poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2007 o 12:00, Trickman napisał:

w jaki sposób można zdobyć te tytuły?

Widze, że jesteś tu nowy. Musisz poprostu pisać i siedzieć na forum. Ale nie spamować tylko pisać i to z głową. Myśle, że jak bedziesz wypowiadal się mądrze, pierwszy awans czeka cią za około 5 dni. Jeśli chcesz możesz zajrzeć do działu "STATYSTYKI" i popatrzeć ile czasu zajmowało gramowiczom wspinanie się na poszczególne stopnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 12:00, Trickman napisał:

w jaki sposób można zdobyć te tytuły?

Dodałbym jeszcze, abyś nie napalał się na tematy typowo spamerskie, które nic nie wnoszą i nabijają tylko posty. Lepiej być mądrym przed szkodą...gdyż ja np. już jestem splamiony postem w "Historyjce"......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja już czekam bardzooo długo, ale mnie to nie martwi, bo wiem, że na każdy awans trzeba poczekać spokojnie - i pisać mądrze, a przede wszystkim z zasadami i na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 12:31, stiffyone napisał:

ja już czekam bardzooo długo, ale mnie to nie martwi, bo wiem, że na każdy awans trzeba poczekać
spokojnie - i pisać mądrze, a przede wszystkim z zasadami i na temat

Na Przodownika się szybko awansuje a na Brygadziste juz trzeba dość troche poczekać. Moim zdaniem jest za dużo odtęp czasowy między tymi rangami. Pewnie już wiesz, że im wyższa ranaga tym dłużej trzeba czekać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2007 o 12:59, Kostka XXL napisał:

Na Przodownika się szybko awansuje a na Brygadziste juz trzeba dość troche poczekać. Moim zdaniem
jest za dużo odtęp czasowy między tymi rangami.


Ale za to wiadomo, że Brygadzista to użytkownik z dość dużym doświadczeniem na forum, a o wyższych stopniach wspominał już nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem

Dnia 24.03.2007 o 12:59, Kostka XXL napisał:

jest za dużo odtęp czasowy między tymi rangami. Pewnie już wiesz, że im wyższa ranaga tym dłużej
trzeba czekać:(

Odstępy wcale nie są zbyt wielkie.Wysokie stopnie są dla forumowiczów wytrwałych i przez długi czas regularnie udzielających się na tym forum.To bardzo dobrze , że jakiś nawiedzony młodzieniec, który po dorwaniu się do klawiatury przez 2 tygodnie piszący gdzie się da i byle co , nie osiąga wysokiego statusu.Potem przychodzi uspokojenie i albo dalej korzysta z forum i z czasem przeskakuje kolejne stopnie, albo odpada , bo się zniecierpliwił.Takich przypadków mieliśmy tu naprawdę sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 11:54, Unreal11 napisał:

Ja na delegata czekałem prawie 2 miesiące ;) Dłuuugo.



Gratulacje, należał ci się, życzę Sekretarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 13:28, KrzychW napisał:

Odstępy wcale nie są zbyt wielkie.Wysokie stopnie są dla forumowiczów wytrwałych i przez długi
czas regularnie udzielających się na tym forum.To bardzo dobrze , że jakiś nawiedzony młodzieniec,
który po dorwaniu się do klawiatury przez 2 tygodnie piszący gdzie się da i byle co , nie osiąga
wysokiego statusu.Potem przychodzi uspokojenie i albo dalej korzysta z forum i z czasem przeskakuje
kolejne stopnie, albo odpada , bo się zniecierpliwił.Takich przypadków mieliśmy tu naprawdę
sporo.

Dobrze to ujołeś.
Wiem o tym że niektórzy to tylko piszą w tematach typu "słowna zabawa" i myślą że jak będą spamować i pisać 100 postów na dzień to awans szybko dostaną. Tak jak mówisz bardzo często jest spotykane że jakis obywatel pisze byle co i byle jak przez pare dni i widzi, że nic za to nie ma to juz się potem na forum nie pokazuje.
Tak jest dobrze, nic przeciwko temu systemowi nie mam. Ja tylko mówie że duża róznica czasu jest między Przodownikiem a Brygadzistą. Ja szybko awansowałem na Przodownika a na Brygadziste musiałem dużo czekać teraz pewnie na Delegata jeszcze więcej będe musiał czekać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 16:30, milten6 napisał:

Luknijcie na to. Czyżby błąd w systemie. W końcu jak można awansować z brygadzisty na delegata
pisząc jeden post?


Polak potrafi !
Ale chyba to naprawdę jakiś błąd ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 16:34, oski007 napisał:

Ale ten post był w formie żartu a ty bierzesz to na poważnie.


Poważnie, niepoważnie- regulamin jest jasny i tyczy sie wszystkich, na drugi raz zastanowisz się zanim kogoś obrazisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 16:41, Budo napisał:

Poważnie, niepoważnie- regulamin jest jasny i tyczy sie wszystkich, na drugi raz zastanowisz
się zanim kogoś obrazisz.



Postaram się hamować,dzięki za przypomnienie regulaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 16:30, milten6 napisał:

Luknijcie na to. Czyżby błąd w systemie. W końcu jak można awansować z brygadzisty na delegata
pisząc jeden post?


Faktycznie, musi być to błąd systemu tak jak napisał Super Gość, czasem może się tak zdarzyć, nawet komputery są nieomylne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 16:30, milten6 napisał:

Luknijcie na to. Czyżby błąd w systemie. W końcu jak można awansować z brygadzisty na delegata pisząc jeden post?


To jest błąd w statach, w systemie nie widzę żadnych anomalii ;) Z mojej strony mogę powiedzieć, że wygląda mi to na scalenie się postów zdobytych przez Galadina jako brygadzista z postami zdobytymi jako przodownik czyli prawie wszystkie posty zdobyte na statusie brygadzisty staty policzyły jako zdobyte na statusie przodownika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 16:30, milten6 napisał:

Luknijcie na to. Czyżby błąd w systemie. W końcu jak można awansować z brygadzisty na delegata
pisząc jeden post?

Hehe fajny błąd, też chce tak szybko awansować.

------------->knopfler<--------------
Gratulacje z okazji awansu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się