poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

nie pozwoliło? Czy raczej było nieodpowiednie (wmiary/treść) i usunęli? Jeśli tak to po prostu ustaw inny. Ale tak swoja drogą to raczej pomyliłeś teamty, bo tu rozmawiamy o statusach ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 17:56, deput666 napisał:

hehe od dziś jestem brygadzistą ^^


No i gratulacje. Życzę Ci szybkich awansów i życia w zgodzie z regulaminem, użytkownikami i moderatorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 17:56, deput666 napisał:

hehe od dziś jestem brygadzistą ^^

Gratki:) Jak to jest, że wszyscy dookoła mnie avansują, a Ja nie? Można by założyć jakiś klub wiecznych Przodowników:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może klub wiecznych delegatów? ;> Już jestem na delegacji z 8-9 miesięcy. Ale w sumie juz mi się spodobał ten status :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 18:37, grand10pelu napisał:

Gratki:) Jak to jest, że wszyscy dookoła mnie avansują, a Ja nie? Można by założyć jakiś klub
wiecznych Przodowników:)


Spokojnie i na ciebie przyjdzie czas :P Ja coś o tym wiem, bo narzekałem na tego przodownika, byłem nim dwa razy, a za drugim razem naprawdę długo (ponad 3 miesiące) ale jak się rozstrzelałem to spadł brygadzista, a postem od razu i Delegat. Ty też musisz być cierpliwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 18:37, grand10pelu napisał:

Można by założyć jakiś klub wiecznych Przodowników:)


A wiesz że myślałam nad tym?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 18:37, grand10pelu napisał:

Można by założyć jakiś klub wiecznych Przodowników:)


A wiesz że myślałam nad tym?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 18:37, grand10pelu napisał:

> hehe od dziś jestem brygadzistą ^^
Gratki:) Jak to jest, że wszyscy dookoła mnie avansują, a Ja nie? Można by założyć jakiś klub
wiecznych Przodowników:)



To chyba ja się dołączę, bo ten status mam już od...14 grudnia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.02.2007 o 18:37, grand10pelu napisał:

Gratki:) Jak to jest, że wszyscy dookoła mnie avansują, a Ja nie? Można by założyć jakiś klub
wiecznych Przodowników:)

Spokojnie na każdego kiedyś przyjdzie pora,jedni awansują szybciej drudzy trochę wolniej,a trzeci wogóle;)
A co do tego klubu to poparłbym ten pomysł jakieś 2 tygodnie temu-jak jeszcze byłem Przodownikiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 18:41, Fumiko napisał:

A wiesz że myślałam nad tym?? :P

<zdumiony> Ooo. Czyli nawet Ty masz problem z długim przodowaniem? ;P Cóż, miałaś raz degrada, gdyby nie to, już byłabyś brygadzistką, lecz tak to jeszcze trochę czasu to potrwa. Może i wkrótce na Ciebie przyjdzie czas...?
deput666 -> gratki, ale patrząc na średnią forumową brygadzista to raczej optymalna ranga ;)

Mam jeszcze małe pytanko. Czy można dokładnie przewidzieć, kiedy się avansuje? Bo patrząc na posta Bumbera... : http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=87&pid=24916

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi w sumie tak na statsach nie zależy ;) Swego czsu się do przodowania przyzwyczaiłem, teraz do brygady ;)
Ale fajnie byłoby mieć tytuł wymyślony przez samego siebie. Jakie wy byście wybrali w takiej sytuacji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 19:31, tykus napisał:

A mi w sumie tak na statsach nie zależy ;) Swego czsu się do przodowania przyzwyczaiłem, teraz
do brygady ;)
Ale fajnie byłoby mieć tytuł wymyślony przez samego siebie. Jakie wy byście wybrali w takiej
sytuacji???

Faraon, prezydent, władca, szejk... coś władczego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 19:31, tykus napisał:

A mi w sumie tak na statsach nie zależy ;) Swego czsu się do przodowania przyzwyczaiłem, teraz
do brygady ;)
Ale fajnie byłoby mieć tytuł wymyślony przez samego siebie. Jakie wy byście wybrali w takiej
sytuacji???

Ja napisałbym sobie "Zozpierdzielator" - na część polskiej wersji FlatOut2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba Imperator, albo The Chosen One :P Ewentualnie Władca demonów lub Władca zaświatów, albo już naprawdę ewentualnie Cloud lub Bezimienny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.02.2007 o 19:06, Liqid napisał:

Mam jeszcze małe pytanko. Czy można dokładnie przewidzieć, kiedy się avansuje? Bo patrząc na
posta Bumbera... : http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=87&pid=24916


Eee, pewnie już wcześniej został przewodniczącym tylko chciał się tak kontrowersyjnie pochwalić. :) Wiesz przecież, że ilość punktów potrzebnych na awans, a także aktualna liczba punktów jest tajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się