poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2007 o 18:55, YahooPL napisał:

> Szybko awansowałeś na Brygadziste?

Z tego co pamiętam to parę postów wyżej pisałeś, że status się dla Ciebie nie liczy, skąd taka
nagła zmiana ??? :P


A tak z ciekawości... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
-> Moze tak wypada ;) Ja tam nigdy nie ukrywalem ze pisze takze dla statusu. Nie tylko, bo gdyby nie bylo z kim porozmawiac, to nie mialby on znaczenia, ale skoro juz jest, to calkiem przyjemnie jest awansowac :]
Aha, by tradycji stala sie zadosc, jak wiekszosc postow w tym watku zakoncze swoja wypowiedz odpowiednio: dla mnie rangi nie maja zadnego znaczenia. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 21:38, Pawlo100 napisał:

Siemka a czy moglibyście napisac od ilu postów jest np brygadzista :/??


ekhm... a czytałeś cały artykuł...
jest to sprawa tajna :)
ach... więc popatrz zanim napiszesz :)
ciesz się jak zostaniesz robotnikiem :)
A ja jestem tego samego zdania co LifaR
No i fakt przyjemnie jest awansować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 21:38, Pawlo100 napisał:

Siemka a czy moglibyście napisac od ilu postów jest np brygadzista :/??


Było to już wiele razy pytano, tego się nie przelicza na liczbę postów ale raczej na to ile już jesteś na forum.
A dla porównania wejdź sobie na statystyki forum i popatrz na na użytkowników i porównaj sobie kto ile siedział i ile napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 21:38, Pawlo100 napisał:

Siemka a czy moglibyście napisac od ilu postów jest np brygadzista :/??


A tak wogle to liczy się czas spędzony na forum a nie ilość postów i to nie jest tak, żę włączasz forum i idziesz np. na dwór musisz przeglądać ....
Zobacz na gram sajta TigerXP i zobacz jakie ma statystyki...
jest od 100dni na gram.pl napisał postów 900 pare a na gram był ponad tysiąc razy
A jest przodownikiem tak jak ja ;)
A ja jestem prawie od 200dni i mam chyba lekko ponad 300 napisanych postów a wejsć na gram.pl mniej niż na nim jestem:)
Teraz wszystko wiesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 21:48, Modest-Vermin napisał:

> Siemka a czy moglibyście napisac od ilu postów jest np brygadzista :/??

Było to już wiele razy pytano, tego się nie przelicza na liczbę postów ale raczej na to ile
już jesteś na forum.
A dla porównania wejdź sobie na statystyki forum i popatrz na na użytkowników i porównaj sobie
kto ile siedział i ile napisał.


No i co to za różnica, że ja jestem przodownikiem, a ty sekretarzem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdobycie danego stopnia jest spowodowane napisaniem danej ilości postów tylko zdobywaniem punktów poprzez pisanie postów w pewnej metodzie. :-D (Nie wiadomo ile mamy punktów wiedzą to tylko moderatorzy i pracownicy CDP , niestety nie mogą tego ujanić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 21:52, Razak napisał:

> Siemka a czy moglibyście napisac od ilu postów jest np brygadzista :/??

A tak wogle to liczy się czas spędzony na forum a nie ilość postów i to nie jest tak, żę włączasz
forum i idziesz np. na dwór musisz przeglądać ....
Zobacz na gram sajta TigerXP i zobacz jakie ma statystyki...
jest od 100dni na gram.pl napisał postów 900 pare a na gram był ponad tysiąc razy
A jest przodownikiem tak jak ja ;)
A ja jestem prawie od 200dni i mam chyba lekko ponad 300 napisanych postów a wejsć na gram.pl
mniej niż na nim jestem:)
Teraz wszystko wiesz??


Tak teraz wiem dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hyhyyhy... Wszyscy udają, że ich statusy nie obchodzą... A jak przyjdzie awans, podskoczą do góry i krzykną "Huraaa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 14:10, Varras napisał:

Hyhyyhy... Wszyscy udają, że ich statusy nie obchodzą... A jak przyjdzie awans, podskoczą do
góry i krzykną "Huraaa"


To przecież normalna reakcja - z reguły ludzie lubią kiedy pną się w górę, czyż nie? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 14:30, Cossack777 napisał:

To przecież normalna reakcja - z reguły ludzie lubią kiedy pną się w górę, czyż nie? ;]

Są tacy co się cieszą, gdy spadną w dół... na szczęście to dość nieliczna grupka ludzi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 14:38, Bumber napisał:

Są tacy co się cieszą, gdy spadną w dół... na szczęście to dość nieliczna grupka ludzi. ;)


