poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 23.11.2006 o 19:42, Luke Shadow napisał:

Eee, to ja jestem jedyna osoba na forum, ktora zaglada tam codziennie? :P O ile dzialaja....

Ja zaglądam codziennie i od kilku dni statystyki są dziwnie aktualizowane np. jest 10:00 a są podane staty z 06:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 19:39, Jarys napisał:

Ja jeszcze trochę poczekam na przewodniczącego, nie spieszno mi bo na Bora-Bora mnie z delegacją
wysłali, a że tam siedzę dopiero od miesiąca więc na statystyki za często nie zaglądam.


No to chętnie się zatrudnie w tej samej firmie ;] Nie chce wiedzieć gdzie teraz zaglądasz, zamiast do statystyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 19:59, pro evo napisał:

Znam wasze maile i chasła!!

No maile może i tak jak je podamy w podpisie, ale żeby chasła to ja już wątpię.;)

Ciekawe kiedy Vilmar naprawi statystyki, bo jakoś tak jedna strona mniej do chodzenia po necie i człowiek nie ma co robić.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 20:02, Michał Raven napisał:

/.../ Ciekawe kiedy Vilmar naprawi statystyki, bo jakoś tak jedna strona mniej do chodzenia po necie
i człowiek nie ma co robić.;)

Ba. Mi staty nie działają od dobrych kilku dni. Po prostu nie mogę się zalogować do statystyk. Nie żebym był od nich uzależniony, ale czasem miło popatrzeć ile to się na forum naspamiło... ;)
Niemniej jednak czekam z niecierpliwością na naprawę statów. Zdążyłem się już trochę stęsknić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO własnie... mnie to denrwoje... bo nie moge zobaczyc ile postów dzisiaj dodałem... pisałem do niego na gg a on powiedział ze nie teraz jak zaptytałem kiedy aktualizuje statystyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 20:29, Michał Raven napisał:

> Sprawa do moderatorów: Chyba cos przegapiłem, albo mnie niebyło kiedy dostałem degrada
- mogę
> wiedzieć za co?
Tutaj masz odpowiedź: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=15016&tpage=1


>Znowu się spotykamy. Byliście upominani, że nie jesteście moderatorami i nie do was należy ocenianie sensu wątku.

Czisas?! To tu trzeba czekać aż ktoś uprzywilejowany wyrazi swoją opinię LOL

Chyba jestem urzytkownikiem tego forum? Tak? To chyba do mnie należy kwestja wypowiadania się na jakiś temat. Jak jest temat wybitnie bezsensu to wyrażę opinię, jak jest ciekawy to też się zainteresuję. Chyba internet i to forum jest do wyrażania swoich poglądów.
Jak za takie rzeczy tu się degraduję, czy banuje to wole poczekać aż inni coś napiszą, tak min. 10-15 osób, aby się upewnić czy można się odezwać LOL

Pan walgierz, albo nie ma co robić, albo traktuje forum jak swoje prywatne podwórko :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego kiedy wchodzę na statystyki to zawsze widzę ( dzisiaj ) że quatre jest na pierwszym miejscu , i ma trzy posty a inni są drudzy i mają po jednym poście , a ja chyba już napisałem koło dwudziestu pięciu postów i nie jestem na jakimś miejscu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 20:55, zapodaj napisał:

Dlaczego kiedy wchodzę na statystyki to zawsze widzę ( dzisiaj ) że quatre jest na pierwszym
miejscu , i ma trzy posty a inni są drudzy i mają po jednym poście , a ja chyba już napisałem
koło dwudziestu pięciu postów i nie jestem na jakimś miejscu ?


Spójrz na datę aktualizacji.

Wszystko jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się