poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2007 o 19:25, Doreczek napisał:

Jedziemy do Ciechanowa, wraz z Adamzzz''em xD Chrum, chrum ...


Do San Marino, czy do Diavolo wolisz? ^^

Dnia 10.06.2007 o 19:25, Doreczek napisał:

Podaj swoje GG :P Po raz pierwszy ktoś zwrócił się na forum, do mnie zdrobieniem "Dorek" thx
:* misiek


Dzięki :* [3659728]

Dnia 10.06.2007 o 19:25, Doreczek napisał:

PS. Zgadnijcie moje imię !! :-P


Dorain of koz

Dobra, EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 18:37, igorinho napisał:

Nie było mnie raptem kilka godzin, a tu takie akcje mają miejsce... Balduran2, Lucas016 i ktoś
tam jeszcze nie mają zbytniego powodu do zadowolenia... Muszę powiedzieć, że zawsze broniłem
Moderatorskiego grona, ale to według mnie jest przesadą...

Dnia 10.06.2007 o 18:37, igorinho napisał:

Temat, w którym posypały się tak
ostre reprymendy powinien mieć jak najszybciej zmienione zasady - zawsze myślałem, że w wątkach
można rozmawiać i karanie za to jest dla mnie co najwyżej nie zrozumiałe...


W przypiętym poście w tym temacie jest napisane jak byk: "Posty, które nie traktują na podstawowy temat, podziękowania za wymienienie na liścielub lament iż nie znajduje się dana osoba w żadnym rankingu - uznajemy za spam i moderator ma prawo ukarać za to". Mimo, iż bardzo lubię Lucasa016, to jednak muszę przyznać Wojmanowi rację - miał prawo to zrobić i zrobił to.

Dnia 10.06.2007 o 18:37, igorinho napisał:

Jak tak dalej pójdzie to z forum odejdzie z połowa użytkowników - tym,
co już to zrobili wcale się nie dziwię...


Jak dostawało się awansy, to było fajnie, ale jak degrada, to już be?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 19:48, Varras napisał:

No wiesz, ja tak samo miałem :). Dwa razy chciałem z forum odejść :D.


Ja miałem 3 degrady, które bardzo bolały, ale nie poddawałem się i ani mi się śniło odchodzić z forum. I nie rozumiem Was, i tak w końcu wrócicie :-), jak już się tu wchodzi to już nigdy się o gram.pl nie zapomni. Nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 19:48, Varras napisał:

No wiesz, ja tak samo miałem :). Dwa razy chciałem z forum odejść :D.


Jeżeli dostałeś degrada np. z robotnika na obywatela albo przodownika na robotnika, to mały pryszcz. Gorzej z degradem z wyższego statusu. Doskonałym przykładem jest morthi - degrad z przewodniczącego (teraz jest brygadzistą), a nadal pisze na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 18:49, boduczek napisał:

A co nazywasz przesdą ? Przestrzeganie regulaminu? Zastanów się gdyby Moderatorzy nie karali by userów
to po miesiącu zrobiłby się tutaj taki Chaos że szkoda słów. Wiesz każdemu jest przykro gdy jego przyjaciel,
kolega, ktoś z rodziny czemuś zawinił i musi zostać ukarany, ale takie są prawa na tym świecie. Za nie
stosowanie się do ogólnie przyjętych zasad i praw ponosi sie karę. Proponuje przemyśleć jeszcze raz tą
sprawe (spróbować zrozumieć że to Modek miał w tym przypadku rację) lub napisać maila z sensownymi
argumaentami tak jak zrobił to ko?nik ,wtedy może uda się coś zmienić.


Karać userów można - jak najbardziej, ale robienie tego pod byle pretekstem nie jest dobrym pomysłem... Balduran2 podziękował kulturalnie za umieszczenie na liście ulubionych forumowiczów ( <-- napisał na temat tak poza tym ) i został ukarany degradem, a posty typu http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=11757&pid=1463 ( pierwszy z brzegu, a i tak bywały gorsze :/ ) przepadają bez echa...

@ Harvenar

Dnia 10.06.2007 o 18:49, boduczek napisał:

Ja im się dziwie. A jak Tobie się nie podoba to też odejdź, nie będę tęsknił. Chłopaki za bardzo balowali,
modek im przyciął nosy to oni już kwiczą i odchodzą. Biedne dzieci...


