poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2007 o 14:57, boduczek napisał:

Tego nikt nie wie,ale za pare miesięcy się o tym przekonamy :) Być może będzie to zdjęcie z
ekipą CDP :P Albo uścisk dłoni od Moderatora (bardzo fajna rzecz).


A czemu za parę miesięcy? Jak KrzysztofMarek się postara to i do końca marca się wyrobi, choć nie wykluczone są pierwsze dni kwietnia, wtedy będzie wszystko wiadome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2007 o 15:06, Modest-Vermin napisał:

A czemu za parę miesięcy? Jak KrzysztofMarek się postara to i do końca marca się wyrobi, choć
nie wykluczone są pierwsze dni kwietnia, wtedy będzie wszystko wiadome.

Czemu.Tak mi się wydaje.Po pierwsze dlaczego według Ciebie pierwszy miałby być KrzysztofMarek? Nie że interesują mnie szczegóły bo też życzę mu awansu(tobie też nie martw się :p ) ,a po drugie Marzec się już kończy,stawiam na Kwiecień-Maj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 15:14, Modest-Vermin napisał:

Zresztą powiem tak, przebiegiem awansów WT będziecie mocno zdziwieni, kto, co, kiedy, jak i
dlaczego :) Bo ja dużo wiem i tyle.


Eeee tam... Pewnie wiesz tyle co Sol powiedziała ;) Byle by to nie było tylko 1 kwietnia. Wtedy nie będę wiedział czy to prawda czy żart. Ale w zasadzie jest to bardzo możliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 19:36, Adamzzz napisał:

Boże - to musi mnie ktoś lubić, żebym awansował? To ja chyba już nigdy nie awansuję!
IMO: herezje.

hehehehe, ktoś kiedyś tak napisał, nie jest to napewno prawda :P nie ma sie co bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 15:54, Sonic1575 napisał:

Ja mam od dawna przodownika.
Nie do końca przekonuje mnie to że bardziej liczy się czas spędzony na forum.
Ale czekam.


Wiesz zależy jak to rozumieć:) Tu nie chodzi o to że masz mieć włączone forum 24 godziny na dobre;) Tylko by pisać posty w odpowiednich odstępach czasowych:) Bo za posty dostajemy punkty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 14:45, rick90 napisał:

Nie wiem czy pamiętasz jakie było podniecenie pierwszym sekretarzem - wtedy jeszcze nieznanym
tytułem.


Pamiętam - jestem starym bywalcem forum :-). Też tłumaczyli, że to tylko parę literek.

WT jest tą rangą której nikt jeszcze nie ma więc się nie dziw. Podniecenie dopiero

Dnia 26.03.2007 o 14:45, rick90 napisał:

spadnie jak będzie "wysyp" własnotytułowców czyli przez pierwszy tydzień lub dwa od osiągnięcia
tego tytułu.


No na pewno. Ale "wysypu się spodziewać narazie nie ma co - dopiero za jakiś miesiąc, lub dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczy się rzeczywiście czas spędzany na forum.Tyle że czas spędzany na forum objawia się poprzez pisanie postów.Możesz być na forum tydzień ale jeśli masz napisane 5 postów to nigdy nie awansujesz na robotnika chociaż siedziałeś na forum 24 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 15:54, Sonic1575 napisał:

Ja mam od dawna przodownika.
Nie do końca przekonuje mnie to że bardziej liczy się czas spędzony na forum.
Ale czekam.


A mnie przekonuje. Niektórzy piszą bardzo mało postów (np. A-cis) i jest Sekretarzem. Tu chodzi o to, aby mało pisać i siedzieć dużo na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 18:29, Sonic1575 napisał:

Ale czy czas spędzony na GSie i ircu się liczy?


Nie do statusu liczy się tylko forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 18:34, Piciambeer napisał:

DŁUGO JESZCZE Będę TYM ROBOTNIKIEM?????

Jeśli będziesz pisał z Capsem (krzyk!) to możesz jeszcze długo być. ;)
Aczkolwiek z robotnika na przodownika nie potrzeba wiele. Postuj regularnie i mądrze a zapewne awansu dostąpisz w niedługim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas spędzony na forum też się liczy, tak ?

Czyli jeśli forumowicze X i Y będą pisać co godzinę posty, (załóżmy że w czasie 24 godzin) z tym, że X będzie siedzieć bez przerwy przez 24 godziny, a Y będzie wchodził tylko na minutę by napisać post, to X awansuje szybciej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim przekonaniu X i Y awansują w tym samym czasie. Był taki okres, że mój PC chodził 24/7. Przy okazji miałem forum włączone. W moim odczuciu nic to nie przyśpieszyło:P Czas spędzony na forum odnosi się raczej do pisania postów co godzinę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 18:58, lukmistrz napisał:

Czas spędzony na forum też się liczy, tak ? (...)

Jeśli dobrze wszystko zrozumiałem to obaj dostaną identyczną ilość punktów a więc awans przyjdzie im tak samo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 19:03, szerszeń45 napisał:

Jeśli dobrze wszystko zrozumiałem to obaj dostaną identyczną ilość punktów a więc awans przyjdzie
im tak samo ...

Jednak stwierdzenie , że bardziej się liczy od częstego pisania postów, czas spędzony na forum , wprowadza pewne watpliwości.Jezeli liczą się tylko posty , to czemu wspomniano o tym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2007 o 18:58, lukmistrz napisał:

Czyli jeśli forumowicze X i Y będą pisać co godzinę posty, (załóżmy że w czasie 24 godzin)
z tym, że X będzie siedzieć bez przerwy przez 24 godziny, a Y będzie wchodził tylko na minutę
by napisać post, to X awansuje szybciej ??

Jeżeli forumowicze x i y znajdują się w moim nicku, to nick awansuje w tym samym czasie :) - a tak na serio: Forumowicz x zapewne awansuje szybciej, zgodnie z zasadą "napisz post, i czekaj (znaczy obserwuj wątki :D) 45 minut".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już wszystko rozumiem.

Troszkę mi żal, bo często wchodziłem na forum i nic nie pisałem, tylko czytałem, byłem przekonany że i tak trochę się punktów nalicza... Ale statusem się nie żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się