poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 06.02.2007 o 20:15, Luke Shadow napisał:

A to, że przez to jest lekka dyskryminacja
(lekka, bo raczej rzadko spotykana, a "dyskryminowany" i tak później osiągnie wyższy stopień
:D) i spamowanie to już wina samych userów, a nie statusów.

Ja zawsze mam dosyć negatywny stosunek do Bumelantów i Wywrotowców, nie chcę żeby się tal działo, ale to jest silniejsze ode mnie. Po prostu gdy widzę osobę z takim statusem, to zaraz mam negatywne skojarzenia, "eeeeee. pewnie spamer, nie warto się zdawać".
Nie wiem jak u innych ale u mnie tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak widze np bumelanta, to patrze jakie posty pisze i wtedy widzie czy jest sens dyskutowania, chociaz wiekszosc takich forumowiczow w wiekszosci dobrze pisze, tylko sie zdarzy(takie jest moje zdanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale nieraz są tacy uzytkownicy że spamuja strasznie zeby awansowac z tego bumelanta wyżej citemaniak nalezy do takiej grupu niestety dostał degrada i odrazu 100 postow dziennie pisze zeby tylko do robotnika
Pamietajcie awans nie zalezy od ilosci postów tylko od czasu (pobytu na forum nawet jak w jeden dzien napiszecie 200 postow to i tak nic wam to nieda )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Podzielam tutaj opinię lisa. Dla mnie jest to tylko napis. Z doświadczenia wiem, że są tacy wywrotowcy, którzy piszą lepiej niż niejeden przewodniczący. Charakter pisma, wartość merytoryczna posót itp. Wszystko trzeba wziąść pod uwagę nim się kogoś oceni. Aczkolwiek nie zmienia to faktu, że wolę rozmawiać z sekretarzami niż wywrotowcami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 21:14, patrYX93 napisał:

Przykro mi, że chociaż dużo pisze to jestem po prostu rozgadany. Nie robie tego dla statusu.

Ja miałem prawie 100 postów, zanim miałem Robotnika, a 117, zanim miałem Przodownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 21:14, patrYX93 napisał:

Przykro mi, że chociaż dużo pisze to jestem po prostu rozgadany. Nie robie tego dla statusu.


Poczekaj trochę a zobaczysz jak status wpływa na twoją forumową egzystencję ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 21:15, Bimber Fresh napisał:

> Przykro mi, że chociaż dużo pisze to jestem po prostu rozgadany. Nie robie tego dla statusu.

Ja miałem prawie 100 postów, zanim miałem Robotnika, a 117, zanim miałem Przodownika.

Ja miałem 19 postów jak awansowałem na robotnika:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 21:16, Marko Pele napisał:

> Przykro mi, że chociaż dużo pisze to jestem po prostu rozgadany. Nie robie tego dla statusu.

Poczekaj trochę a zobaczysz jak status wpływa na twoją forumową egzystencję ;p

Nie rozumiem... ale wiem, że brak awatara jest zły. Bo czuje się taki pusty ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 21:20, patrYX93 napisał:

Nie rozumiem... ale wiem, że brak awatara jest zły. Bo czuje się taki pusty ;(


Nie jest zły. Ja znam Delegata, który powiedział, że on awatara sobie nie wstawi...i ciągle nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 21:21, ko?nik napisał:

> Nie rozumiem... ale wiem, że brak awatara jest zły. Bo czuje się taki pusty ;(

Nie jest zły. Ja znam Delegata, który powiedział, że on awatara sobie nie wstawi...i ciągle
nie ma!

Ale brak awatara jest taki oryginalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 21:20, patrYX93 napisał:

Nie rozumiem... ale wiem, że brak awatara jest zły. Bo czuje się taki pusty ;(


He he z tym avataren to może troszke prawda ;D
A co do rangi to wiesz... niby nie ma żadnej dyskryminacji, a jednak jak masz lepszy stopień ludzie inaczej się do ciebie odnoszą itp.
Oczywiście to jest tylko i wylącznie moje spostrzeżenie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2007 o 21:22, Bimber Fresh napisał:

Ale brak awatara jest taki oryginalny.


Nie wiem czy taki orginalny bez avatara było by mi o wiele smutniej. ;-)

patrYX96>> Nie przejmuj się złymi opiniami o twojej randze , dla mnie twoja ranga to sekretarz. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obchodzę dzisiaj swego rodzaju forumowe święto. Prwie po półtorej roku użytkowania tego forum i wspólnych rozmów z innymi takimi jak ja dobiłem do bariery 2000 postów. Kiedy zaczynałem użytkowanie forum robiłem to z nudów w przerwach w pracy. Pomyślałem, że nabijanie statusu to fajna zabawa. Po tygodniu takiej zabawy dostrzegłem jednak głębszy sens niż tylko ten napis pod nickiem. Po prostu pomaganie innym ludziom w problemach okołogrowych to zajęcie dające naprawdę dużo satysfakcji. Pomyślałem, że od razu polubiłbym gościa, który mnie nie znając pomaga mi w czymś dla mnie trudnym. Poza tym urzekły mnie rozwiązania techniczne, które zastosowano na tym oto serwisie. Jest to chyba jedyne forum, na którym posty nie mają znaczenia tylko czas, który z nim spędzamy. Wszystko jest takie proste i miłe dla oka, że czasami aż trudno mi się z tąd odchodzi. Wraz z moim użytkowaniem przez moją skromną osobę tego serwisu rozwinął się w internetowe centrum rozrywki. Szczerze mówiąc wole spędzać czas tutaj niż serfując bez celu po reszcie internetu. Ważną rolę odegrała też tu społeczność, z którą przecież mam styczność cały czas. Z początku nikogo nie kojarzyłem i nikt mnie nie kojarzył. Dopiero później zacząłem zapamiętywać nicki a jeszcze później ułatwiło mi to wprowadzenie avatarów. Znalazłem temat "Opis Poprzednika" i znajomości się posypały. Zaczęły się nawet konwersacje poza tym forum za pomocą komunikatorów. Teraz mam naprawdę dużo znajomych co między innymi można zobaczyć na gramsajcie. Najważniejsze jest jednak to, że osiągnąłem sukces na płaszczyźnie pomocy innym. Wielu ludzi gra sobie płynnie w Gothica III dzieki mojej instrukcji. Napisałem sporo artukułów do forumowego FAQ gry Morrowind i nadal pomagam w wielu innych tematach. Czuję się spełniony z mojego obowiązku niesienia pomocy innym ... chyba właśnie o to w tym wszystkim chodzi, nie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 21:34, michu96 napisał:


> Ale brak awatara jest taki oryginalny.

Nie wiem czy taki orginalny bez avatara było by mi o wiele smutniej. ;-)

patrYX96>> Nie przejmuj się złymi opiniami o twojej randze , dla mnie twoja ranga to
sekretarz. ;-)

patrYX96? odjęłeś mi właśnie 3 lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 21:46, pikul7 napisał:

Czy posty mają wpływ na stopień ???


To właśnie za posty zdobywa sie stopnie, paiętaj jednak żeby nie spamować, zanim dodasz posta zastanów się czy masz tam wszystko, żeby nie dodawać postów co chwilę, tak jak przed chwilą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się