poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2007 o 07:59, Domon napisał:

Nabory na moderator? :D . Eee, ja i tak niemam szans bo jestem marnym brygadzistą.


Mi się zdaje, że tu nie stopień się liczy. Kiedy się zgłaszasz musisz być pełnoletni ( chyba się nie mylę? ) i dopisać, że masz bardzo dużo wolnego czasu ( to też pewnie skutkuje ). Przy naborach na moderatorów z pewnością sprawdzane są statystyki - masz dużo degradów to odpadasz. Może jest jeszcze sprawdzane czy jesteś lubiany (?). Swoją drogą co ja to będę dużo mówił... Zasady są jakie są i niewiele mi o nich wiadomo. Ja nie mam szans na moderowanie, bo nie skończyłem 18 lat. Za jakiś czas się zobaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 07:47, ko?nik napisał:

Ja jako moderator? Brzmi kusząco,

Wiesz , jak by nie patrzeć jesteś chyba już na progu awansu .Gdybyś został czerwonym , cała zabawa poszła by w diabły .Pamiętasz akcję Budo ?? Jemu to też się nie za bardzo podobało .To tylko wskazuje że moderowanie, nie jest aż takie miodne jak się niektórym wydaje .Każdy ( prawie ) pisze że nie interesuje się statusem , ale tak na prawdę mają one olbżymi wpływ na naszą aktywność .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 08:09, k0nrad napisał:

No, a ja właśnie na przodownika awansowałem :)

No to gratulację :)
ingorinho - chyba ze CDP zwowu zrobi jakieś losowanie zgłoszonych moderatorów,i kogoś wybierze.Bo ja podobnie (jesli to jest prawda) narazie mogę zapomniec o byciu Moderatorem,nie dość że nie mam jeszcze 18 lat (tylko 14 :( ) to jeszcze miałem degrada-choć to chyba aż tak bardzo nie wpływa na decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 08:55, spider88 napisał:

Wiesz , jak by nie patrzeć jesteś chyba już na progu awansu .

Coś w tym jest ;) Już w przeciągu dwóch dni, dwaj doświadczeni użytkownicy piszą mi, że jestem blisko awansu. W każdym razie dziękuję, że we mnie wierzysz :D

Dnia 14.04.2007 o 08:55, spider88 napisał:

Gdybyś został czerwonym , cała zabawa poszła by w diabły .

No tak...ot dylemat ;P

Dnia 14.04.2007 o 08:55, spider88 napisał:

Pamiętasz akcję Budo ?? Jemu to też się nie za bardzo podobało .To tylko wskazuje że moderowanie, nie jest > aż takie miodne jak się niektórym wydaje .

Racja. A Budo nawet pisał, że ostatnio awansował na sekretarza ;) Ale oczywiście tego nie widać.

Dnia 14.04.2007 o 08:55, spider88 napisał:

Każdy ( prawie ) pisze że nie interesuje się statusem , ale tak na prawdę mają one olbżymi wpływ na naszą
aktywność .

Tak samo już kiedyś tutaj napisałem. A teraz nawet się zmobilizuję, bo jak twierdzicie jestem blisko awansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zostałem brygadzistą ale fajnie czekałem na tytuł brygadzisty juz pare ładnych dnia a tu prosze dzisiaj sie nie spodziewałem a tu masz patrze i jestem brygadzistą :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 09:42, ko?nik napisał:

A teraz nawet się zmobilizuję, bo jak twierdzicie jestem blisko awansu.


Nawet nie wiesz jak blisko. Wedle statystyk posta jako Przewodniczący nie napisałeś, ale wejdź sobie na GramSajta i zobacz jaki masz status :)
GRATULACJE !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratki, gratki, widzę , że opuściłeś nas Delegatów szanowny ko?niku, a szkoda, bo u nas więcej siana ;) Brawo, brawo, w końcu Ci się udało.
Aż mnie zazdrość bierze, że kolejny mnie prześcignął. Ja już dość długo trwam na tym statusie, ale do awansu mi jeszcze daleko. Cóż... mało postów piszę, to tak jest. Ale jeszcze się spotkamy, tak wyżej, zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje ko?nik, awans należał ci się z cała pewnością ;) W końcu dołączyłeś do Przewodniczących. Chyba dla mnie miejsce na Delegata się zwolniło :>
Jeszcze raz gratulacje :)

Pozdrawiam,
piotrek-heroes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 10:36, Deejay napisał:

E no ko?nik wymiatasz :] Moje gratulacje :)


Najśmieszniejsze to jest to, że sam zaintereseowany sie jeszcze nie pojawił i pewnie o niczym jeszcze nie wie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc nadszedł czas na opuszczenie delegatów i wstąpienie w grono przewodniczących. Dopiero ten post jest tym pierwszym jako przewodniczący, ale jestem niezmiernie szczęśliwy. Miałem przeczucie, że w końcu awans przyjdzie, a tutaj z zaskoczenia....i BUM ;)
A teraz pora na podziękowania ;P
W pierwszej kolejności dziękuję Spider''owi 88, bo to odpowiedź na jego posta była tą moją ostatnią jako delegat ;)
Dziękuję Adamzzz, Rick90, przemaspol, Klimos, Liqid, piotrek-heroes, Deejay, Klimos i wszyscy inni! Kocham was ;P
Klimos
> Najśmieszniejsze to jest to, że sam zaintereseowany sie jeszcze nie pojawił i pewnie o niczym jeszcze nie wie. :P
Ty się śmiejesz, a ja jak mi zaczęliście gratulować to dorwałem kalendarz żeby sprawdzić, czy dzisiaj nie Prima Aprilis :D Mało zawału nie dostałem!
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 11:06, ko?nik napisał:

ale jestem niezmiernie szczęśliwy. Miałem
przeczucie, że w końcu awans przyjdzie, a tutaj z zaskoczenia....i BUM ;)

ja to samo:) ty wkroczyłes do grona przedowniczacych a ja wczoraj zająłem twoje miejsce:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 11:19, danzelmario napisał:

ja to samo:) ty wkroczyłes do grona przedowniczacych a ja wczoraj zająłem twoje miejsce:):):)

No to ja też gratuluję ;)
Super gość
Dzięki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 11:21, ko?nik napisał:

> ja to samo:) ty wkroczyłes do grona przedowniczacych a ja wczoraj zająłem twoje miejsce:):):)

No to ja też gratuluję ;)

dzieki i nawzajem:) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się