poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2006 o 20:50, darth 16 napisał:

nie działa??? a dla czego ;)?


Nie wiem... Z takimi sprawami to do Vilmara chyba trzeba. Przecież to on ma w garści statystyki i napewno by coś na to poradził :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 20:53, szerszeń45 napisał:

Mnie tez padła ;). Nic to, trzeba czekać aż Vilmar usunie problem :)


Pewnie dopiero jutro na to znajdzie czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 20:58, Michał Raven napisał:

Ja taki problem ze statsami miałem już od kilku dni, więc to jest poważna sprawa.


Ja bym tak nie panikował ;) zapewne problem leży w jakimś malutkim błędzie i Vilmar bez problemu poradzi;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 21:02, Ponury Żniwiarz napisał:

Ja bym tak nie panikował ;) zapewne problem leży w jakimś malutkim błędzie i Vilmar bez problemu
poradzi;]


a co jeżeli nie? czy zdajesz sobie sprawę do jakich konsekwencji by to doprowadziło? Jak możesz tak bagatelizować sprawę? ;) Ma ktoś numer do Leszka Kaczyńskiego? może on zaradzi... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 21:07, KrzysztofMarek napisał:

!? Ja mam -3,75 i co z tego?

- Nic. A co ma byc ? ;-) A na powaznie - to chyba zalezne od wieku, wielu okulistow (sam tego doswiadczylem) doradza by wadzie wzroku ograniczac czas spedzany przy komputzerze, poki wada sie nie ustabilizuje, na pewnym poziomie. Mi kilka lat temu wyznaczyla limit 2 godzin dziennie. Ciezko bylo, szczegolnie gdy trzeba bylo to rozgraniczac miedzy IRC, czytanie stron, a granie, ale da rade, troche jak odwyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 21:14, LifaR napisał:

> !? komputzerze, poki wada
sie nie ustabilizuje, na pewnym poziomie.

Na drugim roku studiów złapałem -1,5, potem doszło do -3,5. Stąd generalny wniosek, że studia szkodzą, nie komputer. Te dodatkowe 0,25 to nawet nie wiem kiedy złapałem. Przed komputerem siedzę różnie, bywało i po 14 godzin przy 15" CRT. Od około 4 lat mam ciekłokrystaliczny. Całe szczęście, że okuliści nie wiedzieli, że siedzę przed kompem, bo pewnie by mi zakazali. I co ja bym robił bez Doom''a czy Diablo...
Forum CDP jeszcze nie było ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 21:26, KrzysztofMarek napisał:

Przed komputerem siedzę różnie, bywało i po 14 godzin przy 15" CRT. Od około 4 lat mam ciekłokrystaliczny.

- Akurat nie wiem czy to lepiej, w koncu LCD dopiero teraz spelniaja normy, jakie CRT spelnialy juz dobrych kilka lat temu :)

Dnia 22.11.2006 o 21:26, KrzysztofMarek napisał:

Całe szczęście, że okuliści nie wiedzieli, że siedzę przed kompem, bo pewnie by mi zakazali. I co ja bym robił bez Doom''a czy Diablo... Forum CDP jeszcze nie było ;D

- Moze najwazniejsze jest to, ze Ty nie wiedziales (okulisci Cie nie poinformowali), ze to szkodliwe, a skoro o tym nie wiedziales, to jak moglo Ci zaszkodzic ? ;-) A co do czasow Dooma, czy Diablo - mimo, ze doswiadczeniem zyciowym Ci ustepuje, to akurat te czasy pamietam, komputer mam w domu od kilkunastu lat, szkoda, ze staz internetowy, sporo krotszy...

A zeby nie robic tu az tak duzego offtopa - kiedy spodziewasz sie wlasnego tytulu ? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 21:38, LifaR napisał:

> /.../
A zeby nie robic tu az tak duzego offtopa - kiedy spodziewasz sie wlasnego tytulu ? ;D

Przełom lutego i marca, to dość prawdopodobny termin. Można szybciej, ale pisanie postów z zegarkiem w ręku wcale mnie nie bawi. A lekarze... ponad 50% wykładów miałem z wydziałem lekaeskim. Skończyłem farmację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 21:48, KrzysztofMarek napisał:

Przełom lutego i marca, to dość prawdopodobny termin.

O! To tym razem sporo mnie wyprzedzisz, bo ja się spodziewam swojego awansu na przełomie maja i czerwca.
BTW. Ja mam w jednym oku -5,0 a w drugim -5,5. Z tym, że miałem tak zanim pokazały się komputery, a potem mi się już nic nie pogorszyło mimo, że sporo grałem.
Tak więc przychyliłbym się do Twojej tezy, że to jednak studia szkodzą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 22:10, KrzysztofMarek napisał:

> > > O! To tym razem sporo mnie wyprzedzisz, bo ja się spodziewam swojego awansu
na przełomie maja
> i czerwca.
Też możliwe ;D Ale jestem optymistą ;D


Między Wami 1 dzień różnicy, ale to wróżenie z fusów, jednemu z Was może się źle wydawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 07:17, Modest-Vermin napisał:

> >/.../
Między Wami 1 dzień różnicy, ale to wróżenie z fusów, jednemu z Was może się źle wydawać :)

A co nam się źle wydaje? Że studia szkodzą na wzrok? Dobrze, możemy to inaczej sfomułować: istnieje wyraźna zbieżność czasowa pomiędzy studiowaniem a psuciem się wzroku. Takiej zbieżności czasowej nie zaobserwowaliścmy pomiędzy graniem na komputerze i psuciem się wzroku. Takiej zbieżności nie zaobserwowano również, pomiędzy czytaniem książek i psuciem się wzroku. Stąd hipoteza o szkodliwości studiów na wzrok wydaje się uprawniona ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 07:43, Tajemnic napisał:

Twoja teza została obalona - jestem jeszcze przed studiami, a na jednym oku mam 5,5 a na drugim
4,5...


Bo to nie chodzi o stopień nauczania tylko o wielkość literek na ściągach ;)

BTW Ciekawe kto będzie miał pierwszy własny tytuł. Może to wcale nie będą ci pewniacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 07:43, Tajemnic napisał:

Twoja teza została obalona - (...)


Pewnie jesteś wyjątkiem, który potwierdza regułę:) Ja mam 0,5 i 0,75 (czy jakoś tak). Stwierdzone co prawda po studiach ale tylko dlatego, że nie chciało mi się iść do okulisty. Tak więc póki co jest 3:1:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się