poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

A to wybacz,nie wiedziałem że nie można ustawić we własno tytułowcu. Widziałem bodajże ktoś miał zamiast Konsul to Konsól,no ale teraz mi się przypomniało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2009 o 14:35, Infes napisał:

To może chcesz zostać? :D Zamiast Sekretarz będzie pisało Wróg Ludu :P Chociaż bliżej
masz do Własny Tytułowiec i wtedy se dasz właśnie ten Wróg Ludu.

Wróg Ludu nie będę mógł napisać bo jest zarezerwowany. Ale mogę np. Wrug Lódó ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 13:14, hobgoblin90 napisał:

ciekawe kiedy awans

Będziesz musiał jeszcze długo poczekać. Oczywiście na 2 poziom to pójdzie szybko( 2 miechy), ale potem coraz wolniej. Aby mieć własny tytuł to musisz pisać sporo i sensowanie, oraz "być" na forum(bo nie tylko za posty dostaje się awans) a do tego długi staż (tak z 5 lat powinno wystarczyć chyba że będziesz bardzo aktywny to może za 3 lata ci się uda). Tego nie wiadomo dokładnie bo system naliczania punktów jest tajny, co z resztą masz napisane na "podpietym" poście u góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2009 o 21:17, Infes napisał:

Widziałem bodajże
ktoś miał zamiast Konsul to Konsól,no ale teraz mi się przypomniało.


http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=158644&n=255&k=7#km

To też byłem ja. Wyprzedając kolejne pytania używałem -> Pżewodniczący, Przewodniczacy, Konsól, Sekretasz, Sekretaż, Przewodnik (zamiennik przodownika), Modelator :P

Wiecej nie pamiętam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 14:46, Furr napisał:

> lol chcialbym miec wlasny tytul, ustawilbym sobie "debil" :D

To w interesujący sposób świadczy o Twojej inteligencji...

lol, ale z ciebie ponurak, na żartach sie nie znasz? a ty co so ie dasz pod awatarem jako podpis, "futro" ? czytalem od dluzszego czasu to forum i zauwazylem, ze wiekszosc ludu tutaj jest chamska i ogolnie ponura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 18:04, hobgoblin90 napisał:

> > lol chcialbym miec wlasny tytul, ustawilbym sobie "debil" :D
>
> To w interesujący sposób świadczy o Twojej inteligencji...
lol, ale z ciebie ponurak, na żartach sie nie znasz? a ty co so ie dasz pod awatarem
jako podpis, "futro" ? czytalem od dluzszego czasu to forum i zauwazylem, ze wiekszosc
ludu tutaj jest chamska i ogolnie ponura


Akurat humor polegający na nazwaniu siebie lub kogoś debilem raczej nie dociera do większości forumowiczów. To co Furr ci odpisał jest prawdą bo żaden rozsądny człowiek w kulturalnym towarzystwie nie używa słów powszechnie uważanych za obraźliwe. Więc ten dowcip nie był śmieszny ani trochę. A jeśli chodzi o to że większość ludzi tutaj jest chamska i ponura, to po prostu świadczy o tym że nie potrafisz z nimi rozmawiać tak jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 18:04, hobgoblin90 napisał:

lol, ale z ciebie ponurak, na żartach sie nie znasz? a ty co so ie dasz pod awatarem
jako podpis, "futro" ? czytalem od dluzszego czasu to forum i zauwazylem, ze wiekszosc
ludu tutaj jest chamska i ogolnie ponura

Taa, mamy też gejów, dzieci różu i zuych spamerów/prowokatorów.

Do wyboru, do koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 18:04, hobgoblin90 napisał:

lol, ale z ciebie ponurak, na żartach sie nie znasz? a ty co so ie dasz pod awatarem
jako podpis, "futro" ? czytalem od dluzszego czasu to forum i zauwazylem, ze wiekszosc
ludu tutaj jest chamska i ogolnie ponura

Haha to tego jeszcze nie słyszałem ... :] widać słabo czytałeś. Albo wszedłeś w jakiś nekrolog czy coś.
Po prostu ludzie są spostrzegawczy i bystrzy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem,pamiętałem Twój avek z DB ;) Zresztą akurat mi na chwile wypadł Twój nick ale ogólnie kojarze Cie na gramie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 19:11, Tyler_D napisał:

To się nazywa degrad a nie awans :-P.



Mniejsza o to :).... A już mogłem być brygadzistą :/ nawet 2x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 19:17, MaccCry napisał:

Tak to jest jak się głupoty wypisuje :P Btw, za co dostałeś te degrady?



Za spam, pierwszy ,wydaje mi się, że trochę niesprawiedliwie, a drugi bo się zezłościłem i napisałem posta "bez treści"
:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ulala, aż przecierałem oczy ze zdumienia przed chwilą;) Oto i nastała era delegatury;) Czyli do końca roku jak dobrze pójdzie to i przewodniczący będzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 17:16, Citkowsky napisał:

ulala, aż przecierałem oczy ze zdumienia przed chwilą;) Oto i nastała era delegatury;)
Czyli do końca roku jak dobrze pójdzie to i przewodniczący będzie;)

Pisz i bądź aktywny co dzień ;] a na pewno nastąpi taka sama chwila jaka miała miejsce dziś ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się