Odchodzi tylko Lucas016, więc liczba mnoga jest nie na miejscu. Odejść nie odejdę, ponieważ nie czuję takiej potrzeby - po degradzie także, więc się ze mną jeszcze pomęczysz :)

@ edeń
Sądzę, że za kulturalną wypowiedź należało ukarać użytkownika najwyżej ostrzeżeniem - a należy pamiętać, że był to jego ( baldurana2 ) pierwszy taki błąd w tym temacie... Następny powinien być ukarany degradem, czyż nie?

Dnia 10.06.2007 o 18:49, boduczek napisał:

Jak dostawało się awansy, to było fajnie, ale jak degrada, to już be?

Heh rozmawiałem z balduranem2 i powiedział "trudno się mówi", więc nie powiedziałbym, że robi tzw. "be"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 20:06, Adamzzz napisał:

Ja miałem 3 degrady, które bardzo bolały, ale nie poddawałem się i ani mi się śniło odchodzić
z forum. I nie rozumiem Was, i tak w końcu wrócicie :-), jak już się tu wchodzi to już nigdy
się o gram.pl nie zapomni. Nigdy.

No, ja miałem 2 degrady, też o nich nie zapomne. Tfu, miałem dwa degrady, i dlatego o forum nie zapomne! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 17:00, Doreczek napisał:

Hyh w końcu doczekałem się delegata. Cóż, chociaż stopień ale cieszy :D Chrum, chrum teraz
jedziemy na przewodniczącego...

Gratulacje, coś nie widzę cię na tym forum ostatnio (odezwał się "częsty bywalec":P) nie mniej jednak awans zasłużony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie staram się dość szybko dojść do delegata bo im wyższy stopień tym więcej ludzi do ciebie wchodzi na GS-a :) (nie ma zasady, ale z reguły tak jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi już tak nie zależy na liczbie osób odwiedzających mojego gramsajta, bo właśnie za jego reklamowanie dostałem degrada. Nie była to taka typowa reklama ale nie ma się co sprzeczać - mam nauczkę na przyszłość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 08:42, marcincinek15 napisał:

Mi już tak nie zależy na liczbie osób odwiedzających mojego gramsajta, bo właśnie za jego reklamowanie
dostałem degrada. Nie była to taka typowa reklama ale nie ma się co sprzeczać - mam nauczkę
na przyszłość ;)


ach te gramsajty , jak łatwo idize dostac przez nie degrada :P I masz racje trudno i idzie sie dalej :) Wiec życzę powrotu do statusu Obywatela ( nie martw sie szybko nadrobisz to )
i życzę miłego upiekszanai i wielu gramowiczow na tym sajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 08:34, tomoliop napisał:

Ja obecnie staram się dość szybko dojść do delegata bo im wyższy stopień tym więcej ludzi do
ciebie wchodzi na GS-a :) (nie ma zasady, ale z reguły tak jest)

E tam nieprawda :] Ilość odwiedzin IMO zależy jedynie od popularności gramowicza. A popularność zdobywa się pisując w popularnych tematach i zapewne też na ircu. Piszę zapewne, bo ja tam bywam niezwykle żadko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 08:34, tomoliop napisał:

Ja obecnie staram się dość szybko dojść do delegata bo im wyższy stopień tym więcej ludzi do
ciebie wchodzi na GS-a :) (nie ma zasady, ale z reguły tak jest)


A właśnie że nie. Prowadzą nie wiadomo czemu przodownicy, obywatele i delegaci. Wystarczy, że zobaczysz jedyni statystyki na gramsajtach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 11:06, mroczny mrok napisał:

A właśnie że nie. Prowadzą nie wiadomo czemu przodownicy, obywatele i delegaci.


Może sami sobie podbijają statystyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 11:10, Klimos napisał:

Może sami sobie podbijają statystyki?


To oczywiste ;]
Ale proszę o nieofftopienie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja nie jestem takim forumiczem który uwielba jakieś forum oraz pisze regularnie posty. Jednak szkoła i gry w tym przeszkadzają, zaglądam na forum jak czegoś potrzebuję, porady albo cuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się