poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2006 o 19:29, TYHE napisał:

Uwielbiam, kiedy jeden nieświadomy user tłumaczy drugiemu nieświadomemu (dlaczego nieświadomemu
- trudno zgadnąć, skoro informacja o degradzie jest na forum) i to tłumaczy źle, przez co powstaje
plotka a kolejne osoby nakręcają sie wokół czyjegoś "zdajemisię".

Proszę http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2396&pid=46 .


Dobra. Dzięki za wyjaśnienie, poprostu byłem ciekaw co się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 01:10, Deejay napisał:

Jupi!!! Awans :) Delegat w 40 dni to chyba nie żle...? :)


Gratuluje serdecznie,powiedz jak Ci się udało dokonać tego w tak krótkim czasie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 01:19, Tigrees napisał:

Gratuluje serdecznie,powiedz jak Ci się udało dokonać tego w tak krótkim czasie???


Sam jestem zdziwiony :) liczyłem tak na 1,5-2 miesiące :) Po prostu jestem codziennie na forum i praktycznie o każdej porze. rano coś skrobnę przed pracą, po południu po pracy i wieczorem do poduszki :)

Vormulac - Nie wątpię :) Na pewno rozwaliłby system i codziennie zdobywał max punktów. Wtedy prześcignąłby NAWET ciebie... :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 01:33, Deejay napisał:

Vormulac - Nie wątpię :) Na pewno rozwaliłby system i codziennie zdobywał max punktów. Wtedy
prześcignąłby NAWET ciebie... :P ;)


Ale ja tak. System naliczania nie jest trudny - post co godzina z zegarkiem w ręku. DO tego wystarczy nasze 7 % mózgu, nie trzeba dodatkowych 2 % Einsteina. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 01:33, Deejay napisał:

Wtedy prześcignąłby NAWET ciebie... :P ;)

Zabrzmiało tak jakby do mnie należał jakiś rekord. :)

Vaxinar--->

Dnia 26.11.2006 o 01:33, Deejay napisał:

System naliczania nie jest trudny - post co godzina z zegarkiem w ręku.

Weż poprawkę, że trzeba by być jakimś psycholem by siedzieć i patrzeć na zegarek. "Kurcze, jeszcze 14 minut i dodam posta!!!" Lepsza zabawa to spamowanie gdy nie ma moderatorów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 01:52, Vormulac napisał:

> Wtedy prześcignąłby NAWET ciebie... :P ;)
Zabrzmiało tak jakby do mnie należał jakiś rekord. :)

hehe chodzi o to że powiedziałeś to tak jakbyś chciał sprowokować do spojrzenia w twoje statystyki i przekonania się że byłeś szybszy ;)

Dnia 26.11.2006 o 01:52, Vormulac napisał:

Weż poprawkę, że trzeba by być jakimś psycholem by siedzieć i patrzeć na zegarek. "Kurcze,
jeszcze 14 minut i dodam posta!!!" Lepsza zabawa to spamowanie gdy nie ma moderatorów. :)

No i łatwo takie coś wyczaić moderatorom na przykład. Ja np. przyłapałem Paweusza na cogodzinnych postach w grach forumowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 02:09, Deejay napisał:

No i łatwo takie coś wyczaić moderatorom na przykład. Ja np. przyłapałem Paweusza na cogodzinnych
postach w grach forumowych ;)

Na pewnym japońskim forum o anime, live action itp. rangi dostawałem co 1 post. Po 30 postach dają co 10 jakiś tytuł, od 100 dają ponoć co 100 (nie wiem dokładnie czy 100 ale chyba tak, jeszcze tyle nie naspamowałem :D), powyżej tysiąca to mają tam tylko mody. Rangi wszyscy mają gdzieś. Tutaj widzę, że jest odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 02:34, Vormulac napisał:

Na pewnym japońskim forum o anime, live action itp. rangi dostawałem co 1 post. Po 30 postach
dają co 10 jakiś tytuł, od 100 dają ponoć co 100 (nie wiem dokładnie czy 100 ale chyba tak,
jeszcze tyle nie naspamowałem :D), powyżej tysiąca to mają tam tylko mody. Rangi wszyscy mają
gdzieś. Tutaj widzę, że jest odwrotnie.

Ja szczerze powiedziawszy nie bywam na innych forach niż to. No, poza jakimiś gildiowymi... Także porównania nie mam. I zawsze się zastanawiam o co chodzi, kiedy ktoś pisze (zwykle nowi obywatele w różowym temacie), że to forum jest zupełnie inne niż wszystkie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięc dni to mały okres czasu. Nie da się przewidzieć kiedy ktoś dostanie awans, szczególnie przez osoby trzecie. Awans ma to do siebie, ze zawsze jest niespodzianką. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 02:51, Deejay napisał:

Ja szczerze powiedziawszy nie bywam na innych forach niż to. No, poza jakimiś gildiowymi... Także porównania nie mam

Ja też nie mam porównania, bo NIGDY nie napisałem złamanego posta na innym forum.... Niezły wynik nie? A do Gram.pl się tak przywiązałem, że teraz nie wyobrażam sobie przejścia na inne forum. To forum jest kulturalne i bardzo przyjazne.

Dnia 26.11.2006 o 02:51, Deejay napisał:

I zawsze się zastanawiam o co chodzi, kiedy ktoś pisze (zwykle nowi obywatele w różowym temacie), że to forum jest zupełnie inne niż wszystkie... ;)

No pewnie, że inne, bo najlepsze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 09:06, michu96 napisał:

Ej jak myślicie kiedy dostanę awans ?? Bo ten dostałem 5 dni temu i codziennie jestem na forum??
:)


Noo, będziesz musiał trochę poczekać :) Ja dajmy na to, aby móc avansować z Przodownika na Brygadzistę czekałem dokładnie 21 dni. Według moich obliczeń Brygadzistą zostaniesz 14 grudnia :) ( Życzę szybkiego avansu ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 09:06, michu96 napisał:

Ej jak myślicie kiedy dostanę awans ?? Bo ten dostałem 5 dni temu i codziennie jestem na forum??
:)


Jeżeli piszesz wiele postów, ale są to posty rozbudowane i mające sens to avans nastąpi stosunkowo szybko:)

Życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się