piotrek-heroes napisał:

> Od 9 dni jestem Brygadzistą i w moim sposobie pisania zauważyłem jedną małą znaczącą zmianę.

> Od kiedy awansowałem, zupełnie nie piszę już w Quizach ( dopiero dziś napisałem posta
w Quizie
> o serialu LOST i raczej będę robił to raz na dwa tygodnie ). Średnia liczba postów na
dzień
> w moim przypadku wynosi 18.26, ale niedługo drastycznie spadnie, ponieważ od czasu awansu
piszę
> ok. 8 postów na dzień. Jednak jest też dobra strona tej sytuacji, a nawet wiecej:
> - z 144 znaków na post średnia podniosła mi się do ok 215 i nadal rośnie ( za miesiąc
może
> osiągnąć 500, ponieważ wypowiadam się w tematach, w których moża się rozpisać )
> - forum jest tak zrobione, że liczba postów ma drugorzędne znaczenie i jeśli piszę 1 post
na
> godzinę, dostaję tyle samo punktów, co ten, który napisał 100 postów w tym samym czasie

> Co prawda wypadnę z pierwszej dziesiątki ( już nawet wypadłem ) forumowiczów, o największej

> liczbie postów w miesiącu, ale nie ma się czym przejmować. Więcej nie znaczy lepiej. POZDRo

>


Proszę o usunięcie tego wyżej postu. Z góry dzięki.

No mądrze myślisz, ja bym proponował nawet pisać i po 5 postów. Życzę Delegata i gratuluje awansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Tralalalala ;]

Dnia 24.03.2007 o 10:03, igorinho napisał:

Od 9 dni jestem Brygadzistą i w moim sposobie pisania zauważyłem jedną małą znaczącą zmianę.

Ja od równego 1 miesiąca i 1 dnia ;] Zmianę też zauważyłem...

Dnia 24.03.2007 o 10:03, igorinho napisał:

Od kiedy awansowałem, zupełnie nie piszę już w Quizach ( dopiero dziś napisałem posta w Quizie
o serialu LOST i raczej będę robił to raz na dwa tygodnie ).

Ja w jednym piszę tylko w quizie mianowicie o Oblivionie (średnio 1 post na tydzień , bo teamt się nie rozwija)

Dnia 24.03.2007 o 10:03, igorinho napisał:

Średnia liczba postów na dzień w moim przypadku wynosi 18.26, ale niedługo drastycznie spadnie, ponieważ >od czasu awansu piszę ok. 8 postów na dzień.

Taaak, tutaj nie mam nic do powiedzenia, ponieważ ja mam dopiero 2 - na samym gram.pl byłem od jego startu , czyli jakieś 550 dni, a pisać regularnie zacząlem dopiero w grudniu tego roku ;] Ile piszę na dzień ? Gdzieś koło dziesięciu postów

Dnia 24.03.2007 o 10:03, igorinho napisał:

Jednak jest też dobra strona tej sytuacji, a nawet wiecej:
- z 144 znaków na post średnia podniosła mi się do ok 215 i nadal rośnie ( za miesiąc może
osiągnąć 500, ponieważ wypowiadam się w tematach, w których moża się rozpisać )

U mnie źle, bo zawsze pisałem tak dosyć krótko , dopiero od Brygady zmieniłem się i jakoś te posty są dłuższe (choćby i ten) Z 90 (!) mam 110. To teraz trudno jest podnieść tą średnią, ale próbuję ;] Ogólnie w życiu jestem małomówny co przekłada się na małomówny w postach (tak mi się zdaję )

Dnia 24.03.2007 o 10:03, igorinho napisał:

- forum jest tak zrobione, że liczba postów ma drugorzędne znaczenie i jeśli piszę 1 post na
godzinę, dostaję tyle samo punktów, co ten, który napisał 100 postów w tym samym czasie

I dlatego się cieszę bo spamerem nie jestem ;]

Dnia 24.03.2007 o 10:03, igorinho napisał:

Co prawda wypadnę z pierwszej dziesiątki ( już nawet wypadłem ) forumowiczów, o największej
liczbie postów w miesiącu, ale nie ma się czym przejmować. Więcej nie znaczy lepiej.

Na tym mi w ogóle nie zależy, jest mi to obojętne. Z statystyk to chyba stopień jest najważniejszy, bo pokazuje staż i doświadczenie (nie we wszystkich przypadkach)

Dnia 24.03.2007 o 10:03, igorinho napisał:

POZDRo

TO ja też pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 10:12, milten6 napisał:

Ja miałem tak samo. Po awansie na brygadzistę, przestałem pisać w spamerskich tematach. Może zrozumiałem, > że jest to złe?


Stanowczo stoję murem za Quizami, które nie są złe, a nawet wzbogacają Twoje wiadomości. Nie to co wszelkiego rodzaju "Słowne Zabawy" i "Historyjki", w których ( szczególnie w tych drugich ) spotykam się z postami, zawierającymi... jeden wyraz. Czy to mądre? Aż żal posta na takie bzdety. Nie mam nic do tych co się tam wypowiadają ( robią to nawet Delegaci i Przewodniczący, co mnie trochę dziwi ), ale pisanie jednego słowa, to już małe przegięcie...

Dnia 24.03.2007 o 10:12, milten6 napisał:

Tak w ogóle, to od razu po awansie poczułem, że pisze jakoś mądrzej.


Ja także. Może dlatego, że unikam już nawet Quizów? Pewnie tak... Jest wiele tematów, w których można popisać się wiedzą, nie spamując i pisząc na temat. I własnie w tych wątkach wypowiadania się forumowiczom życzę :D

piotrek-heroes ----> Bardzo miło z Twojej strony :) Delegat czeka mnie dopiero za jakiś czas, ale Ciebie Morfeusz z tekstem: "Jesteś wybrańcem", nawiedzi niebawem... Thx za gratulacje i życzę szybkiego awansu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 10:14, Super gość napisał:

[...] a pisać regularnie zacząlem dopiero w grudniu tego roku [..]


Heh nie ma to jak zacząć pisać w grudniu tego roku :)
Chodziło mi oczywiście o zeszły grudzień - 2006 (mam rację ? Bo już dzisiaj nie jestem niczego pewien ;), jaki mamy rok ? :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 01:01, A-cis napisał:

Ja tylko w kwestii formalnej: Ile postów wynosi ta norma?
Bo nie jestem już pewien ile mam wyrabiać ;-D


To Ty już wiesz. Te legendy o złamaniu systemu i stoperze, to o Tobie słyszałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 11:43, micaa napisał:

Lol, zobaczcie sobie staty użytkownika: Damian14BO - jak można w dwa dni zostać z brygadzisty
delegatem ? ;D

W 2 MIESIĄCE, a nie w dwa dni ;P Trzeba się lepiej przyglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 11:47, ko?nik napisał:

W 2 MIESIĄCE, (...)

I tak szybko. Ja czekałem prawie 4 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 11:49, szerszeń45 napisał:

I tak szybko. Ja czekałem prawie 4 miesiące.

Na delegata? Ja coś ponad miesiąc, chyba nawet półtora. A taka ciekawostka, że ja dłużej czekałem na brygadzistę niż na delegata ;P Ehhh...a teraz na przewodniczącego ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 11:52, ko?nik napisał:

A taka ciekawostka, że ja dłużej czekałem
na brygadzistę niż na delegata ;P

Mnie to mówisz. ;) Ja miałem taką samą sytuację. ;) Zanim zostałem brygadzistą trochę ponad 600 postów napisałem, zaś na delegata już tylko trochę ponad 400. Wyraźnie widać, że to nie od postów zależy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się