poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Aby widac było mniejwięcej kto jest długo na tym forum. Wysoki status nie daje żadnych specjalnych profitów oprócz tego, że jest czymś mówiącym o doświadczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 12:36, Ratyn-Legia napisał:

po co sa te stopnei "wtajemniczenia"??


W zasadzie po nic- żebyś zobaczył jaki kto jest na forum doświadczony, chociaż to nie zawsze idzie w parze- ale ogólnie im więcej piszesz, tym wyższy masz status (na górze lista).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 13:02, Budo napisał:

> po co sa te stopnei "wtajemniczenia"??

W zasadzie po nic- żebyś zobaczył jaki kto jest na forum doświadczony, chociaż to nie zawsze
idzie w parze- ale ogólnie im więcej piszesz, tym wyższy masz status (na górze lista).



No nie zawsze dosiwadczenie tu decyduje *patrz upior) czasem wpadnie taka zlosliwa rzecz zwana degradem (tai forumowy ded) moderator zdobywa frag a user odnowa musi strzelac headshoty(potsty) mzeby zdobywac fragi (statsy):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 13:35, Ponury rzniwiaż napisał:

No nie zawsze dosiwadczenie tu decyduje *patrz upior) czasem wpadnie taka zlosliwa rzecz zwana
degradem (tai forumowy ded) moderator zdobywa frag a user odnowa musi strzelac headshoty(potsty)
mzeby zdobywac fragi (statsy):))


Ktoś tutaj za dużo gra w CS:S (lub coś temu podobnego :)), ale w sumie dobitnie wyjaśnione, a przecież o to chodzi :D
Co do doświadczenia to przykładem może być Upiór, ale równie dobrze inna osoba będąca na forum od jego początku. Doświadczenie ma? Ma. Na forum jest długo? Długo. Jednak pisze mało i dalej jest np. przodownikiem (mam na myśli tych "wiecznych" przodowników :P) no, a takich przypadków jest mnóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.05.2006 o 14:03, Ninja Seba napisał:

Ktoś tutaj za dużo gra w CS:S (lub coś temu podobnego :)), ale w sumie dobitnie wyjaśnione,
a przecież o to chodzi :D
Co do doświadczenia to przykładem może być Upiór, ale równie dobrze inna osoba będąca na forum
od jego początku. Doświadczenie ma? Ma. Na forum jest długo? Długo. Jednak pisze mało i dalej
jest np. przodownikiem (mam na myśli tych "wiecznych" przodowników :P) no, a takich przypadków
jest mnóstwo.


Ja prze jaks dlugi czas bylklem takim wiecznym przodownikiem:)) ALe wiecznośc mi jak widanie dopisuje;)AaALbo raczej mo dopisuje :) No i zostalem tym brygadzista jskies 2 miechy temu po 160 dniach na nowym forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 15:22, Kamil.i.Maciek napisał:

Przodownik to najgorszy okres taki dłuugi i nudny jest :]....x]

Podobno im dalej tym gorzej :)
U mnie ten okres trwa 39 dni, nie widać końca.
Za to okres, w którym byłem robotnikiem trwał aż 157 dni &] To dlatego że na forum mnie nie było przez ~120 dni ;]
W każdym razie aż tak mi na statusie nie zależy... :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 15:54, fanfilmu.pl napisał:

Podobno im dalej tym gorzej :)


Bo to prawda, im dalej tym coraz gorzej, mi się na Brygadzistę szybko czekało. :)
Największa przepaść, jest między czekaniem z Przewodniczącego na coś, czyli tak jak np ja teraz a czekaniem na własny tytuł. Na WT czekało się na starym forum pół roku, przy dużej aktywności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 15:22, Kamil.i.Maciek napisał:

Przodownik to najgorszy okres taki dłuugi i nudny jest :]....x]



eee tam! Czekanie na brygadzistę to nic:) Czekanie na przewodniczącego to czad!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 16:07, Widek napisał:

Czekanie na przewodniczącego to czad!:)


Tutaj się muszę zgodzić w 100%. Można zwariować nikiedy. Szczególnie jak sie ma dużą ilośc postów a awansu ani widu ani słychu. Ciekawe ile trzeba będzie czekać na kolejny status? Wedle prognoz miał to być czas dość krótki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 16:09, HumanGhost napisał:

Wedle
prognoz miał to być czas dość krótki.

Nie liczyłbym na to :-P Według schematu na każdy kolejny status czeka się proporcjonalnie dłużej. Na Delegata jest to bodaj 2 miesiące, na Przewodniczącego od 3 do 4 miesięcy. Więc na nowy status przyjdzie każdemu Przewodniczącemu czekać jakieś... bo ja wiem 5-6 miesięcy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że okres czekania będzie identyczny jak z delegata na przewodniczącego. Uważam, że system wygląda tak: z obywatela awansujesz bardzo szybko, czas awansu z robotnika i przodownika jest mniej wiecej ten sam. Czas awansowania z brygadzisty i z przodownika jest jeszcze bliższy równości. Teraz mamy doczynienia z III stopniem- z delegata na przewodniczacego i z przewodniczacego na xxx. (przynajmniej tak to w moich statystykach wygląda) Jeżeli piszesz z równą częstotliwością to jeszcze około 1500 postów przed Tobą;) Aż się boję pomyśleć ile będzie trzeba czekać na własny status:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 16:14, Hubi Koshi napisał:

Nie liczyłbym na to :-P Według schematu na każdy kolejny status czeka się proporcjonalnie dłużej.


No wlaśnie podobno nie. Nie chce mi się szukać i liczyć, ale tak ktoś to wcześniej juz zauważył. Bodajże KrzysztofMarek wysunął taką teorię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.05.2006 o 17:59, glizda101 napisał:

A także na Abi''ego, Keroth''a, Widka oraz Modest-Vermin''a. :D Wszyscy mają poniżej 3000 postów.


hehehehe... no ja to widziałem, ale się pytałeś czy "trzeba". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się