Tiaa, tylko że z reguły są to osoby, które pogodziły się z tym, że upadają i nie mają zamiaru w jakiś sposób temu przeciwdziałać. Trochę dziwne jest moim zdaniem zachowanie niektórych zdegradowanych userów, którzy żalą się jak to ciężko mają, że moderacja jest do d*** etc. Czy nie lepiej byłoby z pokorą przyjąć to do swojej wiadomości i postarać się poprawić? Cóż - najwyraźniej do niektórych to nie dociera...
Chyba odbiegamy nieco od tematu... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są dwa typy staciarzy:
Jedni to ci którzy patrzą pod nick conajwyżej raz na tydzień (może trochę więcej).Cieszą się z awansu ale mają umiar.
Dródzy to ludzie którzy patrzą pod nick bardzo często.Są to zazwyczaj obywatele, robotnicy i przodownicy.Zależy im bardzo na awansie.Kiedy dostaną wyższą rangę potrafią nawet tak przegiąć że....

Na szczęście na forum jest więcej luzi pierwszego typu.Awansować najbardziej chcą obywatele, robotnicy i przodownicy... im jest najłatwiej zdobyć awans.Userzy na dalszych statach nie wyczekują już tak awansu.Po prostu awansują albo nie, jest im to obojętne.Nie piszą postów w stylu "chcę brygadzistę".Po prostu czas wykształcił w nich cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 14:47, Cossack777 napisał:

Tiaa, tylko że z reguły są to osoby, które pogodziły się z tym, że upadają i nie mają zamiaru
w jakiś sposób temu przeciwdziałać. /.../

Taka już natura ludzka i nie dotyczy to tylko forum. Niektórzy po prostu tak mają ;) Użytkownik popełniając przewinienie i ponosząc za to karę (czyt. degrad) nie wyciąga wniosków, tylko dalej brnie w złe postępowanie... Nie piszę tu o wszystkich, jednak często tak bywa. Może i jest to sposób na zrobienie wokół siebie szumu i zwrócenie na siebie uwagi, jednak działa to na krótka metę. Zresztą reputacja takiego usera raczej się nie poprawia, prawda? Szybki sposób na forumową "karierę", a jeszcze szybszy jej koniec. ;)

Dnia 21.02.2007 o 14:47, Cossack777 napisał:

Chyba odbiegamy nieco od tematu... ;P

E tam, przecież o statusach mówimy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Bardzo dobre podsumowanie, choć ja dodałbym do tego jeszcze fakt, że userzy długo udzielający się na forum, piszą po prostu dalej, bo chcą dodawać czegoś od siebie w różnych dyskusjach. Stopnie to tylko dodatek do prawdziwej zabawy i nie należy nimi sobie zbytnio zaprzątać głowy (choć prawda taka, że fajnie być wysokotytułowcem ;P).
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę jestem już przodownikiem.Miła niespodzianka.
A teraz coś o moim statusie:

Władca statusów: drużyna obywatelska
Władca statusów: dwoje robotników
Władca statusów: powrót do przodownika

Nie napisałem o pierwszym przodowniku ale nie mogłem go umiejętnie wpleść w trylogię Tolkiena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy pomysł, ale na większą skalę zrobiłbym coś takiego:

Władca statusów: Brygada delegatów
Władca statusów: Dwa obywatele
Władca statusów: Powrót Sekretarza

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 14:55, Bumber napisał:

Taka już natura ludzka i nie dotyczy to tylko forum. Niektórzy po prostu tak mają ;) Użytkownik
popełniając przewinienie i ponosząc za to karę (czyt. degrad) nie wyciąga wniosków, tylko dalej
brnie w złe postępowanie... Nie piszę tu o wszystkich, jednak często tak bywa. Może i jest
to sposób na zrobienie wokół siebie szumu i zwrócenie na siebie uwagi, jednak działa to na
krótka metę. Zresztą reputacja takiego usera raczej się nie poprawia, prawda? Szybki sposób
na forumową "karierę", a jeszcze szybszy jej koniec. ;)

Dokładnie - wszyscy powinni zdawać sobie sprawę z tego, że każdy post w ich wykonaniu, kształtuje poniekąd styl jaki prezentują na forum. Wystarczy, aby każdy wpoił to sobie do głowy, a problem degradacji minie... Oczywiście jest to nierealne, biorąc pod uwagę postawę i poziom jaki prezentuje część userów. Potem pozostaje już tylko płacz i zgrzytanie zębów, bo raz zniszczonej reputacji nie da się już tak łatwo odbudować (o ile w ogóle się da ;P)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze lepszy pomysł:

Wojny Statusów - Epizod I: Mroczny Obywatel
Wojny Statusów - Epizod II: Atak Robotników
Wojny Statusów - Epizod III: Zemsta Przodownika
Wojny Statusów - Epizod IV: Nowy Brygadzista
Wojny Statusów - Epizod V: Kontratak Delegata
Wojny Statusów - Epizod VI: Powrót Przewodniczącego

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się